2EssoSk: Pre takéto prípady je najlepším parťákom "Mapa lesných a pozemných komunikácií" http://wags.nlcsk.org/LC/Default.aspx Konkrétne tenké jemne bodkované čierne čiary. Ľudovo zvané kopance. Je ich tu v okolí celkom dosť. Obvykle sú jemne technické. Ale dosť často prídeš domov doškriabaný. :mrgreen:
25.01.2009 - 21:20:10
00
Náhodou nebol sa dnes niekto previesť na kvetnicu ? 2ja chlopy a 1ciernovlaska na fulloch ja že či niekto nie náhodou :lol:

edit: ano a ta kočka mala gianta :mrgreen:
31.01.2009 - 23:52:15
00
všetke cesty, kde sa da autom, sa da aj na cesťaku. jediny problem je na zelene pleso, na horskom v pohode. ja som to robil tak, že som išiel na cesťaku, pokiaľ sa dalo, potom som ho hodil do lesa a pokračoval pešo.
01.02.2009 - 11:00:29
00
2 EssoSk : tak Vazec hovoris , no tak nato by som sa dal nahovorit aspon pojdem pozriet rodinu heh ......
01.02.2009 - 12:27:57
00
my sme stale cez vikendy zaneprazdneny prerabanim,takze to vidim tak od marca...
01.02.2009 - 18:06:50
00
janosik : jasné niekedy môžme

dnes som si dal menší výjazd hore ku obalovačke -> kvetnica -> hranovnica /pivko/ -> štiavnik -> ganovce mal som v plane inú ale ozvaly sa kolena
01.02.2009 - 18:33:33
00
Zdravim,

pred par dnami sme sa prestahovali do PP a hladame nejake trasy. Takze, kto by sa mal chut pridat, pripadne nieco poradit, budeme vdacni.

Zatial sme behali z PP na zda sa mi, ze Zamocisko sa to vola, potom sme isli hrebenom ak sa to tak da povedat smerom na vychod, myslim, zisli sme dole a popri trati sme sa vratili spat do PP, inak vacsinou behame smerom na Ganovce a tak dalej a naspat druhou stranou popri trati.
Chystame sa coskoro aj na druhu stranu a hlavne do Tatier.
29.06.2009 - 12:53:19
00
poradim smer Svit-Baba a okolie,kopu krasnych singlikov :] len si teraz treba pribalit repelent proti ovadom :evil:
17.07.2009 - 23:24:33
00
našiel by sa niekto čo by šiel tú Babu?ale niekto kto vie aspoň začiatok cesty kade :D ja sa tam nevyznám ani kus... bol by to vlastne môj prvý poriadny výjazd, časovo sa to dá dohodnúť aj keď som obmedzovaný autoškolou a jazdami ale to by sa dalo ukorigovať... ak by sa niekto našiel dajte vedieť :)
18.07.2009 - 12:48:03
00
ak chces pridaj sa zajtra,ideme same singliky-viac v teme "sarisske pojazdenicko"
18.07.2009 - 21:05:21
00
trochu ozivim tuto temu...v stredu sme sa so Speckou a Borisom(slayer.PP) boli prebehnut po trailikoch Smolnik-Baba-Svit a nasli sme namiesto krasneho asi 1m sirokeho singla tuto 2,5metrovy tankodrom :o je to uz druhy krat co som videl takuto spust a nechcel verit vlastnym ociam,prvy krat to bol asi 20m usek na krasnom singli nad Spis.Teplicou kto ho pozna...
Dodam len,ze je to CHKO a naucny chodnik Baba...celkovo je to zdevastovane asi na 200m toho chodnicka co ide po hrebeni a odbaca z neho do "elektrickej" doliny v miestach,kde bola splet uzuckych,sotva viditelnych chodnickov.
Na zaver snad len...ZBOHOM ZDRAVY ROZUM ;( ;( ;(

is.pinkbike.com

is.pinkbike.com

is.pinkbike.com

is.pinkbike.com

is.pinkbike.com

is.pinkbike.com

is.pinkbike.com

is.pinkbike.com

is.pinkbike.com

is.pinkbike.com

is.pinkbike.com

is.pinkbike.com

is.pinkbike.com

is.pinkbike.com

is.pinkbike.com
17.09.2009 - 15:37:47
00
A to este mozme byt radi ze nebolo mokro...vies co by to bola za spust?
17.09.2009 - 15:52:18
00
ved bude... :(
17.09.2009 - 15:57:42
00
Vcera sme boli prejst Popradsky naucny chodnik Kvetnica,objavili novy singlik-zjazdik zo Zamciska,trebalo by ho trochu upravit,ale inak nema chybu :y: fotky pridam neskor...
01.11.2009 - 13:39:46
00
takze par fotiek...
pocasicko super :sun:
is.pinkbike.com
nova "dialnica" z pracharne na Dubinu,my sa odpajame po naucnom chodniku
is.pinkbike.com
a sme na lahodke tohoto chodnika
is.pinkbike.com
korienkyyyyyy
is.pinkbike.com
toto sa Lule podarilo :p
is.pinkbike.com
...
is.pinkbike.com
bude to chciet mensiu brigadu...
is.pinkbike.com
is.pinkbike.com
ten chodnicek je vskutku nadherny
is.pinkbike.com
is.pinkbike.com
is.pinkbike.com
is.pinkbike.com
trnky boli fajne kysle :P
is.pinkbike.com
Lula objavila spajzu vevericky
is.pinkbike.com
novoobjaveny singlik-pokracovanie naucneho chodnika na Zamcisko
is.pinkbike.com
switch...
is.pinkbike.com
vrchna cast(znaceneho naucneho ch.)koncila takto:
is.pinkbike.com
is.pinkbike.com
po trochu tlaceni a predierani pod Zamciskom znova chodnicek
is.pinkbike.com
is.pinkbike.com
Zamcisko
is.pinkbike.com
tak ako sa toto stalo...?
is.pinkbike.com
vsetky fotky tu
01.11.2009 - 18:45:14
00
keyboard_arrow_up