Tiež sa tam teším :) . Ja som ten Reschen do nedávna ani nepoznal :) no vidím, že to je veľmi obľúbená bikerská lokalita a krásne traily.
18.03.2023 - 11:50:12
00
[quote="@1926131"]po zhliadnuti tohoto videa je na tento rok rozhodnute a uz teraz sa tesim na ten trail okolo potoka,ktory oni isli druhy den
thumb_up0thumb_down

Ten trail som šiel. Je to dost nebezpečné a hlavne aj fyzicky náročné. Ako skončí ten kaňon potom už je len zvažnica 500 vyškových) Neviem ako ste natom fyzicky aj psychicky.. Ja som mal rodicov ktorí ma zaviezli do poslednej dediny a potom boli zobrat aj do Svajčiarska. šiel som to až po obede lebo som jazdil doobeda v bikeparku. Ked si pozries to trailhunterove video tak chalani si tam brali taxi.
Mne stacilo v Nauders kupit 3denny lístok a jeden den ešte na Stelvio zajazdit. Ak nejazdíš pravidelne tak 5 dní lístok je vela. Ja som mal ruky uplne na sračky a ešte som si aj tlmič odfajčil:) Je to dobra lokalita na prírodné jazdenie. Odporúčam ale len 3dni kupit listok a ostatne dva dni íst tu Udinu a Stelvio. Su tam aj ine prírodné traily len ked to človek nepozná a nieje to na TF tak sa to tažko hlada. Určite sa tam ešte vrátim . Inak okrem Rakuskej strany aj Taliani vybudovali flow traily takže dá sa tam napr aj s detmi jazdit.
23.03.2023 - 09:36:19
01
double a čo povieš na Solden? Lebo pôvodne sme chceli ísť s kamošom tam a skombinovať to s Nauders. Počul som rôzne názory, niektorí si chválili, no viacerí písali že Reschen je lepší. Chceli by sme ísť možno na 5-6 dní. s tým že 1 deň aj nejaký voľnejší bez jazdenia na regeneráciu, prípadne len niečo ľahšie. Lebo tie ťažké traily dajú zabrať a 3 dni po sebe ako píšeš aj ty je dosť. Ak by si chcel ísť aj tento rok, tak daj vedieť a môžeme naplánovať spoločne. Prípadne keby nie tam, tak aj niečo klasicky u nás nejaké trailiky :)
23.03.2023 - 11:31:23
00
podla mna ak sa da treba chodit tieto dovolenky podla pocasia 3dni alebo týžden dopredu pozrieť či tam nebude nejaka brutalna tlaková níž ak nie tak íst. Lebo ak je zle počasie jednak je zima, blato a dost trpí aj bicykel resp komponenty. Aj ked je zase pravda ze to tam schne rýchlo. Niekde ta blatového do lanovky ani nepustia a stale wapkuješ bike.
Solden je ešte vyššie ako Nauders takže dost zaleží od počasia ale inak tiež na max tri dni. Tu sa da zabavit aj večer keby niekto chcel:) Ak si nebol v Soldene treba íst aj tam nieje to na zahodenie a o niečo lahšie traily ako Nauders. Dajte si 2dni Solden a 3 Nauders. Ja ešte neviem ,zaleží podla kondície akú budem mat. . Nejake resty mám na Stelviu takže tam by som chcel íst.
23.03.2023 - 12:36:20
10
kondicie sa nebojim u bikerov z party aj Livigno aj Saalbach sme boli 5 dni a pohoda,ked je clovek zvyknuty jazdit tak to zvladne,no tento rok ide s nami jeden "mopedak" tak uvidime ako dopadne lebo dole kopcom ho motor nezachrani :D
23.03.2023 - 13:13:34
00
Nauders (resp. cela oblast Drei Lander) sa imho so Saalbachom velmi porovnavat neda :)
23.03.2023 - 13:23:16
00
jasne ak sa jazdí je to lahšie:) na vašom mieste by som si dal 3dni lanovky Nauders - Rechen a dva dni: jeden den ten udina pass a druhy stelvio. Idealne keby sa zložíte na taxi alebo máte vodiča ten motorkar napr:) lebo neviem či tá udina je šlapatelna aj na e-biku) Na stelvio chodi aj autobus co zoberie bicykle sa mi zdá. saalbach tam ma jeden trail prirodny tažky Bergstadl alebo ta lesna sekcia na x line tak sa pripravte že len toto budete jazdit a o korienkoch a kamienkoch sa Vám bude snívať:) Ale už tam pribudajú flowtraily takže nieje to tak,že nemáš na výber z vrchu ako v minulosti.
23.03.2023 - 13:53:23
00
Ahojte. Kto organizuje nejaku MTB dovolenku? Napr. Alpy ? Dakujem
02.07.2023 - 20:53:38
00
Existuje na Slovensku nieco na styl Stoneman-a? T.j. nejaky okruh, alebo seria okruhov na jazdenie? Vymyslanie tras v neznamych koncinach je casto komplikovane ked to tam clovek nepozna, stane sa, ze najkrajsie miesta obide, ale sa dostane na nejaku nezjazdnu trasu. V Cesku mam napriklad v plane Bike Hero. Vraj pekna trasa, kamarati boli a chcu ist znova. O niecom podobnom na Slovensku neviem, tak ak mate tipy, napiste :-)
17.09.2023 - 20:41:54
00
k Soldenu . AllWeiteTrail je velmi pekne vyhladovy, nie moc obtiazny. Leitenberg ak si dobre pamatam, je prirodny korenovy, pacil sa mi, miestrami slusne korenove dropy. Nene trail horna cast prirodny chodnik, dole skor sutrovo zvaznicove cosi sirsie, ale miestami da zabrat. Fernar trail je dlhy epicky zjazd vo Vysokych Tatrach :D, ale spraveny tak, aby to slo ist bajkom. Velmi pekne. Zbytok su hopsacie,klopkove , ale velmi dobre, a skoky. Este kdesi nad lanovkou je kratky usek takeho narocnejsieho enduro trailu.
18.09.2023 - 13:46:20
01
ahojte,
vie prosím niekto z vlastnej skúsenosti poradiť/odporučiť ubytko v Lienzi, alebo blízkom okolí pre 5 ľudí a 5 bajkov, cena do 50€ osoba/noc? Ideálne nejaký dom, chata, 3 spálne a aspoň 2 kúpeľne. Booking aj Airbnb máme pozreté.
31.10.2023 - 04:51:55
00
keyboard_arrow_up