1977: Ja som uz asi rezignoval na tuto zimu :lol: ja uz som asi tyzden nesedel na bajku.Prudko ocakavam prichod jari :f: (sa este nacakam hehe) Ale nie,nieje to az take zle,len praca,priatelka a 4-nohy milacikovia,nebolo kedy.Bol si dade vcera?
30.01.2012 - 18:15:35
00
1977: Ja som uz asi rezignoval na tuto zimu :lol: ja uz som asi tyzden nesedel na bajku.Prudko ocakavam prichod jari :f: (sa este nacakam hehe) Ale nie,nieje to az take zle,len praca,priatelka a 4-nohy milacikovia,nebolo kedy.Bol si dade vcera?


Ano, nakoniec som sa odhodlal okolo 15:30,reku omrknem les,ale v snehu to je riadna pracicka,koharka-drienok-dolna luka-hore na Telku naspat po modrej a cervenej. :whew:
napr. ten usek po červenej čo jazdievaš po čistinu (či rubanisko) v lese som dal opacne a niekolko krat som musel tlacit. :D
Normalne som sa smial,ten sneh ma riadne prekvapkal. :lol: Predstav si ziadna stopa,len jedna,moja. :worried:
Kratko na to som zistil, ze sa mi dostal pod navleky sneh,fajne,tretry mokre, ale reku dam este kolo a zaver dam dole cez zahradky,
to uz som necitil prsty na nohach no a potom doma som sa zvíjal ako husenica ,pri ich rozmrazovaní.
Ale aj tak, ten zapad slnka a jazda v lese, aj ked obtiazna, je parada.

Michal v piatok a sobotu vraj ma byt riadna klada, tak schvalne, dame daco?
31.01.2012 - 19:54:26
00
Tak dnes som aj ja napriek mrazivemu pocasicku trosku vybehol na bajk.Aj to asi po nejakom tyzdni hehe.V podstate som pobehal nieco ako ty 1977,hore cez zahradky,cez vysielac,cez les po cervenej dole poza kupele,poza priehradu cez potok hore po modrej smer maskova-telka :-) Na rozdiel od minula som si to dnes vychutnaval a ta jazda v snehu to by som skor nazval jazda zrucnosti :lol: ale sranda bola.Este po vyslapanom to islo,najhorsie to bolo vo vacsom snehu a este horsie na zladovatenej vyslapanej cesticke :-) nastastie to islo bez padu :clap: Nejake stopy som v snehu videl,mozno to boli aj tvoje.Myslim ale ze ja som si vyberal lepsiu stopu, ja som sa v snehu tolko nebrodil :lol: Brrr ale zimka mi uz potom bola tak som to po 18km zabalil :y: bajku zdar :hai:
01.02.2012 - 19:52:49
00
Pada sniezik pada,ej ale som rada,ej ale som rada :lol: prichod jari sa odklada na neurcito :f: ale aj tak sa neviem dockat...
04.02.2012 - 19:34:03
00
Fiiiha a ja ze kam sa nam podela nasa skromnucka Lucenska temicka a to ju len niekto premiestnil medzi velkych chlapcov,parada :y:

Tak sa nam pomaly ale isto zjarnieva :f: zeby sme sa predsa len konecne dockali?Bol som to patricne vyuzit,vcera 20 a dnes dokonca 40 Km do poctu a krasnych 5-8 stupnov,jou jou.Vcera len klasika motanie po okoli,priehrada,kohariho,no dnes som si bol sfotit takmer stratenu Ruzinsku priehradu.Stratenu preto,lebo kedze minuly rok bolo teda dost sucho,voda akosi siroko daleko nic.Ani nemalo velmi co zamrnut vsade iba sneh.Nevadi,ved aspon sa bude mat kam topit vsetok ten sheh z hora.V podstate som bol testovat nove plaste,Continental Race King 2.2 Velka spokojnost oproti povodnym Maxxisom High Rollerom.Po asfalte a pevnom povrchu idu ako po masle,tichucko,valivy odpor uplne inde ako na maxxisoch a ani v snehu som sa nestratil co ma dost prekvapilo,myslel som ze budu sirsie ;) Asfaltky takmer suche,iba kde tu steceny topiaci sneh a polne cesticky sa tiez dali v pohode prebrodit.Uz to nepotrva dlho a tie biele hovienka sa nadobro stratia,raz to musi prist :-) Bajku zdar.. Pripajam par foto ako vzdy hehe..

Prílohy:

Komentár súboru: Baywatch ako vysity,riadne sa tesim ked to tam ozije..
P1010083.jpg
P1010083.jpg 163.01 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Voda pekne klesla,v pozadi budinske lazy vrch Jasenie..
P1010082.jpg
P1010082.jpg 175.84 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Zopar stankov vykradnutych no ale aj tak sa da no..
P1010081.jpg
P1010081.jpg 206.13 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Ruzinska hradza,sniezik,ale uz nie na dlho..
P1010079.jpg
P1010079.jpg 190.12 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Moje GT s novymi plastami v hlavnej ulohe,ruzina a v pozadi budinske a divinske lazy..
P1010077.jpg
P1010077.jpg 165.07 KiB thumb_up0thumb_down

21.02.2012 - 21:25:58
00
Pekne, pekne uz by sa aj mne patrilo ist na Ruzinu (a trochu dalej) pozriet :)
22.02.2012 - 10:56:39
00
Ja sa vlastne aj cudujem ze si tam este tento rok nebol :-) ja viem,mas to daleko :lol: Na piatok Lucenec hlasia malu oblacnost az polooblacno a co je uzasnejsie, 10 az 12 stupnov! 8) bude hriech patricne to nevyuzit..snad to slnko nebude az take skupe a ukaze sa.. :sun:
22.02.2012 - 20:35:03
00
Ale tento rok mam 2 kratsie vyjazdy, zatial to kompenzujem v posilovni. S Piatkom to vyzera nadejne, ak sa mi podari dostat domov skor mozno nieco vymyslim ;) tip na vylet uz mam.
22.02.2012 - 20:53:18
00
Michal_LC Pekne! :y:
Tak málo snehu :(. U nás si ešte na takúto vrstvu počkám pekne dlho. ;( Včera bolo asi najteplejšie - teplomer sa ledva vyšplhal na 3°C a v noci -7°C.
23.02.2012 - 09:06:30
00
Hehe vdaka no :-) Veruze,sniezik sa nam pomalicky straca a v pohode sa da na bajku,vlastne sa dalo celu zimu po kuse :lol: Hlavne nech uz nenasnezi,ked sa to uz konecne roztopi.Viem si predstavit,ze tam hore ho mate este pozehnane.Nuz,to je zrejme dan,byvat v takom peknom prostredi :-) Bohuzial neostava len cakat na :sun:
23.02.2012 - 19:39:41
00
Dnes sme si dali kratsi vyjazd na Kamenne Vrata, plan bol ist na Abelovu a Polichno lenze pocasie bolo proti nam. Hore poriadne fukalo a nizke oblaky nevestili nic dobreho :)

Cestou hore som :mp: cvakol duhu ;)
Príloha:
24022012315.jpg
24022012315.jpg 220.01 KiB thumb_up0thumb_down

24.02.2012 - 18:15:55
00
Tiez som si dal dnes vyjazdik :P

Prílohy:

IMAG0390a.jpg
IMAG0390a.jpg 214.9 KiB thumb_up0thumb_down

24.02.2012 - 18:32:36
00
Michales: Teraz som sa kus pobavil :lol: Veril by si, ze sme mali dnes podobnu cestu?Ja som sa tiez vybral do vrchov, ale smer Tuhar-Budina.A tiez mi pocasie a vlastne priznavam,ze tak trosku aj kondicka zmarili zamer vydupkat na moj oblubeny vrch Jasenie :lol: Vetrisko ma potrapil a dul celou cestou,strasne nieco :devil: nakoniec som to na razcesti Tuhar,Divin,Budina vzdal :tmi: Tiez som len cumel na tie mraky, ze co sa asi skryva za kopcom a aj to ma odradilo pokracovat tych par km hore.Dokonca som aj tu duhu videl a teraz ma mrzi, ze som aspon tu necvakol do tretice hehe.Nevadi snad to vyda nabuduce..
24.02.2012 - 21:21:08
00
No tak to je sranda, kedy si siel hore? Vietor robil svoje, dole sice fukal no na slnku bolo celkom teplo, ale hore uz nesvietilo, z tych oblakov ako keby padal taky jemny dazdik chvilu a fukalo hadam aj trochu viac. Cestou hore sme popri ceste stretli aj trio malych diviacikov, ani by som si ich nevsimol keby nahnevane nezakrochkali preco ich vyrusujeme :)
24.02.2012 - 21:34:54
00
Ja som bol hore na tuhari okolo obeda,12:30 moholo byt.To sa este slnko celkom drzalo.Akoze mne zima nebola,len ma potrapil ten vietor.Dnes mi to proste nejak neslapalo :lol: Hehe bud rad ze to bolo len trio malych a nie trio malych+velka mama :lol: to by sa asi mne dnes zislo za chrbatom aby sa mi lepsie dupkalo do kopcov.Ty si ako s kondickou na tom?U mna riadna bieda ti poviem.Pevne dufam,ze sa to postupne bude zlepsovat lebo takto daleko nezajdem :lol:
24.02.2012 - 21:48:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up