Kód:
[tag]AdMich[/tag]


Mne to nedalo lebo ste sem davali "tazku alternativnu" hudbu.
Mimochodom veduci makoveho mlynceka aka Sveťo Vladař a spol a rovnako aj Lucia Piussi a spol dost ostro vystupuju proti fasismu.
Som myslel ze mas podobny nazor, tak som len poukazal na to co su v skutocnoti zac.
A ty sa este ohradis proti mne.
Hovorte si co chcete, ale niektore veci sa nedaju prehliadat.
Uz to nacal niekto iny ale hudba a politicke nazory spolu uzko suvisia, tak sa neda odpustit.
A je rozdiel ked sa ti paci hudba niekoho kto ma trochu ine politicke nazory ako niekto kto otvorene podporuje vrazdenie ludi.
Ale kazdy ma vlastne zasady, ja sa len cudujem.
22.10.2016 - 18:57:44
01
Tak radsej prihodim hudbu.
Mimochodom, som ich videl nazivo a ten koncert tiez posralo par holohlavych idiotov.
Vsetko spolu suvisi.
NAPALM DEATH - When All Is Said And Done (OFFICIAL VIDEO) thumb_up1thumb_down
22.10.2016 - 19:02:18
04
Akože keď nemám názor ako ty, tak už sa ohradzujem? Naozaj nemôžem počúvať, čo chcem...lebo to je xenofóbne, tamto rasistické, hento xyzfóbne? Nútim tu niekoho, aby si to púšťal, či obhajujem názor?
Ja napríklad nemám rád rozvody manželstiev - za to nebudem počúvať Phila Collinsa, ktorý sa 6x rozviedol?
Nemám rád drogy - kvôli tomu nebudem počúvať Nirvanu? Depeche Mode? Boba Marleyho?
Nemám rád ľudovky typu Senzus, lebo sa tam spieva len o chlaste, či sexe - mám ísť za to postrihať káble dôchodcom, čo pozerajú Šláger TV?
Ja nechápem...v každej téme, pokiaľ nesúhlasím s väčšinou, sa hneď musí niekto obuť do mňa, lebo ON má správny názor a nie ja?
Jezus
katko
Prosím vás o ban aspoň na mesiac, alebo na trvalo, ľutujem, že sem vôbec prispievam. Do *****....v každej téme musí niekto mudrovať. Dovi...
22.10.2016 - 19:45:07
05
Nahodou som teraz natrafil na zaujimavy klip s vybornym hudobnym podmazom a tazsie pochopitelnou pointou.
Hadam ma kvoli tej svastike nikto neukamenuje:)

Jaga Jazzist - 'Prungen' thumb_up0thumb_down
22.10.2016 - 20:59:24
00
AdMich napísal:
Akože keď nemám názor ako ty, tak už sa ohradzujem? Naozaj nemôžem počúvať, čo chcem...lebo to je xenofóbne, tamto rasistické, hento xyzfóbne? Nútim tu niekoho, aby si to púšťal, či obhajujem názor?
Ja napríklad nemám rád rozvody manželstiev - za to nebudem počúvať Phila Collinsa, ktorý sa 6x rozviedol?
Nemám rád drogy - kvôli tomu nebudem počúvať Nirvanu? Depeche Mode? Boba Marleyho?
Nemám rád ľudovky typu Senzus, lebo sa tam spieva len o chlaste, či sexe - mám ísť za to postrihať káble dôchodcom, čo pozerajú Šláger TV?
Ja nechápem...v každej téme, pokiaľ nesúhlasím s väčšinou, sa hneď musí niekto obuť do mňa, lebo ON má správny názor a nie ja?
Jezus
katko
Prosím vás o ban aspoň na mesiac, alebo na trvalo, ľutujem, že sem vôbec prispievam. Do *****....v každej téme musí niekto mudrovať. Dovi...


takze kludne sa tu moze postovat Juden Mord alebo Kratky proces, ved ide iba o hudbu nie? pocuvas iba tony a nezaujimaju ta nazory interpretov?

Ak nesuhlasim s niejakou hudbou tak ju jednoducho nepocuvam (a nemusim strihat kable senzusakom). Zona A je ale trochu iny pripad kedze hraju punk (co je uz zo zasady antifa), ale vela ludi nepozna nazory konyka...
22.10.2016 - 21:31:10
00
Menej známa Sk kapela, stará, nedocenená, výborná
Collegium SDS 1-album 1996(S.Mikuláško,D.Mlynár,S.Sedlák,Z.Džadoň,R.Olej) thumb_up0thumb_down
22.10.2016 - 21:48:54
01
:music: :music: :music: a čo tak našu zo Spiša ? :beer: :beer: :music: :lol:

RONIX - BOROVIČKA & RUM |HD thumb_up0thumb_down
22.10.2016 - 21:59:03
00
AdMich napísal:
Ja nechápem...

Veľmi to prežívaš ... :D
22.10.2016 - 22:18:46
00
tino888 napísal:
Ak nesuhlasim s niejakou hudbou tak ju jednoducho nepocuvam (a nemusim strihat kable senzusakom). Zona A je ale trochu iny pripad kedze hraju punk (co je uz zo zasady antifa), ale vela ludi nepozna nazory konyka...

Pravda, nepoznám názory Koňýka, nemal som sa k nim ako dostať ... nepoznám ani názory Kerryho Kinga ... ale radšej si pustím Zónu A alebo Slayer, ako napr. RozpoR, lebo ich hudba mi pripadá smiešna, hoci ich svetonázor môže byť megasprávny ... aj taký Mozart mohol byť blbec, ktorému by som ruku nepodal, ale hudbu robil geniálnu ...
22.10.2016 - 22:30:18
05
Ináč čo majú názory konyka, spoločné so skladbami zóny, čo vymenoval AdMich ?
predpokladám, že nepočúvate ani Landu, Nohavicu, Kocába + nemám chuť ďalej pátrať, kto má ešte za ušami, ale bude ich hodne,
Čo to má spoločné s hudbou, ktorú produkujú ?
22.10.2016 - 22:44:55
03
nezabúdajte , že to čo nás tu spaja je silnejšie a väčšie ako to, čo nás delí ...
Živé kvety - Nové poschodia (2016) - Full album thumb_up0thumb_down
22.10.2016 - 23:13:39
02
..a hcckarski skinheadi su ok ?

Warzone - Free at last thumb_up0thumb_down
22.10.2016 - 23:38:20
01
ja jednoducho v ziadnej forme nepodporim cloveka co je rasista / xenofob / fasista... ci uz to je skrze zaplatenej vstupenky na koncert, kupeneho cd-cka alebo jednoducho odporucanim jeho hudby inym.

iba som chcel tiez poukazat ze konyk ma ine nazory ako sa moze zdat (podla hudby ktoru robi). Ako uz stym nalozite je na vas...
22.10.2016 - 23:50:28
00
neviem prečo to potrebuješ prezentovať, mne sú je názory ukradnuté, ani som sa o nich nikdy nezaujímal,
snáď nemám každého umelca lustrovať čo si o čom myslí.
Zopár ich poznám, všetci sú nejakým spôsobom silne praštení, tým sa vlastne kompenzuje ich talent :)


Naposledy upravil Srsen dňa 23.10.2016 - 00:08:49, celkovo upravené 1 krát.

23.10.2016 - 00:07:11
01
tino888 Pozri, vedome ani ja ... ale popravde ... neskúmam súkromie ani názory muzikantov, nemám na to vlastne ani čas, mňa oslovuje ich konečný produkt čo sa týka hudobnej stránky, žiadne posolstvá a neviem čo nejako idú mimo mňa, mám vlastný názor. A myslím si že o to ide aj v tomto vlákne, o hudbu ... o politike je tu iné vlákno. Našiel som tu kopec muziky, o ktorú by som inde nezakopol a to ma teší.


Naposledy upravil maro2 dňa 23.10.2016 - 00:12:55, celkovo upravené 1 krát.

23.10.2016 - 00:07:21
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up