Pre bikerov z mojho okolia musi byt povinna prva spolocna akcia buduceho roka na hrebeni tribca, aby sa zachovala zacinajuca tradicia :D
Tento krat sa s mlieckom vyhrame s trasou :twisted: (prevazne pre technicky zrucnejsich bikerov. Ti menej zrucni budu trocha nadavat, ale sak pockame ich :) )

Navazujuc na minuly rok, mohlo by sa ist z V. Tribeca smerom na Zobor :)
13.12.2007 - 19:06:16
00
Na kazdy pad by nebolo zle spravit celoslovensku stretavku na hrebeni:> Moj tip - martinky! A samozrejme, tradicia AM.ENov bude pokracovat, dufam, ze kazdy majitel dresu sa zucastni aspon na jednom, co Matheos? ;)
13.12.2007 - 19:09:04
00
Anooo, martinky mozu byt.
Buduci rok dufam ze aj slanske okostujem.
13.12.2007 - 19:17:46
00
1. Neviem či hrebeňovka, ale ja by som chcel vyliezť na Kralovu holu, kedze nepoznam, navrh trasy necham na inych.
2. Ako som si cital dennik jazd z tohto roku, tak som si precital zaznam z Trnavskej stovky, ako ma ocarila a viem ze ju zopakujem.
3. Nebol som na Vtacniku, tak ak budete chciet zopakovat tak by som sa urcite rad pridal
4. Bezpomienecne musim na Javorníky: PU - Kohutka - PU ... bolo tam nadherne aj ked len na peso, ale dobre som si vsimal zjazdnost a stupania a je to idealny teren ...


ja vravim ANO. to bude akcia! pre bikerov "nadržancov" je ubytovanie zabezpecene 8) . povinni ucastnici Dutchman, Dudko, Danka, Heňo a pravdaze ty. = bikerske minimum :D

Kohútka a "padák" zjazd čaká ...


Naposledy upravil LittleFox dňa 13.12.2007 - 19:52:56, celkovo upravené 1 krát.

13.12.2007 - 19:18:11
00
Anooo, martinky mozu byt.
Buduci rok dufam ze aj slanske okostujem.


Pekne promptne si odpovedal, dik. Dufam ze si spravis cas, slanske stoja za to.. no, uz sa tesim na dalsi rok. Snad sa to zaobide bez zlomenin.
13.12.2007 - 19:21:30
00
s tou KH navrhujem oslovit Pisosip-a, ma prelezene naozaj vsetky minichodnicky ...


...Pisosip, chystaj trasu :!:


Ok. KH si beriem na starosť. Trasa(trasy) vybraté. Len musí byť konsenzus, či celé zjazdné(tzn. jedine po ceste od Šumiaca a ďalej hrebeňom), abo adventure pomedzi medvede. :lol: Ale to cez zimu upresníme v osobitnej téme. Hneď si značím do diárčoka príjemnú úlohu. Ostatné hrebene veľmi rád podľa času a povinností absolvujem. A ešte nám so štulom a palom TT ostala nezrealizovaná akcia Poloniny hrebeň. Nezabúdajte ani na to.


Naposledy upravil pisosip dňa 13.12.2007 - 20:28:27, celkovo upravené 1 krát.

13.12.2007 - 19:51:13
00
ked to uz zacinas takto zadelovat (trasy na preskumanie), tak Maguru si beriem na starost, aj ked scasti som ju preskumal spolu s Mike7400-om aj tento rok...uz aby bol zaciatok jary :?
13.12.2007 - 20:10:35
00
nezrealizovaná akcia Poloniny hrebeň. .

Poloniny - to akoze od Kremenca po Udavu, resp. naopak?
Raz sme na hrebeni stretli 4 ci 5 nalozenych bikerov, prsalo - a nepocul som z ich ust dobre slovo, len nieco o tom, ze styri hodiny tlacili (niesli) biky z N. Sedlice na hreben :P
13.12.2007 - 20:12:28
00
to palo TT ta trasa Tribec NR ma pre mna az 2 chyby ide sa cez zibricu asi ti nemusim hovorit aky je to kopec hnusny popripade ju mozeme obist ale ked prideme do NR mame pred sebou bud nudnu cestu asfaltom 30 km alebo si budeme musiet zohnat odvoz ale keby sa to vsetko poriesi preco nie navrhni konkretnejsie trasu. Kua tie martinky sa mi zacinaju pozdavat take celoslovenske stretko :P Dufam ze mozem s matheosom pocitat v tomto pripade :twisted: ak pojde 8)
13.12.2007 - 20:16:58
00
2joffre: tak nejak, ale naľahko a v peknom počasí. Nástup na Kremenec z Poľska.
13.12.2007 - 20:22:01
00
Z polskej strany tam tiez nie je prave najmiernejsi vystup (vyjazd), profilovo lepsie vyjde ist zo zapadu na vychod a z Kremenca, rsp. z Wielkej Rawky zozjazdovat dole na Ustrzyki Gorne alebo na Bacowku pod M. Rawkou
13.12.2007 - 20:32:22
00
Nechcem vás sklamať, ale Martinky ako hrebeňovka mi nepríde ako super najsamlepší zážitok - úsek z Krížavy smerom na Minčol je dosť krátky, príliš zdĺavý výstup, naviac je tam viacero popadaných stromov, minimum výhľadov a pod. V tomto smere jednoznačne preferujem Foxíkom navrhovanú Kohútku. Je to síce masovejšia záležitosť (viac peších), ale z hľadiska zážitku neporovnateľne krajšie, naviac s možnosťou občerstvenia a doplnenia stravy či pitia. U mňa jasná voľba 8)
13.12.2007 - 21:10:35
00
Nechcem vás sklamať, ale Martinky ako hrebeňovka mi nepríde ako super najsamlepší zážitok - úsek z Krížavy smerom na Minčol je dosť krátky, príliš zdĺavý výstup, naviac je tam viacero popadaných stromov, minimum výhľadov a pod. V tomto smere jednoznačne preferujem Foxíkom navrhovanú Kohútku. Je to síce masovejšia záležitosť (viac peších), ale z hľadiska zážitku neporovnateľne krajšie, naviac s možnosťou občerstvenia a doplnenia stravy či pitia. U mňa jasná voľba 8)


Katko neviem aky je na Kohutke teren ale viem, ze na martinkach som si zlomil ruku :) Mne nejde ani tak o hrebenovku ako o kvalitny teren a pojazdenie. Neviem uz presne ako sme sli, Robo alebo Persing ti to popisu presnejsie, ale pacilo sa mi to a zopakoval by som si to - bez tej ruky.
13.12.2007 - 21:21:19
00
Pripadne mozme z kohutky zliest na nedaleke Púlčínske Skály, krásna to trasa.

Pripadne potiahnut z kohutky az cez velky javornik azna kasarne ... vyšlapana hranica je krásna ... take brdky hore dole


KATKO: jazdil si niekedy portáš/kohútka a po hranici?
13.12.2007 - 21:23:25
00
Pripadne mozme z kohutky zliest na nedaleke Púlčínske Skály, krásna to trasa.

Pripadne potiahnut z kohutky az cez velky javornik azna kasarne ... vyšlapana hranica je krásna ... take brdky hore dole


KATKO: jazdil si niekedy portáš/kohútka a po hranici?


Ja Ti nevim karle. Boli sme toť nedavno hrebenovku javornikov a nejak ma to neoslovilo..ano je to pekne, ale zeby som musel cestovat 300+km koli vcelku nudnemu terenu, ee;) (ak je teda kohutka podobna) Koli martinkam rad pridem lebo viem, ze za to stoja..
13.12.2007 - 21:29:15
00
keyboard_arrow_up