Srsen Hehe ... jak keby sme sa dohodli ... :D
23.10.2016 - 00:08:47
02
napr. tu je tiež jeden pedofilný hajzel :)
Michael Jackson - Thriller thumb_up0thumb_down

Je to hnědé, kluzké a mladí hoši to mívají mezi nohama - co je to? Ruka Michaela Jacksona.

Co mají společného Michael Jackson a Santa Claus? Oba po nocích navštěvují děti, a pak odcházejí s prázdným pytlem.

Jaký je rozdíl mezi Michaelem Jacksonem a igeliťákem? V podstatě žádný. Oba jsou z plastu a měli by být mimo dosah dětí.

Jackson navštěvuje v porodnici manželku, která mu právě povila syna. Na chodbě odchytí doktora: "A kdy můžeme začít se sexem?" Doktor na to: "Proboha, Michaele, počkejte aspoň, až bude chodit..."

Jak poznáte, že u Michaela Jacksona probíhá divoká party? Parkoviště před barákem je plné tříkolek.

Dětský pěvecký sbor cestuje letadlem přes Atlantik, doprovod mu dělají sbormistr Kulínský a Michael Jackson. V půli cesty se začne kouřit z jednoho motoru a letoun začne padat.
Jackson přiběhne ke Kulínskému: "Ty vole, průser! Máme jen dva padáky!"
Kulínský: "A co děti?!"
Jackson: "Ty mrdáme!"
Kulínský: "...stíháme?"

Kdy je u Jacksonů čas jít do postele? Když se velká ručička dotkne malé ručičky...

Papež se vyjádřil k aférám kolem Michaela Jacksona. Jestli se prý k němu donesou ještě nějaké zprávy o zneužívání malých chlapců, nezbude mu, než Jacksona oficiálně jmenovat katolickým knězem.
23.10.2016 - 00:20:48
02
dnes perfektny koncer (resp vcera :lol:) - vypredane, ani sa vsetci nedostali dnu

Catastrofy - BASTARDI SPOLOČNOSTI (videoklip jak lusk) thumb_up3thumb_down
MAJSTER KAT - Vecny Odpocinok / Smutny Odkaz (EN subtitles) thumb_up1thumb_down
23.10.2016 - 00:26:29
02
Srsen Trochu nešťastný príklad ... :shake:

Ale napríklad chalani zo South Parku sú tiež rasisti a xenofobní hajzli a odporučil by som ich vpohode komukoľvek ... :D
23.10.2016 - 00:26:57
00
Jaj sorry, zabudol som, že riešime len rasistov, xenofobov a fašistov :)
23.10.2016 - 00:36:36
00
Ňeňééé ... riešime len muziku ... ;)
23.10.2016 - 01:02:47
01
trochu vážnej hudby
Ayako Ishikawa / Csardas thumb_up0thumb_down
23.10.2016 - 10:30:19
01
Vy vravite ze je to len hudba, raz si pustim taku raz taku.
Ale pre niekoho je to filozofia a zivotny styl.
Este vam asi nikto nechcel rozbit hubu len pre to ze vyzerate trochu inak.
Nikomu som nenutil moje nazory, len som vravel ze ked vidim ako ignorujete nieco s cim nesuhlasite, tak to nechapem.
Je rozdiel ked sa niekto rozvedie, alebo si slahne nieco do zily, ako konikove nazory ako punkaca.
Keby ste boli veriaci a vidite ako farar kradne penize pre siroty a znasilnuje ministrantov, tak by ste to ignorovali?
Ja sa v udergrounde alternativnej hudby hrabem uz nieco cez 15 rokov tak ja to vidim inak.
Ked s niecim nesuhlasim tak to nepodporujem.
A ked mam nieco rad tak si zistim co je to vobec zac.
Je vela kapiel ktore sa mi pacia hudobne ale z principu ich nepocuvam a je vela ludi ktory maju skvele nazory ale strasnu hudbu. Vzdy je aj nejaka ina alternativa.
Niekomu sa to moze zdat cudne a prehnane ale na tejto scene to tak funguje.
Ked chce niekto kritizovat spolocnost, nech sa paci, ale nech si stoji za tym cim sa prezentuje.
23.10.2016 - 16:58:16
03
Body napísal:
Keby ste boli veriaci a vidite ako farar kradne penize pre siroty a znasilnuje ministrantov, tak by ste to ignorovali?.

Ehm ...ved toto ignoruje cela ta miliarda, ci 2 miliardy veriacich co sa tu na tejto planete pohybuje, to nie je len, ze keby ...

Inac za posledny tyzden sa mi tato pesnicka pustila z random playlistu asi 5 krat, neviem co mi tym chce zivot naznacit :D

Wanastowi Vjecy - Naha thumb_up0thumb_down
23.10.2016 - 17:07:30
02
Prihodim na rozjimanie.
Raduza "Ještě poseď, starej brachu" (Еще посиди, старина) thumb_up0thumb_down
www.youtube.com
Radůza : Větře duj thumb_up0thumb_down
23.10.2016 - 17:15:43
00
Radůza Jsou thumb_up0thumb_down
23.10.2016 - 17:17:50
00
Body napísal:
Vy vravite ze je to len hudba, raz si pustim taku raz taku.
Ale pre niekoho je to filozofia a zivotny styl.
Este vam asi nikto nechcel rozbit hubu len pre to ze vyzerate trochu inak.
Nikomu som nenutil moje nazory, len som vravel ze ked vidim ako ignorujete nieco s cim nesuhlasite, tak to nechapem.
Je rozdiel ked sa niekto rozvedie, alebo si slahne nieco do zily, ako konikove nazory ako punkaca.
Keby ste boli veriaci a vidite ako farar kradne penize pre siroty a znasilnuje ministrantov, tak by ste to ignorovali?
Ja sa v udergrounde alternativnej hudby hrabem uz nieco cez 15 rokov tak ja to vidim inak.
Ked s niecim nesuhlasim tak to nepodporujem.
A ked mam nieco rad tak si zistim co je to vobec zac.
Je vela kapiel ktore sa mi pacia hudobne ale z principu ich nepocuvam a je vela ludi ktory maju skvele nazory ale strasnu hudbu. Vzdy je aj nejaka ina alternativa.
Niekomu sa to moze zdat cudne a prehnane ale na tejto scene to tak funguje.
Ked chce niekto kritizovat spolocnost, nech sa paci, ale nech si stoji za tym cim sa prezentuje.

Body nejak nad tým moc filozofuješ ;) to vážne keď sa ti páči nejaká hudba a nesúhlasíš sa názormi interpréta tak ju nepočúvaš? a radšej si pustíš niečo od niekoho, s koho názorom súhlasíš, aj keď sa ti jeho hudba až tak moc nepáči? mne to príde dosť zvláštne, vypočujem si hocičo a nemyslím, že by som tým podporoval hneď jeho názory a nikdy som ani nemal potrebu si o interprétovi zisťovať jeho názory....no každý sme trochu iný- nemyslím to v zlom, len sa mi to zdá dosť zvláštne :)
23.10.2016 - 17:41:31
01
Kód:
[tag]imro1[/tag]

Asi som sa nechal trochu uniest.
A ano, ked sa jedna o taketo extremne nazory tak ano.
Je niekolko kapiel a zanrov co som prestal pocuvat ked som zistil co je to za ludi.
Nemusis hned podporovat jeho nazory, ale cim viac ludi to bude pocuvat tak tym viac ludi to moze neskor ovplivnit.
Mozno ty a ani vela ludi tu neriesis nazory inerpretov, ale kopec inych ano.
Ved kazdou formou umenia sa autor snazi prezentovat svoje nazory a pocity.
A je vela takych, ktory sa touto formou snazia aj nieco zmenit a zlepsit.

Velke kapely co hraju len pre peniaze a vsetci ich zeru nemozem tiez ani citit.
A ked vidim archetyp rockovej hviezdy ako napr. Axel Rose, co sa nezmoze na viac ako chlastat a mlatit zeny tak mi je zle.
Ja radsej podporim neznameho umelca , ktroreho myslienky su hodnotnejsie, ako takychto debilov, nech je ich hudba akokolvek dobra (co podla mna ani nieje).
To neznamena ze nezname veci su horsie a nepacia sa mi az tak, preve naopak.
Treba len vediet co a kde hladat.
Ziadny poklad nelezi len tak na ulici.
Vo vsetkom mame na vyber, napr. sa mi nepaci ani politika firiem ako Apple , tak si od nich nikdy nic nekupim, nepaci sa mi spravodajstvo ani vysielanie na markize tak to nepozerama kopec inych veci.
Ja neviem, tak som asi zvlastny, lebo ja takto fungujem.
23.10.2016 - 21:10:31
00
- S tým applom sa zhodneme :)
- TV nepozerám
- Fakt veľká kapela čo hraje len pre peniaze sú napr. Alexandrovci :)
- Rockeri sú všetci hajzli, feťáci, alkáči ...
23.10.2016 - 21:21:56
00
Body napísal:
Velke kapely co hraju len pre peniaze a vsetci ich zeru nemozem tiez ani citit. .

Predpokladam, ze taktiez nepozeras filmy od velkych produkcnych spolocnosti, ktore tie filmy robia iba pre peniaze. Nekupujes bicykle od velkych spolocnosti, ktore tie bicykle robia iba preto aby zarobili. Nekonzumujes jedla od velkych korporacii, ktorym ide iba o peniaze a nerobia to z lasky k hladnym ludom. A tak dalej. Ja ti tvoj nazor neberiem a z velkej casti s nim suhlasim. Ale svet nie je ciernobiely a povedat ze nepocuvam hudbu danej kapely, kvoli tomu ze si za to nechaju platit?

Srsen napísal:
- Fakt veľká kapela čo hraje len pre peniaze sú napr. Alexandrovci :)

95% svetovo uspesnych kapiel hraje len a len pre peniaze ...
23.10.2016 - 21:22:51
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up