http://cubebikes.sk/2014/pevne-mtb/ltd-pro-29-2/
http://eshop.merida.sk/?cls=stoitem&stiid=17591
http://velosprint.sk/shop/c.224_570/specialized-crave-comp-29-blk-red.p.31688
posledný komentár: 10. 11. 2019 o 10:32
posledný komentár: 10. 7. 2019 o 0:55
Pokial viem, tak v BA predava Cube len Kaktus Bike.
Ahoj, aj moja 29 má taký istý pomer prevodov. Cez Zobor po Drážovce, Žibricu, niečo aj medzi Kostoľanmi a Súlovcami mám aj ja pojazdené za tie roky na mojej starej Meride Matts. Niečo mám pojazdené s kamarátmi aj vo Vysokých Tatrách a teraz nedávno sme boli jazdiť Štiavnické vrchy, kde som zistil, že už asi nastal čas na zmenu biku po toľkých rokoch. Teraz na konci septembra sa chystáme znova s kamarátmi na tri dni pri Banskú Štiavnicu na chatu a chceme tam opäť pojazdiť na bikoch čo to dá, je to tam vážne krásne a sú tam celkom fajn cyklotrasy. Poznáš stránku: http://bajkomktajchom.sk Tak dúfam, že vyjde počasie. Ako som tu už písal nie som však žiaden veľký biker a v problematike okolo bicyklov by som to nazval, že som pokročilí laik a vždy sa rád ničo nové naučím. Takže mi prosím vysvetli, prečo nedokážeš ten prevodový pomer toho bicykla v tomto okolí (nazvem to Tribeča) využiť? Z toho čo si napísal súdim, že si s bikom spokojný (ako dlho na ňom jazdíš?), tak dúfam, že budem aj ja tak ako píšeš.
Ja jazdim iba okolie, nemam partaka co by sa dal nahovorit na nejake dlhe a niekolko dnove trasy. Samemu sa mi veru nechce. Na chatu on nechce ist.
Ja mam Cube od 4.aprila, som spokojny. Zatial si ho enormne setrim a mam na nom nieco malo cez 1000 km, nakolko denno denne jazdim (ak pocasie dovoli) s deduskom Authorom. 13 rokov uzivania si, nas tak lahko nerozdeli
V Banskej Stiavnici a v Tatrach si ho uzijes naplno. Len nech uz konecne neprsi.