Ked sa das do haku, tak si oddychnes, ale neriesme to tu...to patri inam.

Dnes bolo nadherne, skoda, ze som uz neni student ;o)) mat tak cas cez den na bajk....krasa
07.02.2011 - 19:34:07
00
A tak uplne mimo to nie je, a napada ma alternativna trasa, ako sa vlk nazerie aj koza ostane cela. Teda vsetci budeme mat na konci rovnake km, bude to 300km, bude rovina, ale aj kopcek. 3 staty, Male Karpaty, a nieco nove neokukane. Ale treba zohnat infuzky :?: A bez cestakov ale, to si sogi musime zadefinovat hned na zaciatku :P
Bolo inak pekne, ale na hradzi je kosa .. asi od Dunaja. Vcera bolo v meste 9, dneska 11, ale :x
07.02.2011 - 20:36:48
00
Ked sa das do haku, tak si oddychnes, ale neriesme to tu...to patri inam.

Dnes bolo nadherne, skoda, ze som uz neni student ;o)) mat tak cas cez den na bajk....krasa


Vcera genialne pocasie :sun: , dnes trochu chladnejsie
asfaltky v MK uz takmer preschnute, blato na nich len kde sa tazi
Uz by sa to nemuselo "zasnezovat" :D
08.02.2011 - 20:24:51
00
"zasnezovat" :D
Pekny termin Silvi. Zda sa ale, ze uz v piatok pustia vodne dela. Otazkou ale je, ci bude padat voda alebo sneh.
08.02.2011 - 20:49:47
00
Vcera genialne pocasie :sun: , dnes trochu chladnejsie
asfaltky v MK uz takmer preschnute, blato na nich len kde sa tazi
Uz by sa to nemuselo "zasnezovat" :D


Heh, v nedelu som na Teba myslel, ked si pisala o modrej ak ma pamat neklame.... isiel som tadial smer BK resp. Kosariska, dost blata tam bolo, aspon to pocasie ok ako vcera :)
08.02.2011 - 22:08:50
00
Heh, v nedelu som na Teba myslel, ked si pisala o modrej ak ma pamat neklame.... isiel som tadial smer BK resp. Kosariska, dost blata tam bolo, aspon to pocasie ok ako vcera :)


:!: Nie o modrej. Ja som pisala o asfaltke z Jura na BK. A na tu asfaltku modra znacka vychadza az pri takom altanku.
08.02.2011 - 23:43:22
00
Co Ti ja viem...nejako som to nesledoval od zaciatku...ale sa mi zdalo, ze cely cas vidim modre znacenie, tusim raz modra turisticka a potom aj modre Cecko ;o))
To je jedno, skratka z namestia hore okolo kostola a po hlavnej sa drzat v pravo a sup sup a clovek je na BK ;o))
09.02.2011 - 18:44:02
00
sogi: to sup sup trva asi 25 minut :D .. inak hej, je tam aj modra TZ aj modra cyklo
09.02.2011 - 19:45:37
00
V nedelu z domu to bola tusim aj hodinka ;o)
09.02.2011 - 19:51:16
00
Co Ti ja viem...nejako som to nesledoval od zaciatku...ale sa mi zdalo, ze cely cas vidim modre znacenie, tusim raz modra turisticka a potom aj modre Cecko ;o))
To je jedno, skratka z namestia hore okolo kostola a po hlavnej sa drzat v pravo a sup sup a clovek je na BK ;o))


Tak si isiel spravne, cely cas po asfalte, po modrej cykloznacke. Sup sup .
Ale to nebolo nejake moc blatove, aspon pre mna nie ;)

Apropo, dneska parada, ale uz trochen zima. :sun: jedno zubate
09.02.2011 - 20:52:50
00
Otázka: lesné asfaltky v MK sú už suché? Myslím však úplne suché a čisté, pre vitrínkárov. :P Nikde ani kúsok "špiny", ktorá by sa nedala bez poškvrnenia biku obísť. Bez straty rýchlosti. Takže dobre zvážte svoje (prípadné) odpovede! :angel:

EDIT: Áno, viem o zajtrajšom dosť pravdepodobnom daždíku.
10.02.2011 - 19:07:22
00
Tomáš úplne suché a čisté nie sú skoro nikdy. :lol:
Od železného mosta po rozbočku na Jur a Košarisko asi na dvoch miestach náznak ľadu a asi na troch miestach ujazdená zemina. (Jazdia traktory a nákladiaky na drevo - dnes večer som stretol po jednom z každého)
10.02.2011 - 19:59:30
00
Nejak ti lesaci tazia ako besni ... neprestanu asi az nebude vobec co tazit. Kua, je to lesopark, to nikoho kompetentneho nezaujima ? Koniec tazby, pekne upratat, upravit, pozametat, porobim chodnicky, altanky, bufety, parciky, ceresne, jazierka, zburat posedy, strihat pekne travu ...
10.02.2011 - 20:35:58
00
Lubo, ved o vsetko co si spomenul sa prave horuckovito snazia - si myslis, ze mozu tvorit park, robit jazierka a sadit travu kym tam zavadzia nejaky strom alebo pen? :lol: Tento rok bude tolko novych vyhladov, ze sa Ti z hrebena ani domov nebude chciet ist. :D
10.02.2011 - 21:59:24
00
Ak sa tam vobec dostanem cez tie ich rozrypane cesty :tmi: .. ci to neskonci tak, ze uz zostane asfalt, alebo (vzhladom na premavku, korculiarov, lyziarov, psickarov, autickarov, sakraniarov, kobyliarov, koniarov, koziarov) .. spinning v auparku, kam sa budem vozit autom. Alebo enduro motorka a robit eroziu v traktorovych LKT stopach. Mal som asi zdrhnut kym som mal prilezitost :(
10.02.2011 - 22:07:21
00
keyboard_arrow_up