Mal by ist aj Lukas. Start z Kalnice bude okolo 17:30, takze pod Klenkovym to vychadza cca. 18:15-18:30. Poslal som ti mobil v SS.
18.07.2013 - 07:26:46
00
viem mi niekto povedat kolko % má záverečné stupanie na inovec myslím ten posledný km po asfaltke?
19.07.2013 - 13:09:06
00
nas maly Selecky okruh ak to niekoho zaujme http://trasy.gpsteam.eu/index.html?trasa=76
23.07.2013 - 17:48:39
00
Ahojte, chcel by som si prejst tie vase konciny, pre mna terra inkognita. Prosim ak by sa nasiel niekto a poradil ci ok, alebo inakial viest casti trate. Auto odstavim na Duchonke, preto okruh. V prilohe zhruba naklikane co sa mi videlo.Naklikane je cca 53km, v reale mozno tak 70km, moze sa to natiahnut tak do 100km.
Ciel nie je maximum vyskovych nabrat, preto nechcem ist do dolin (max. jeden krat) ale do omrzenia pekne trate a vyhlady s co najmenej tlacenia (ale 200-300m prezijem) Zvladam akykolvek teren okrem DH ;). Vrely diik.
23.07.2013 - 20:15:40
00
viem mi niekto povedat kolko % má záverečné stupanie na inovec myslím ten posledný km po asfaltke?

Od tej poslednej zakruty to je podla Sportracker 800 metrov pri prevyseni 83m, takze nejak cca 10,3 percenta?

Od chaty (rampy) 300 vyskovych na 3km, tj cca 10 %.
23.07.2013 - 20:23:00
00
Obor mozem ti poradit presne to naco sa pytas ale az vecer doma, teraz nemam moc casu klikat do mapy. Napadlo ma ze by sme to mohli ist aj s tebou ak by si mal zaujem ist ty s nami :-) v tak pripade by bolo lepsie keby si z PD dosiel do Tr. Jastrabia miesto Duchonky. Ci ty budes dovolenkovat na Duchonke ?
24.07.2013 - 11:27:29
00
Obor mozem ti poradit presne to naco sa pytas ale az vecer doma, teraz nemam moc casu klikat do mapy. Napadlo ma ze by sme to mohli ist aj s tebou ak by si mal zaujem ist ty s nami :-) v tak pripade by bolo lepsie keby si z PD dosiel do Tr. Jastrabia miesto Duchonky. Ci ty budes dovolenkovat na Duchonke ?

No, ja som sa neskoro spametal ze skusim este opacit forum, lebo z tych popisov tras tuna mi sla hlava kolem, no a lebo som to siel dnes /streda/.
Musim skonstatovat lidicky, ze vam to tam zavidim. Perfektnee, uzasne cykloznacenie, normalne som skoro slzu zatlacil do kutika ked som to videl ze takuto na slovensku sa deje. Znacky na spravnom mieste, smerovniky tiez. Co som si trasu zvolil to som aj presiel, cast po znacenych usekoch, cast po neznacenych, len jedna cast mi nevysla pre metrovu zihlavu-to pred tym singlacom, a dobre ze to bolo neprejazdne neuzil by som si singlacika, i ked vetsinou hore kopcom. Minimale jeden usek by nezaskodilo vyznacit ako spojnicu tras, aby kto chce, nemusel ist dole do Kalnice, ale moze pokracovat v danej nadm. vyske dalej. Vid moj zaznam. Aj tie zvaznice mate tam pekneee, len par kuskov bolo kde sa tazilo inac eno nuno. Kurnik skoda ze to je tak odruky.

Ak vies este o nejakych peknych usekoch ktore by som do toho mojho okruhu mohol zakomponovat urcite by som si to tento rok dal este raz. Ale start-ciel nechcem menit, vid profil, na zaciatku makacka a potom hupacka a nakoniec hodina len dole kopcom v miernom klesani po zvazniciach. A tie vyhlady, to ani nehovorim, parada.:P :P :P
24.07.2013 - 21:37:52
00
to cykloznacenie na stromoch a zlte smerovniky su tam len chvilu, konkretne tabulky na smerovnikoch su tam snad len tyzden, takze si to vymakol :-) ak tomu dobre rozumiem tak si to siel v smere ze si sa cez Pansku javorinu uz vracal na Duchonku, kde bola ta metrova zihlava a aky singel si to myslel ?
25.07.2013 - 08:18:55
00
ak tomu dobre rozumiem tak si to siel v smere ze si sa cez Pansku javorinu uz vracal na Duchonku,

Nieee, presne opacne, vsak si kukni gps zaznam, aj pisem ze najprv makacka-vyjst z Duchonky na pansku javorinu, potom dalej hrebenom na Inovec, dole zjazdovkou pri chaytu pod Inovcom a vracackou dolava zas po uboci spet s profilom hore-dole malicko a od "ubytovne" Medvedica (Nadmalinistami) uz len 20km dolekopec ;-).
Ta krizovatka kde do prava je zarastena zvaznica so zihlavou a do lava cyklo znaceny chodnik (taky singlac)ktory sa napoji na modru TZT je tu N48 43.252 E17 58.234

No a tuna N48 43.895 E17 59.024 kde je cyklo smerovnik smer dole Bikepark Kalnica by nezaskodilo to vyznacit smerom vlavo (ked sa ide zhora) kadial som aj siel, je tam pekna prijemne zvlnena zvaznica ktora ma vyhodila na vyssie zmienovanom mieste N48 43.252 E17 58.234 kde uz je zas cyklosmerovnik ( a ta odbocka na tu zarastenu zvaznicu).
25.07.2013 - 09:31:21
00
Čaute, všimol som si, že aj v okolí Bezovca sú vyznačené nové trasy. Teda aspoň myslím, že nové, bol som tam asi po dvoch rokoch. Nevie niekto, či existuje nejaká mapa?
25.07.2013 - 10:20:56
00
mseco: Ak myslis mapu tychto novovyznacovanych tras v Inovci, tak sa pripravuje web, kde by boli zobrazene.
25.07.2013 - 12:44:19
00
Čaute, všimol som si, že aj v okolí Bezovca sú vyznačené nové trasy. Teda aspoň myslím, že nové, bol som tam asi po dvoch rokoch. Nevie niekto, či existuje nejaká mapa?


V okoli Bezovca sa obnovovalo stare znacenie. Co sa tyka novych trati, tak napady a tipy by boli, samozrejme ze to opat stoji na financiach. Kedze vsetci (hotelieri, obce, mesta,..) by cykloturisticke trasy chceli, no ked treba prilozit ruku k dielu, tak nezajem. :)
01.09.2013 - 23:39:05
00
Nazdar, vedeli by ste poradiť nejakú trasu s technickejšími zjazdami v okolí Piešťan? Z mapy sa mi celkom vidí z Marhátu smerom na Jelenie jamy a zo Skalky do Hubiny, len neviem, ako to reálne vyzerá...
05.09.2013 - 22:32:53
00
Cauko, no z Marhatu po cervenej znacke smerom na sedlo Gajda je to celkom pekne technicke, dalej smerom na Havran to je kombinacia singlu a zvaznic. Najlepsie by asi bolo vyslapat na Pansku Javorinu odtial smerom na sedlo po P. Javorinou a potom na Bezovec, odtial na Tematin a pokracovat cez napr cez Ihelnik do Luky. To mas myslim slusnu porciu zjazdov v jednej trase.
05.09.2013 - 22:49:35
00
Díky, Panská Javorina je už trochu mimo (pôjdeme z HC), ale vidím to teda na Marhát-Sedlo Gajda-Krahulčie vrchy-Výtok, okolie Krahulčích vrchov už trochu poznám.
05.09.2013 - 23:06:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up