Začni trénovať. O rok, či kedy sa chystáš na horala? :)
31.07.2007 - 14:41:56
00
Ved jasan, ale dobru kondicku chytim na ceste, potom zacnem navstevovat aj teren a blato :P
31.07.2007 - 14:48:17
00
Zdravim
nevie niekto nahodou či je niekde v okolí Starej Ľubovni cyklistický chodník? ja som tak davnejšie čítal v novinkách že tamať vedie nejaký ten cyklistický chodník, mylsim že to bolo z Vyšnych Ružbachoch do Starej Ľubovni :?:
je tu taky akoze cyklisticky chodnik.vysne ruzbachy-nizne ruzbachy- to je po hlavnej ceste, ale nie je moc frekventovana, ale aj tak.a nizne ruzbachy-stara lubovna-ta to su take cesticky po luckach poliach a podobnych somarinach.z hladiska cyklistyckeho zazitku je to o nicom.ovela viac odporucam tu trasu co poslal pisosip?cez vysielac kotnik po cervenej.to je pre bikera nieco.ak chces vyskusat tu cyklotrasu mozem ist s Tebou najlepsie dnes.
01.08.2007 - 08:47:38
00
pre JAro
Dik za trasu, no, škoda že dneska nemožem ist, dneska už som dohodnuty na inu trasu, smer Slovensky raj, a okrem toho potrebujem ist aj do Spišskeho Štvrtku, takze spojim dobre s užitočným :P ale niekedy sa vyberiem aj smer Stara Ľubovňa
01.08.2007 - 11:35:59
00
V nedeľu xcem dať Královu holu. PP-Kubachy-Smrečiny-hoľa-Andrejcova-Teplička-PP.
Ak bude cesta zarúbaná nad Smrečinami, tak zjazd do Tepličky a skúsiť ten stupák na Pánsku hoľu čo bude na Krejzi. Pridá sa dachto?
02.08.2007 - 22:15:18
00
Caute bikeri
Vo štvrtok 2.augusta som sa vybral na trasu: Kežmarok—Strážky—Spišská Belá—Slovenská Ves—Magurské Sedlo—Reľov—Spišské Hanušovce—Spišská Stará Ves—Majere—Červený Kláštor—Haligovce—Veľký Lipník—Stráňany—sedlo pod Vysokými skalkami—Kamienka—Hniezdne—Nižné Ružbachy—Podolinec—križovatky Toporčík—Holumnica—Jurské—Ihľany—VOJ—Záľubica—Ľubica—Kežmarok
Odporúčam, všetko cesta, ale oplati sa to

JAro, mohol som sa s tebou dohodnut, siel som aj cez Podolinec
03.08.2007 - 13:00:34
00
V nedeľu xcem dať Královu holu. PP-Kubachy-Smrečiny-hoľa-Andrejcova-Teplička-PP.
Ak bude cesta zarúbaná nad Smrečinami, tak zjazd do Tepličky a skúsiť ten stupák na Pánsku hoľu čo bude na Krejzi. Pridá sa dachto?


Akurat dneska som si pisal s jednym clenom UNIJUNIOR BIKE TEAMU PP že organizuje tyzden po Horalovi vylet na KH, cca 30 ludi, takze asi sa prida aj ja knim, aj tak, take naročnejšie tury a vylety si nechavam na august a september :evil:
03.08.2007 - 13:05:02
00
Caute bikeri
Vo štvrtok 2.augusta som sa vybral na trasu...
uz aby si si kupil cestak :D vcera som bol na vysokych skalkach.perfektne to bolo.fajny singel plny korenov a kamenov.som sa technicky dobre pobavil.
03.08.2007 - 13:35:26
00
JAro
Na vysokych skalkach, myslis tam v okoli Lipnika? No ja som len prechadzal spominanim sedlom pod Vysokými skalkami, s tym cestakom máš pravdu :P , no ked aj ty tam jazdis, tak musime niekedy dat spolocnu turu, inac krasny kraj tam je, za Kamienkou to bolo pekne, škoda že som nemal fotak, bolo vidno Ľubovniansky hrad, šiel som tamať prvy krat
03.08.2007 - 13:38:36
00
mozme nieco pojazdit.ved daj tu oznam a ked budem moct tak sa dohodneme v pohode.
03.08.2007 - 13:42:59
00
Neskoro ale skúsim. Akurát som pozeral predpoveď na zajtra. Nechcete ísť zajtra ráno z PP cez smrečiny na kráľovú hoľu? Potom hrebeň na andrejcovú - teplička - pp
24.08.2007 - 19:41:17
00
Toto som objavil dnes na hzs.sk.
len aby sa vedelo.

Výstrahy ku dňu 25.08.2007

Vysoké Tatry
Turistický chodník, zelená značka Štrbské Pleso - Tri studničky - zatvorený! Modrá značka Biely Váh-Jámske pleso je stále zle priechodná so slabou orientáciou z dôvodu lesného polomu. Na magistrále /červená značka/ smerom na Zámkovského chatu v okolí Veľkého vodopádu sú popadané stromy.Chodník je sťažene priechodný.
Po nočnej búrke zo dňa 24.8.sú na viacerých turistických chodníkoch padnuté stromy, dbajte na zvýšenú opatrnost. Turistický chodník vedúci z Hrebienka cez Bilíkovú chatu, Studenovodské vodopády a Rainerovu chatu je ťažko priechodný.
Z dôvodu rekonštrukcie asfaltovej cesty bude od 23.8.07 až do odvolania uzavretý modro značkovaný chodník vedúci od zastávky TEŽ Popradské pleso na Popradské pleso. V čase jeho uzávery budú môcť turisti využiť ochranný chodník, na ktorý nastúpia hneď za budovou vodárne nachádzajúcej sa vľavo od cesty vedúcej na Popradské pleso.

Západné Tatry
Po búrkovej činnosti ,ktorá spôsobila lesné polomy je
nepriechodná Jamnická dolina.
V ostatných dolinách pohoria je potrebné rátať s polomami, ktoré sťažujú až znemožňujú priechodnosť chodníkov.
25.08.2007 - 17:17:35
00
Síce to bude o Nízkych Tatrách, ale nevadí. Xcem sa spýtať, či ste dnes niekto neboli na Kráľovej holi, lebo dnes to tam vyzeralo ako na cyklistickom zraze. My sme boli dvaja z PP, ale na holi bolo, alebo prichádzalo cca viac ako 30 bajkrov rúzneho pohlavia, veku, výšky váhy. Vraj väčšina od Brezna. Len či som sa nemíňal s niekým s kým si píšem. :cry:
26.08.2007 - 20:39:40
00
Akurát sa odkryla z okna kráľovka. Zakydaná až po les. Hohe Tatras z okna nevidím, ale poobede idem do mesta, tak možno oko poteším. Brúste hrany. :lol: Zima sa blíži.
06.09.2007 - 13:09:24
00
a co tak kupit toto? :arrow:

schwalbetires.com
06.09.2007 - 13:31:21
00
keyboard_arrow_up