JoKo: preco nema pravo volit, ak volil Fica ?
Pýtal sa čí môže ísť voliť a ja som napísal svoj názor, kedy by nemal ísť voliť.

Ty si dal svoj názor na poľovníkov a ja s tvojim názorom nepolemizujem...
30.12.2012 - 11:46:05
00
Predsa ten jazvedcik, uz je na styroch :D Polovnikov s flintou tam vidno dvoch ostatni sa len pozerali a mozno aj popijali a mozno su to len take bludy.
30.12.2012 - 11:52:07
00
ten trtko co sa vyzival v zastreleni vlka co ho sem nedavno postol ito sa dostal az do medii. som zvedavy na komentare citatelov. bude to aspon nestranne od bikerov.
http://www.sme.sk/c/6656226/pre-polovnikov-je-chraneny-vlk-skodna-za-strielanie-nas-kritizuju-aj-poliaci.html
05.01.2013 - 00:58:13
00
Ako sa dalo čakať, poľovníci v tej diskusii dostávajú údery z každej strany :y: . Je fajn vidieť že nám, obyčajným ľuďom, nie je ľahostané nezmyselné zabíjanie divo-žijúcich zvierat.
05.01.2013 - 09:34:39
00
je krasne mudrovat z tepla domova, a pritom viest zivot prispievajuci k drancovaniu prirody.
mnoho ludi by chcelo chranit vela veci, ale len do okamziku, pokial sa ich to osobne nedotkne.
sice nedrancuje priamo les, ale kupuje si veci (casto uplne nepotrebne) pocas vyroby ktorych sa niekde inde paradne nici priroda, ale kedze o tom bulvar neustale nepise, tak to neboli. to ze sa vyroba stahuje do lacnejsich krajin nie je len koli cene prace...
tak isto tu idete nariekat nad zabitim zvierata, ale ani okom nemihnete a kupite si tovar z azie, pocas vyroby tam kapu ludia, o otravenej prirode nemusim ani pisat.
takze v prvom rade sa pozrite na svoj sposob zivota a potom sa starajte do inych. treba zacat od seba.
ale jednoduchcie je pindat do niekoho ineho.
05.01.2013 - 09:45:23
00
andrej presne si to trafil aj na seba co si napisal. kolko veci vlastnis z azie? uz len tie 2 bajky co ti vidim v profile. tieto veci neovplyvnis kedze vacsina sa vyraba v cine. a s tym skapinanim pri vyrobe neprehanaj.
ale ciastocne s tebou suhlasim :)
05.01.2013 - 09:54:42
00
jasne ze drancujem, kupujem si veci pre potesenie, pre potesenie deti....plne si to uvedomujem, preto zbytocne nerypem do vsetkeho
to skapanie pri vyrobe som myslel doslovne!
05.01.2013 - 09:59:38
00
A aj strielas vlkov pre potesenie?
05.01.2013 - 10:08:26
00
nie, ale kupujem si oblecenie pre potesenie = pocas vyroby niekde daleko (preto ma to asi netrapi) skapal cinan, koli mojmu poteseniu
05.01.2013 - 10:12:11
00
andrej25, viem že jedávam mäso, viem že kupujeme veci z číny ktoré možno robia 10-ročný detský otroci, viem že si moju holú hlavu umývam sprchovým gélom ktorý bol možno testovaný na zvieratách, viem že keď mám chrípku tak užívam antibiotiká ktoré boli tiež testované na zvieratách v laborátoriách......ja toto všetko viem. A čo mám teraz s tým robiť ??? Zmením niečo, keď to prestanem robiť ??? Prestanú sa zabíjať zvieratá keď JA prestanem jesť mäso ?? Prestanú sa testovať lieky na zvieratách keď si JA prestanem umývať ruky mydlom a začnem sa umývať len obyčajnou vodou ??? Nie, nič sa nestane, všetko sa to bude diať aj potom, to len ja si budem môcť povedať že mňa sa to už netýka, ja mäso nejem a lieky neužívam, ale ja tie zvieratá nezachránim, lebo ak to mäso nekúpim ja, kúpi ho niekto iný. Takže aký zmysel by to všetko malo, hmmm ????

A uvedom si že divo-žijúce zvieratá nie sú kurčatá v liahni, ktorých sa liahnu miliardy. Niektoré sú možno na pokraji vyhynutia. Nalejme si čistého vína a povedzme si pravdu.....mäso z divých zvierat má vyššiu cenu, je čisté, pretože tieto zviratá nie sú chované na mäsokostných múčkach a iných sajrajtoch, takže mať také mäsko v nedelu na obed je snom všetkých poľovníkov. To isté platí aj o kožušinách. Takže ak mi niekto bude hovoriť o "regulovanom" odstrele alebo o bla bla bla bla.........................
05.01.2013 - 10:14:26
00
no tak potom vodu kazes a vino pijes, inak by som to nazval aj pokrytectvo
v tomto smere ma moj obdiv Lukac (aj ked s nim zdaleka vo vsetkom nesuhlasim), niecomu veri a podlo toho aj zije
co sa tyka toho clanku: povedal by som ze je dost jednostranne zaujaty - manipulativny, nie je tam nazor "druhej strany", ucelovo je tam vlozena ta cast o strelbe (mimochodom, pekny chudak, netrafi na prvy x a este sa tym aj chvali). k samotnemu lovu vlkov tazko zaujat jednoznacne stanovisko, kedze ani len nie su zname ich stavy, resp. stavy uvadzane roznym "zaujmom" su rozne
05.01.2013 - 10:22:35
00
Vsak to je problem - nikto nevie kolko vlkov je a napriek tomu su schvalovane dost vysoke rocne kvoty na odstrel. A pritom neviem o pripade, ze by vlky ohrozovali ludi. Keby sa nieco take udialo, tak senzaciechtivi novinari by z toho davno spravili mesiac trvajucu medialnu kampan. Takze na zaklade coho je povoleny odstrel? Zda sa, ze len na zaklade zaujmu o trofeje. A to nie je OK.

P.S. Treba sa snazit zmenit aspon nieco. Vzdy lepsie ako alibisticky postoj typu "inde zomieraju ludia, tak je mi jedno, co sa deje za rohom".
05.01.2013 - 10:41:03
00
Neuveriteľné že taká somarina (ten článok o vlkoch na SME), a taká dlhá diskusia. Iba som pozrel počet príspevkov, ani nemám chuť tie blbosti čítať. Slováci, pomaly najväčší žobráci v Európe čo muklujú vo fabrikách za pár eur, ale kopú tam do poľovníkov ako besní, ako keby oni boli najväčšie zlo na svete.
05.01.2013 - 11:52:28
00
Mozes vysvetlit co si nam chcel oznamit? Aspon naznak ako to suvisi? Nesuhlasim sgeneralnym odsudenim polovnikov a lovu ale ani s takouto reakciou. Na kazdy pad ak urcita skupina ma vseobecne zlu povest, tak namiesto agresivnyvh vyrokov by sa mala zamysliet, ze preco a riesit tych jednotlivcov co su na vine.
05.01.2013 - 12:19:22
00
breza_biela

Čo má spoločné to že ľudia pracujú vo fabrikách aby prežili a mali peniaze s tým že tam píšu svoj názor že nesúhlasia so zabíjaním divožijúcich zvierat :x ???

Ale ten článok je pre Teba jasný dôkaz že nie len tu na MTBiker fórume, ale aj tisíce iných ľudí ,ktorí z bicyklami nemajú absolútne nič spoločné, sú jednoznačne proti tomu aby sa zvieratá v lesoch zabíjali len pre potešenie a jasný odkaz , že orgazmus sa dá dosiahnuť aj inou formou a nie len lovom zvierat ;) .
05.01.2013 - 14:01:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up