Táto téma by mala slúžiť pre komunikáciu bikerov, ktorí sa rozhodli spolupracovať na projekte "24 TAJCHOV". Tu sa môžme dohodnúť na termínoch značenia tratí, obhliadke nových navrhnutých tratí, ich zameraní GPS... a samozrejme všetko ostatné.
Tešíme sa na spoluprácu :handshake:

Prosím nezainteresovaných, aby neprispievali nevhodnými príspevkami!
03.10.2009 - 10:18:43
00
NOISE dobre chápem že na buduci rok plánejuete druhú 24 hodinovku na Slovensku?Niečo bliššie nemáme?
03.10.2009 - 21:26:14
00
Modrá hlava zle to chápeš. Chlapci chcú značiť cyklotrasy k baníckym jazierkam zvané tajchy. A chcú ich vyznačiť 24.
A k téme. Pekne to vyznačte a dúfam, že bude k tomu aj nejaká mapa po ktorej sa možno aj s modrovou hlavou vydáme. hehe
03.10.2009 - 21:56:51
00
aha dik za vysvetlenie :bow:
03.10.2009 - 22:07:53
00
Projekt 24 tajchov je v štádiu, keď sú bikermi navrhnuté nejaké trate, tieto sme si zakreslili do mapy. Treba ich spoločne pojazdiť a vybrať tie, ktoré sa budú vybavovať po rôznych úradoch, aby mohli byť v teréne aj riadne značené (súčasne by sa mali hneď GPS zamerať). Trasy budú nadväzovať už na jestvujúce značenie a mali by byť také, aby si každý naplánoval vhodný výlet - od trekingových jazdcov, rodinu s deťmi, XC, AM. Projektbude zahŕňať parkoviská - takzvané štartovné body, miesta pre odpočinok, lavičky, smerové tabule... A keď sa nám to všetko podarí, tak možno dostaneme nejakú finančnú podporu, aby sa nám to podarilo dostať do úspešného konca. (potom bude určite aj mapa iné podklady) Ide o to, aby sme pritiahli cestovný ruch - cyklistov do okolia BS. Sme len na začiatku a o celkovom projekte by mohli popísať podrobnosti tí, ktorí sú vo vedení projektu, alebo ak chcete vedieť viac, príďte na jedno zo stretnutí, kde sa veci ohľadne projektu preberajú. Keď už sme založili toto vlákno, tak najbližší termín sa tu určite časom objaví...

To len tak v stručnosti pre zvedavcov. Pozdravujem Rasťa a Turbiho :hai:
04.10.2009 - 09:06:26
00
Tak čo chalani - slniečko nám svieti :sun: okolo obeda - poobede by sme mohli niečo prejsť, alebo ja pojdem zamerať tie cesty, ktoré som navrhol ja - pre začiatok :lol:
04.10.2009 - 09:09:23
00
Choď, choď, my sme boli včera ... :-)
04.10.2009 - 10:33:44
00
čo si sa neozval...
hámrikári sami za seba alebo ako?
04.10.2009 - 11:11:29
00
čo si sa neozval...
hámrikári sami za seba alebo ako?


No, snáď si teraz nemusíme vzájomne hlásiť každý pohyb a výjazd :-), neuzavreli sme manželstvo, iba sme sa dohodli na spolupráci :-)

Boli tu chalani zo Slomby a tak im Peter ukázal Veľký hodrušský okruh a ja som sa knim pripojil.
04.10.2009 - 11:34:48
00
Nazdars chalosi - nedeme si tento tyzden nejki spolocny pojazd?
05.10.2009 - 17:39:59
00
Mne sa dá tento týždeň iba cez víkend, skôr nie. Tak ak niečo vymyslíte na víkend a strpíte aj komótnejšie jazdiaceho pupkáča :beer: , tak by som sa možno aj pripojil.
05.10.2009 - 17:51:28
00
iba ak niekedy po 16tej resp. po 17tej skor sa mi nedá - prááááca a to sa už asi neoplatí, lebo o siedmej je už riadna tma
05.10.2009 - 18:16:28
00
Počkáme hádam, kým Peter zavesí mapu s úsekmi, čo ešte treba prejsť a potom uvidíme.

EDIT: Akurát že kua rosničky hlásia na víkend dážď... :rain:
05.10.2009 - 18:29:32
00
blato je v pohode :rock: ale v daždi ee
05.10.2009 - 21:27:10
00
8) No tak chlapi, hlásim sa aj ja do tohto vlákna.
Trošku ma mrzí aktivita ľudí, ktorí boli na našich spoločných stretnutiach. Okrem NOISE a Jaroh-a tu nikto nie je.

:devil: Haloooo ľudia hláste sa, čas beží.

:!: Doporučujem NOISE, ak budete zameriavať trate GPS zariadením, skontaktuj sa s Peťom z BA, že aký formát akceptuje pre spracovanie dát z GPS a hlavne pozor na namerané výšky. Okrem toho, treba mu poslať už vyčistené dáta, žiadne navyše body, aby ste ho zbytočne nezaplavovali nepotrebnými dátami. ;) Má ešte dosť práce na našom spoločnom projekte. ;)

:hai: Ja by som rád pojazdil s vami nové trate a zameral ich Peťovým GPS, ale nedeľu mám celú vyhradenú na dokončenie nášho projektu BAJKOM K TAJCHOM.
:handshake: U mňa by sa možno dalo v sobotu po 15:00 hod. Ale o nejaké „komótne“ jazdenie nemám záujem. :tmi: Maťo – také naše Alpské tempo by mi vyhovovalo. Určite by ho zvládli aj ostatní. Bolo by dobré, ak by sa zamerania zúčastnila aj osoba, ktorá danú trať navrhla, aby sme predišli zbytočným nedorozumeniam.

:*: A čo vlastne chcete ísť zameriavať ??? Vyhnianske trasy, alebo trasy okolo BS a Sitna.
05.10.2009 - 22:18:44
00
keyboard_arrow_up