Áno, na baterku :)
05.01.2015 - 08:49:54
00
Baterkace su fajn, ale automaty to je proste o niecom inom :)
05.01.2015 - 09:13:40
01
po treti krat spat pri suunto :)

Prílohy:

IMG_1211.JPG
IMG_1211.JPG 200.92 KiB thumb_up0thumb_down

16.01.2015 - 22:09:23
00
Moje suunta dnes po zimnom maratone v Ba

Prílohy:

20150117_142207.jpg
20150117_142207.jpg 249.78 KiB thumb_up0thumb_down

17.01.2015 - 14:57:34
01
Od Marca tohto roku aj PAM104 ..kupene vo Viedni. Na biku som ich mal raz, vid foto. Chalani na chronomagu z tej fotky chytali infarkt :))

mam rovnake tricko :lol:
17.01.2015 - 20:46:37
01
Tak takéto sa mi veľmi páčia. Nástroje doslova pri ruke. :-)
http://enduro-mtb.com/en/meet-the-new-leatherman-tread-a-wearable-tool-for-your-wrist/

Prílohy:

IMG_148984315342582.jpeg
IMG_148984315342582.jpeg 28.92 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_148995109299545.jpeg
IMG_148995109299545.jpeg 9.55 KiB thumb_up0thumb_down

25.01.2015 - 11:41:47
00
Tie hodinky sa tam len ako doplnok, ci da sa aj s nimi nieco krajat, sekat, skrutkovat ? :) Ako recesia dobre!
25.01.2015 - 12:30:24
00
Už som ich sem dával..ale dnes som ich trochu lepšie pofotil :)

Prílohy:

image.jpg
image.jpg 216.66 KiB thumb_up0thumb_down

image.jpg
image.jpg 319.9 KiB thumb_up0thumb_down

22.02.2015 - 21:29:59
02
zdravim pani, hodinky je velmi dobrs tems minuly rok som si splnil svoj davny sen a kupil Omega planet ocean 600m Co-axial chronograph 45.5mm , tesil som sa z nich asi 3 mesiace a potom ma presla trpezlivost z neustalym natahovanim a staranim sa o ne. aj ked presnost bola podla COSC celkom v pohode 3sec denne smerom dopredu, ale kym som zistil kde a ako maju byt ulozene trvalo mi to skoro 2mesiace. Myslel som si ze odiny na cely zivot . po 8 mesiacoch som ich po dlhom rozmyslani dal prec ( sice som uletel celkom slusny Full), ale v konecnom dosledku som spokojny a nemam ziadne starosti s natahovanim a sledovanim casu. preto som si teraz zabezpecil certiny DS Podium Precidrive a este jedny ku koseli Certiny Caimano a ziadne starosti a presnost uz nieje treba sledovat. a k bicyklu casio G-shock
23.02.2015 - 07:09:33
00
Roman74Hmmm ... nie su Omega Planet Ocean Co-axial chronograph self-winding automat? Ake teda problemy s natahovanim? Presnost mechanik je rozna, zavisi od kvality strojceka (nastavenia daneho kusa), kondicie (namazanie) a sposobu nosenia, napr. hodinky nedavam dolu z ruky ani na noc. Je dobre, ak sa da strojcek "jednoducho" (teda aj doma) regulovat, co Omega co-axial strojceky bohuzial zrovna nie su (protilahle skrutky na balance wheel). Mam skusenost, ze dobre mechaniky po zregulovani idu -1s po 8 dnoch, odchylka medzi 2 po sebe iducimi dnami nie je vacsia ako par desatin sekundy, max. odchylka za 8 dni -1.2s. Idealne, keby to tak bolo do plusu. Btw, nepredaval by som Omegy...
Certina Precidrive ma TC ETA strojcek (thermo-compensated), takze Ti pojdu velmi presne (tusim spec. vyrobcu je +/- 15s/rok) a urcite sa daju este uzivatelsky kalibrovat na vyssiu presnost ako vsetky TC ETA strojceky. Moje hodinky s TC ETA po kalibracii idu +0.6s po 14. mesiacoch resp. ine +2.3s po 24 mesiacoch, a sli by este lepsie, keby som ich mohol mat stale na ruke.
23.02.2015 - 10:22:30
00
PeterG ano jasne ze to su automaty, ale to neznamena ze ich netreba natahovat, bay boli v 100% stave natiahnutia aspon 1x za den. ak by som bol clovk , ktory v praci nesedi za compom, ale neustale niekde chodil a hodiny by boli v pohybe, aj tak by ich bolo treba dotiahnut. polmesiac sluzi len take ''udrziavanie'' natahu. tak som sa aj docital a bolo mi aj povedane. preto som sa aj tak rozhodol, ze pojde prec. kazde rano odskrutkovat a natiahnut cca do roka 330x odkrutit a zakrutit tiez nieje bohvieco na zavit a aj samostatny material . dlhsie som hladal slusnejsie '' myslim strojcekovo'' aby boli kvalitnejsie,presnejsie ako tak vyzerali a rozhodol som sa pre Certiny.
pred omegamy som mal Edox Class1 a tie boli tiez velmi dobre, ale posunul som ich kamosovi, aby sa mi doma nerobila jedna kopa. a raz za dva mesiace siom nesedel pri pretacani datumovky. mal som aj ine vyhliadnute , ale Longines Admirali chrono, len u nas ich nide nemali a musel by som cakat a to sa mi nechcelo a Tag Heuer-i maju male puzdro (aspon tie v tej prijatelnejsej cenovej kat.)
23.02.2015 - 10:46:33
00
PeterG ano jasne ze to su automaty, ale to neznamena ze ich netreba natahovat, bay boli v 100% stave natiahnutia aspon 1x za den. ak by som bol clovk , ktory v praci nesedi za compom, ale neustale niekde chodil a hodiny by boli v pohybe, aj tak by ich bolo treba dotiahnut. polmesiac sluzi len take ''udrziavanie'' natahu. tak som sa aj docital a bolo mi aj povedane... kazde rano odskrutkovat a natiahnut cca do roka 330x odkrutit a zakrutit tiez nieje bohvieco na zavit a aj samostatny material...

:rofl: Veruze netreba, netreba, a este raz netreba! Vobec nie! A sedim za kompom cely den a este aj cely vecer (ale v noci nedavam dole z ruky, takze sa tiez natahuju) ;) Stalo sa Ti, ze by Ti bez natahovania zastali? Btw, ked uz si sa teda docital ... a nedocital si sa, ze automaty su vlastne stale v stave blizke plneho natiahnutia?
23.02.2015 - 11:06:21
01
nebudem sa hadat , ale treba ich natahovat. v noci mas ruku bez pohybu a tym, ze sa parkrat v noci pretocis nemeni nic na veci. rukou by si musel vela krat zatrepat aby si ich mal dobre natiahnute a od toho sa odvija celkovy chod a presnost hodiniek .6 tyzdnov som sledoval v akom stave pokila ich nemam na ruke musia byt ulozene. na jednom boku , na druhom boku, sklickom dolu , sklickom hore, aby som zistil kedy je najmensia odchylka v presnosti a bol som prekvapeny kolko sekund za den sa ukaze. ja s hodinami uz nespavam , to ma bavilo ked som mal 20. teraz si ich pekne odlozim. skus pozriet
http://hodinarskymagazin.sk/hodinky-pod-lupou-presnost-hodiniek/
23.02.2015 - 11:18:19
00
nebudem sa hadat , ale treba ich natahovat. v noci mas ruku bez pohybu a tym, ze sa parkrat v noci pretocis nemeni nic na veci. rukou by si musel vela krat zatrepat aby si ich mal dobre natiahnute a od toho sa odvija celkovy chod a presnost hodiniek .6 tyzdnov som sledoval v akom stave pokila ich nemam na ruke musia byt ulozene. na jednom boku , na druhom boku, sklickom dolu , sklickom hore, aby som zistil kedy je najmensia odchylka v presnosti a bol som prekvapeny kolko sekund za den sa ukaze. ja s hodinami uz nespavam , to ma bavilo ked som mal 20. teraz si ich pekne odlozim. skus pozriet
http://hodinarskymagazin.sk/hodinky-pod-lupou-presnost-hodiniek/


cau Roman, ja tiez sedim za kompom cely den prevazne, ale nikdy automaty nenatahujem, mam paneraiky s cosc-om a tie slapu super pokial ide o presnost, okrem toho mam este jedny svajciary s eta 2836-2 strojkom a tie odpocivaju vo winderi ktory ich natahuje, urcite by som automat nenatahoval kvoli presnosti manualne, ale radsej to nechal na winder, ktory simuluje pohyb ludskej ruky a urovne intenzity si mozes vybrat sam.
23.02.2015 - 11:40:55
00
ahoj Maros, aj som rozmyslal nad winderom, ale stale som to len oddaloval aodaloval az ho teraz nepotrebujem. aj som skusal , ze strojcek nenatiahnem, ale vzdy sa to prejavilo na vacsom meskani. ked som natiahol tak den bol -3sec pravidelne, co je podla cosc stale ''vyborne'', ale to uz bola taka choroba sledovat to a prestavovat. som sa aj utesoval ze ''investicia'' a potom akoze deti zdedia, ale uz ma to nebavilo
23.02.2015 - 12:00:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Športové hodinky)
keyboard_arrow_up