a nebolo by mozne zaviest ignoraciu uzivatela resp celych tem?
11.02.2009 - 11:31:39
00
ignorácia by bola asi najlepším riešením, preto asi aj nemožným. :) vždy sa nájde niekto, kto to nevydrží ...
11.02.2009 - 12:51:50
00
Na druhej strane dobré vášne nie sú zlé, ako hovorím, nikdy sa nestavaj medzi plutvonožca a jeho steroidy!
(Vraj je to staré včelie príslovie. Nevedno, kde včeliak Vilo stretol tuleňa...)
11.02.2009 - 12:56:39
00
ak mozem aj ja nieco napisat , myslim ze to tlacitko IGNORE by bol dobry napad ,samoska ani taky ban pre mna nie je zly :-) ..... ale dajte mi ho iba na mesiac bude to moj ban vobec prvy v zivote ... ja sa polepsim ....
11.02.2009 - 18:48:52
00
a nebolo by mozne zaviest ignoraciu uzivatela resp celych tem?

pokial viem, takato ficr tu uz je. vo svojom profile mas priatelov a nepriatelov. a ak som spravne pochopil, tak nepriatelove prispevky sa ti nebudu zobrazovat.
11.02.2009 - 21:17:20
00
Presne tak:
Nepriatelia sú používatelia, ktorí budú štandardne ignorovaní. Príspevky od nich nebudú plne zobrazené. Súkromné správy od nich nebudú povolené. Uvedomte si, že nemôžete ignorovať moderátorov alebo administrátorov.

Vyzerá to potom takto:
namiesto napr. janosikovych príspevkov bude:

"Tento príspevok napísal janosik, ktorý je vo vašom zozname ignorovaných. Zobraziť tento príspevok."
11.02.2009 - 21:22:05
00
inak z programatorskeho hladiska to nie je az taky problem nakodit (to hodnotenie), ale je to dalsia zataz na databazu, pretoze by musel byt zaznamenany kazdy hodnoteny prispevok (jeho id) pre kazdeho hodnotiaceho uzivatela... druha vec je rozsirit napr user tabulku o dva stlpce (body, pocet hodnoteni) a mate to. samozrejme nejaku jednoduchu klikatelnu kravinu ku kazdemu prispevku. a to je vsetko.
11.02.2009 - 21:24:55
00
Presne tak:
Nepriatelia sú používatelia, ktorí budú štandardne ignorovaní. Príspevky od nich nebudú plne zobrazené. Súkromné správy od nich nebudú povolené. Uvedomte si, že nemôžete ignorovať moderátorov alebo administrátorov.

Vyzerá to potom takto:
namiesto napr. janosikovych príspevkov bude:

"Tento príspevok napísal janosik, ktorý je vo vašom zozname ignorovaných. Zobraziť tento príspevok."

Nemyslis, ze moze nastat situacia:
Clen ktory neni na mojom ignor liste, napise prispevok. Dalsi clen ktory je na ignor liste mu na to odpovie a zase sa tam zaplete dalsi z ignor listu. To bude dost o nicom, lebo tam budu same tie "Tento príspevok napísal *****, ktorý je vo vašom zozname ignorovaných. Zobraziť tento príspevok." a par odpovedi clena ktory neni na mojom zozname. Bude to neprehladne a aj tak si vacsina ludi pozre co napisal, aby pochopili o com je debata. Dufam ze vies, co myslim. Nechcem tvoj navrh zhadzovat ale myslim ze je to zbytocne. Aj to hodnotenie, s ktorym suhlasim. Myslim ze ti ktori ste-sme tu dlhsie tak pozname clenov alebo mame obraz o nich a tak vieme posudit ci spravil 6m jump na tescobiku alebo nie.
11.02.2009 - 22:20:49
00
Vráťme sa k téme. Už ste rozmýšlali o tých slovách? Alebo tu budeme trieskať dve na tri ako prerobiť fórum?
12.02.2009 - 00:15:13
00
Nemyslis, ze moze nastat situacia:
Clen ktory neni na mojom ignor liste, napise prispevok. Dalsi clen ktory je na ignor liste mu na to odpovie a zase sa tam zaplete dalsi z ignor listu. To bude dost o nicom, lebo tam budu same tie "Tento príspevok napísal *****, ktorý je vo vašom zozname ignorovaných. Zobraziť tento príspevok." a par odpovedi clena ktory neni na mojom zozname. Bude to neprehladne a aj tak si vacsina ludi pozre co napisal, aby pochopili o com je debata. Dufam ze vies, co myslim. Nechcem tvoj navrh zhadzovat ale myslim ze je to zbytocne. Aj to hodnotenie, s ktorym suhlasim. Myslim ze ti ktori ste-sme tu dlhsie tak pozname clenov alebo mame obraz o nich a tak vieme posudit ci spravil 6m jump na tescobiku alebo nie.

Len to nebol návrh, takto to teraz funguje, stačí si to nastaviť. Ja som to len vysvetlil.
12.02.2009 - 08:32:49
00
Co keby sme zaviedli do pravidiel nieco take:
-zakaz pouzivania x namiesto ch a dalsie teenblbosti,
-zakaz prispievat prispevkom, ktory ma menej ako par slov (napr. 5)-a udelovat za to warning
-udelovania upozorneni a po napr. 10 upozorneniach Ban na IP...
Pomohlo by to k zlepseniu spravania na fore?
22.02.2009 - 19:42:40
00
no u mňa by si musel vďaka DHCP dať megamassbanán na celú UK Bratislava, alebo na celý Orange
22.02.2009 - 19:45:35
00
Neboj teba by sme spoznali a dali ban :)
22.02.2009 - 19:47:21
00
edit: stiahol som svoj návrh s diskusie.


Naposledy upravil naiki dňa 09.03.2009 - 14:54:28, celkovo upravené 2 krát.

22.02.2009 - 21:11:30
00
Nie sme golfový klub...
22.02.2009 - 21:21:43
00
keyboard_arrow_up