Kto mi pomoze vycistit usek Zilova-SLnecne udolia - je to zlta TZ, nie je tam moc prace, par stromov odhodit, a prekazky dat prec, usek ma cca 1.5 km, je to fajn usek, ako sa vyhnut tej rozbitej ceste od lesakov, pripadne prechod na druhu stranu smer Kolarske, Senkarka, Tri kamenne kopce.
15.04.2012 - 20:25:01
00
patoo:
a ako tam vyzera zelena cyklo - Trasa Green bike Tour ? je to rozbite od lesakov ? ci ?
15.04.2012 - 20:43:12
00
Je to siroka cesta, s kopou bordelu, na ktorej su aktualne vytvrdnute stopy od dezenu, takze taky kostitras, plus su tam navezene kamene na jednom useko, nic moc ..

Keby sa mi podarilo vycistit ( dufam, ze tento tyzden ) tu zltu, tak by to mohla byt velmi zaujimava alternativa aj na KGBT.
15.04.2012 - 21:06:51
00
patoo:
mohla by to byt alternativa, len potreboval by som potom nafotit vyjazd na asfaltku, ci je bezpecny a najma prehladny... Kvoli policajtom...:(
Je to slapatelne i hore... vyslape to bezny biker ?
15.04.2012 - 21:08:52
00
Vyjazd na asfaltku je presne v tom mieste ako je terajsia trasa.

K slapatelnosti sa vyjadrit neviem, za tie roky, som to nikdy nesiel smerom hore :) no dole je to zabavna alternativa a prijemne spestrenie.
15.04.2012 - 21:16:10
00
iron.hide: tak daj potom vedieť, ako si s tou Vápennou a Vysokou dopadol :)
vukie: Tak dnes som si bol prejst tu trasu do Jablonoveho, vsetko islo v poriadku az kym som sa nedostal v blizkosti Jablonoveho k ohrade s konmi + su tam nejake budovy kde sa volne potuloval velky, chlpaty, nastastie nie prilis zurivy pes, zrejme sa nejako dostal von z ojektu, ktory ma asi 15 metrov s brechotom sledoval, samozrejme majtela nikde. Ked som sa dostal z jeho teritoria tak uz za mnou dalej nepokracoval ale aj tak dufam ze to bolo dnes len vynimocne...

Este sa chcem spytat ci sa da takymto podobnym sposobom po polnych cestach dostat aj dalej, napr. do Perneku alebo Kuchyne.... Staci povedat ano/nie... diki

motii: odpoveď áno/nie ti nepomôže :)
Takže po poriadku, áno dá sa dostať ďalej do Kuchyne. A ak sa pred ňou odbočí doľava, tak potom ďalej pohodlne až do Rohožníka. Viď mapa.

Ten pes kedysi štekal aj po mne, aj sa rozbehol, ale nekúsal, len za mnou utekal. Zastavil som, zareval a pes sa otočil. Tuším na všetko som našiel fotky, tak aspoň na ukážku:
ohrada s koňmi resources/a-este-pohlad-na-koniky-za-jablonovym/75243
poľná cesta smer Pernek resources/za-jablonovym/71221
smer Kuchyňa resources/za-letiskom-kuchy-a-smer-obec-kuchy-a-polna-cesta-podla-plan/71872
pri perneckých rybníkoch smer Kuchyňa po tme resources/pri-perneckych-rybnikoch-nalavo-letisko-kuchy-a-svetla-obc/76210
pri rybníkoch resources/konecne-vhodne-svetlo-na-fotku-perneckych-rybnikov/75244

Prílohy:

Do Perneku.jpg
Do Perneku.jpg 212.97 KiB thumb_up0thumb_down

15.04.2012 - 21:23:52
00
vukie: No tak kricat po nom som sa neodvazoval, iba som spomalil a hovoril dobre dobre ale to som upokojoval skor seba ako toho psa, nastastie ma zrejme viac rozumu ako jeho majtel.

Tak snad keby som vedel ze sa to da by som si tu cestu nasiel, ale takto to mam jednoduchsie a zostane mi aspon viac casu na vylet. Este raz dakujem...
15.04.2012 - 22:05:56
00
nie som ziadny vukie (:D) a tak som sa este stale nedostal bajkom na Vysoku a Vapennu, za co sa nesmierne hanbim :) a tak ma napadlo zorganizovat aspon pesi vylet na tieto dva uzasne kopce; moji kolegovia boli tymto napadom nadseni, k comu dopomohol aj tento clanocek s krasnymi fotkami:
http://cestovani.idnes.cz/mala-karpaty-a-vysoka-05h-/igsvet.aspx?c=A120403_105700_igcechy_tom
tak snad o tyzden alebo dva bude pekne a my to uskutocnime; berte toto ako inspiraciu :)


iron: ktorou trasou pojdete ? :angel:

S polovickou by sme to chceli spravit tak,
ze by sme sa vyviezli na Babu a odtial pojdeme peso :lol: :P
len si nie som isty ci je to dobry napad ;)
15.04.2012 - 22:55:57
00
ludia v dnesnom denniku PRAVDA najdete turisticku mapu Malych Karpat kto by mal zaujem.
16.04.2012 - 08:35:36
00
S polovickou by sme to chceli spravit tak,
ze by sme sa vyviezli na Babu a odtial pojdeme peso :lol: :P
len si nie som isty ci je to dobry napad ;)


Po TZ to mas 20km tam a spat, skratkou tak 15km (s vacsim prevysenim).
16.04.2012 - 09:20:36
00
ludia v dnesnom denniku PRAVDA najdete turisticku mapu Malych Karpat kto by mal zaujem.



treba ale povedat ze je to od bratislavy po castu
16.04.2012 - 09:35:22
00
Vyjazd na asfaltku je presne v tom mieste ako je terajsia trasa.

K slapatelnosti sa vyjadrit neviem, za tie roky, som to nikdy nesiel smerom hore :) no dole je to zabavna alternativa a prijemne spestrenie.


slapatelne to je, aj ked je tam jeden usek, ked niekori jedinci budu musiet zosadnut. predpokladam, ze to kazdy prezije:-))

v kazdom pripade smerom dole je to lepsia zabava - isto lepsia alternativa ako sucasna trasa.

patoo: ak budes mat termin na brigadu, tak by som sa aj pridal... okrem vycistenia chodniku, by som si vycitil aj hlavu:-))
16.04.2012 - 10:00:22
00
Tak moze byt, preco nie, niekedy v tomto tyzdni by to bolo idealne, dohodneme sa presne cez PM.
16.04.2012 - 11:20:24
00
tú žltú od žilovej som jazdil rád-kým nebola zaprataná,bolo by fajn to znovu sprejazdniť,na stredu hlásia fajn počasie,asi tam zbehnem poobede-okolo 14.30 by som tam mohol byť,zoberiem malú pílku,porobím čo sa dá
16.04.2012 - 12:43:00
00
OK, moze byt streda, nepojdem na biku, pojdem autom, budem tam cca 15:00 skor urcite nie, do 14-tej som v praci.
16.04.2012 - 12:48:52
00
keyboard_arrow_up