a chcem sa spytat ze ci sa na ne daju dat nejake lepsie packy popripade ako alebo ci to bude moc rozdiel v brzdeni...
a po druhe po kolko km alebo sezon mam menin na nich platnicky . za sezonu najazdim cca 2tisic km . ale je to dost dolekopcom takze ich pouzivam dost casto nadoraz
a popripade ake najlepsie platnicky tam mozem dat na cene nezalezi chcem nieco fakt dobre a nechcem originaly... alebo su originaly naj co mozem dat? dakujem.
posledný komentár: 30. 11. 2025 o 17:05
posledný komentár: 4. 3. 2025 o 18:35
2. treba si ich priebezne kontrolovat v akom su stave. zjazd v zlych podmienkach(blato, sneh) ich moze rychlo odstavit
3. kazdy preferuje nieco ine. bud sintrovane alebo organika, od roznych vyrobcov. uzivatelia vlastniaci elixiry poradia.
niesom si isty ake tam idu ale do mojej predne BB7 idu take ako do juicy
mam ich v predu uz 2rok na 203mm kot. a stale brzdia ako o zivot a prezily hadam vsetko od SPDH bo XC
Zmena polohy páky od gripu je len krátkodobé riešenie tohto problému. Ak to chceš doriešiť poriadne, daj si brzdy nanovo naplniť a odvzdušniť.
S pákami nevymýšľaj, výkon nedosiahneš lepší ani s tou najdrahšou. Maximálne získaš lepší materiál a nastavenie záberu páky (bez vplyvu na vzdialenosť od gripu).