Mno ja to pojdem preistotu zajtra skontrolovat a chadam sem dam fotky jak to vypada s jazdenim, zevraj by nemalo prsat :lol:
23.03.2007 - 19:35:24
00
tak sa dohodnime predbezne na sobotu 31. ak sa nemylim tak to tak vychadza
aby sa nikto nevyhovaral na 1.4 :oops:
23.03.2007 - 19:38:49
00
matheos: zajtra sa ma pomaly vycasovat a v nedelu uz ma byt krasne a aj nabuduci tyzden to ma byt super..

mliecko: no aj ja by som to dal na sobotu 31. ale zase matt. toho by som tam tiez uvital, ze ako jazdi a co je v nom..... vies... osobna prestiz... :)
23.03.2007 - 19:44:28
00
tez by som radsej v nedelu, aj preto ze by som rad stretol matta

Kaso: ono sluby su pekne, aj dneska slubovali ze malo prsat len na vychode a prsalo cely den unas :x . Ale modlim sa aby uz nechcalo, dost to ubera na nalade. Od nedele som sedel len nazadku :cry:
23.03.2007 - 20:11:04
00
chlapi, to mi nerobte...v sobotu mozem vyrazit jedine tak o 12:04 a aj to sa budem obliekat a robit uzavierku naraz :) ...chrtit sa mi este moc nechce...to este mesiac pocka...takze ten povodny navrh je najlepsi :)

kaso...nemusis sa bat...mam kurz prvej pomoci...ale v praxi som este neskusal :)

matheos...ved preto chcem ist v nedelu aby som vsetkych spoznal :)
23.03.2007 - 20:39:22
00
matt: tak tak, s chrtenim este pockaj, este mi musis ukazat celu trat partizanskeho maratonu, kamen po kameni :lol:
23.03.2007 - 20:53:06
00
no tak ja by som radsej sobotu, je to lepsi den pre mna, ale som ochotny aj v nedelu, prave pre tie vsetky spoznavacky, ktore ma cakaju, cize v pohodicke aj v nedelu.....

matt: dakujem, ale dufam ze nebude treba...

matheos: ja mam na starosti tiez trat maratonu, co sa tyka zabezpecenia ludi, cize aj ja musim prejst trat kamen po kameni, a navrhovat krizovatky a ludi na nich, keby sa vam nieco nezdalo, staci povedat, ok?
23.03.2007 - 21:44:31
00
No ak by to bola nedela, tak by som sa aj ja mozno pridal...
Btw. poznate tam aj nejaku rozumnu lesnu cestu? Lebo zo Solcan ide asfaltka takmer az na Maly Tribec ... Ale uvod sa da ist tusim po znacke mimo asfaltu, pokial si dobre spominam.
23.03.2007 - 22:37:00
00
Neboj, cesticiek je tu ajejeee. Az po dekanovu chatu sa moze ist po peknom chodnicku pri potoku (modra znacka) a potom neznacenou lesnou cestickou pod velky tribec. Minimum asfaltu.
Mam to tu vsetko na 90 percent prejdene.
23.03.2007 - 22:53:07
00
matt: tak tak, s chrtenim este pockaj, este mi musis ukazat celu trat partizanskeho maratonu, kamen po kameni :lol:


pojdem ju prejst s GPS-kom okolo velkonocnych sviatkov...tak kto chce nech sa prida...budem len rad

inak ak by sa vydarila akcia na Tribec, bol by som len rad...v stredu by som mal mat hotovy bike, tak nech si zadok pomaly zvyka na karbonovu dosku :)
23.03.2007 - 23:02:24
00
matt: s tym zameriavanim maratonskej trate ti mozem pomoct. mam celkom slusne gps s vyskomerom, takze by mohol byt vyskovy profil vcelku presny.
Auu, karbonova doska, to bude boliet :lol:
23.03.2007 - 23:10:35
00
ja by som bol skor za asfaltovu cestu po tribec myslim ze kasovy to bude tiez vyhovovat a ked cesticky tak dole kopcom to ma laka viac

to matheos ty chces ist po dekanku vedla lysne nemyslis ze tam bude blata az po kolena ked sa niekde vylial ten potok a bude tam piesok tak to nebude bohvie co
24.03.2007 - 12:51:52
00
moze sa spravit aj take nieco, ze sa rozdeline na asfalterov a terenistov a pod tribcom sa zideme. Pripadne sa pojde spolocne az po dekanku a potom sa rozdelit (casovo by sme rovnako dosli). Ako stete.

mliecko: teraz to po dekanku pri lisni bude urcite nezjazdne, ale po takych par dnoch sucha to uz bude ok. Sak idem to obzret.
24.03.2007 - 15:18:51
00
no pani, ja jedine asfalt.... inak to nevidim.... neviem ci vam je malo, ale mne to staci....
suhlasim s mlieckom, dik :wink:
24.03.2007 - 18:39:14
00
matt: s tym zameriavanim maratonskej trate ti mozem pomoct. mam celkom slusne gps s vyskomerom, takze by mohol byt vyskovy profil vcelku presny.
Auu, karbonova doska, to bude boliet :lol:


kludne...budem len rad...sice mam nafasovat nejake GPS...ale dve nikdy nie su zle...ked budeme zameriavat, tak sa musime vsak zastavit na Klizi na kofci...paraaadnu tam maju :)
24.03.2007 - 18:45:59
00
keyboard_arrow_up