Neviem kolko prievidzanov to tu navstevuje ale skusim...
Vzdy mam problem zohnat nejakych ludi na nejake celodenne tury najblizsie planujem 5.7.2008 to jest sobotu Stretko o 10-00 pri areali A-sport to jest pri sportovej hale hned vedla CS Shell. kazdy kto sa prida je vytany.... popripade tu staci nehat nejaky kontakt na seba a ja dam vedet aj vzdy ked sa niekam vyberieme len nahodne mozno to niekomu bodne
26.06.2008 - 19:19:51
00
A kam by si isiel?
26.06.2008 - 20:00:18
00
Ja by som sa tiez pridal ale mam problemy s casom. Nemam volno pravidelne ale celodenne tury to je nieco pre mna, takze na 5.7. si pisem volno a uvidim ci mi ho daju. Napis co mas v plane za trasu.
Inac mi to tutok sezonku na biku malokedy vyjde. Chodievam tak raz za dva tyzdne.
29.06.2008 - 11:46:34
00
no mozno by som aj isiel, co takto okusit caro Kľaku?
Maguru asi velmi nie, to je rychlovka na 3 hodky, pripadne ak by si chcel na nu ist, mohol by si sa pridat v nedelu.....pls, uz ma to sameho nebavi :lol:
29.06.2008 - 15:27:23
00
Kua ja som si spomenul ze 5.7. mam poobednu, co je pre mna uplne na h...o.
Ale ten dalsi tyzden by to mozno slo. Mam v plane chatu pod Suchym v blizkom case dali by ste sa nahovorit pripadne aj cez tyzden niekedy? Mozno uz tyzden po 5.7. by som to uskutocnil.
Alebo ten Klak niekedy po 5.7. :?:
29.06.2008 - 21:21:15
00
NO TAKZE TAKTO UZ PAR LUDI SLUBILO ZE POJDE A PLAN JE ASI TAKY ZE BY SA SPRAVILO STRETKO KOLO DEVIATEJ PRI BIKE PUBE VEDLA SPORTOVEJ HALY... POTOM BY SME VYRAZILI SMEROM NA PODHRADIE TAM BY SMESA POKOCHALI MENSIM VYHLADOM NA pd A OKOLIE A POTOM KRASNE AZ KUSOK POD VTCNIK SA MI ZDA ZE SA TO VOLA NEJAK KUNI VRCH ALEBO TAK PO ZVAZNICI PORIADNY STUPAK ALE INAK POHO.... TAM BY SE SPRAVILI OPEKANIE BO JE TAM BETONOVE OHNISKO POVOLENE... POTOM ZJAZD PO MIERNE ZNICENEJ ASFALTKE ALE NIEJE V NAJLEPSOM STAVE TREBA DAVAT BACHA POTOM SA ODBOCI ASI PO DVOCH TROCH KM NA TUR. CVESTICKU A SKONCIME V KAMENCI... PREJDEME PAR KM PO ASF... AJ KED NERAD ALE INAKADE SA NEDA POTOM KRZOM DO DIVIAK... A RAD BY SOM DAL AJ ROKOS... POTOM CEZ SUTOVSKE DO KANIANKY A DO LAZIAN NA BROD NA HUSPENINU CI INE DOBROTY...... MALE ZMENY SU VITANE CI UZ NAPPADY ALEBO Z DONUTENIA KOLI POCASIU----- TESIM SA NA SETKYCH CO PRIDU
30.06.2008 - 03:35:30
00
A OZAJ KED BUDE MAT NIEKTO HOCIKEDY CHUT BIKOVAT A NEBUDE MAT S KYM TAK TU JE MINE CISLO: 0918 992 805 A AZ BUDEM MAT VOLNO URCITE POJDEM.,.... HLAVNE OKOLIE PD
30.06.2008 - 03:38:19
00
Ja teda nepojdem kvoli praci ale ten Kuni vrch je dost daleko od Vtacniku, ak si to dobre pamatam tak asi na hodinu a pol, ale radsej by som zvolil inu trasu. Napr len ten Rokos a nejaku variantu po hrebeni, to by mohlo byt teda ovela zaujimavejsie. Ist do Dubnice na Sutovske sedlo po zvaznici do Nitrianskeho Rudna a odtial uz iba na ten Rokos. Bolo by to asi lepsie ako rozbit den na Kunom vrchu a potom zas po hlavnych cestach do Nit Rudna. Radsej by ste si myslim mali zvolit krajsiu variantu trasy.
30.06.2008 - 09:49:31
00
to Kubko a-sport team: akoze nic v zlom, ale to je ak pre obycajnych turistov :roll:

PS: nedelna Magura stale platiiii :lol:

apropo, ak toto cita niekto z BA, nestretli sme sa nahodou v nedelu na Magure? taka 10 clenna skupina bikerov,1 holka medzi nimi....tusim aj spesle som zazrel, samozrejme fully
chcem len vediet, ci ste nakoniec dosli na to Povazie?
nieco viem len o odbocke na Obsiary na Sedlo Javorniky
30.06.2008 - 15:57:18
00
no tu nedelu mozno by som aj siel..... ale sobotu to je aj planovane ako rekreacna turistika bo ide viac ludi a berem to ako spolocensku akciu nie ako trening.... a co sa tyka klaku aj to mame v plane ale zatial neviem na kedy....
30.06.2008 - 23:17:20
00
Este neviem ako budem mat volno na bud tyz ale isiel by somnou niekto na celodenny biking aj cez tyzden pripadne. Blizsie info o mojom volne dam zajtra pozajtra.
02.07.2008 - 20:32:45
00
no na tu sobotu len podotknem ze sme to presunuli na 9-00 rano a budeme teda aj opekat a zatial plati len vtacnik lebo vela ludi ide na poobednu alebo nocnu.... a co sa tyka ludi co maju aj v tyzdni volno tu je moje cislo 0918992805 staci poslat sms s datumom a miestom stretnutia a casom a ja dam vedet ci mam na tedy volno alebo nie... vytam kazdu spolocnu jazdu lebo casto jazdim sam a neni to ono aj ked niekedy to uprednostim... ked sa clovek potrebuje odreagovat
04.07.2008 - 00:54:07
00
Prievidza - Nedožery-Brezany - Kanie pysky - Štyri chotáre - Budiš - Dubové - Malá Čausa - Nedožery-Brezany - Prievidza

Dĺžka trasy
70 km

Druh bicykla
trek, horský

Stretnutie:
Pred predajňou Velosvet
sídlisko Mládež o 10.00 hod
05.07.2008 - 19:10:41
00
v nedelu nemam cas doobeda peciem rozky a poobede oslavujem skoda urcite by som isiel my sme neska spravili tiez krasnych 70 km tesim sa na dalsiu jazdu ale dufam ze bude viac ucastnikov lebo myslim ze dnes ich vela odpudilo pocasie ktore bolo nakoniec uplne super....

2 Eugen: urcite by som sa pridalaz by som mal cas budem rad ked sem vzdy ked budete neco taketo planovat nieco hodil dakujem
05.07.2008 - 23:09:31
00
najblizsie si mozes vybavit volno na nedelu 20.7.
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?p=177179#177179
06.07.2008 - 14:35:29
00
keyboard_arrow_up