nejsom nejakym dlhoposobiacim clenom tohto fora takze netusim kolko je tu zien ale mam pocit ze bajkeriek je malo co je podla mna skoda ne? (aj ked poznam jednu ktora tvrdi opak: ) Sak neni nic krajsie ako stretnu nejaku dievcinu na bajku ktora presvisti okolo.

Inak vsimli ste si (teda hlavne ty slobodny) ze ked aj nejake baby su vzdy su z nejakym chalanom .. no kde oni na tie baby chodia ? :D teda kam? :)
Chodim BA okolie uz celkom dlhu a baby len tak same som videl iba velmi malo. Asi mam smolu alebo co? :) sak o kolko by bol ten den krajsi len tak si pokecat a dat si kofolu a rozdelit sa o horalku s nejakou dievcinou. No dobre tu horalku jedine ak by bola moc sympaticka :D

Ake su vase postrehy? Baby skuste sa vyjadrit aj vy nech vieme na com sme :)
21.02.2008 - 22:40:22
00
no toto by bolo hodne na nejaku zoznamku a nie sem ale budiš
no v mojom okoli som videl :shock: len dve bikerky na cestakoch trochu malo asik
21.02.2008 - 23:43:18
00
ja som z PU a tuna je tiez sviatok ked stretnete "dievca bajkerku" ale vies aspon mne sa zda ze co ma kolesa tak o to skor zaujimame my.. :roll: a je jedno ci to je auto, motorka, cyklik.. ale vzdy sa najdu aj niake vinimky :wink:
22.02.2008 - 10:34:34
00
Baby sa trosku strania bikovania. Neviem ci sa im to zda az prilis chlapske ale som si isty ze keby to skusia a chodievaju na bike aspon 2 - 3 x tyzdenne musi ich to chytit. Baby si myslia ze ked skocia na bike a je to tazke, je to stale take tazke, asi zabudaju ze vsetko treba natrenovat a tak sa miesto bikovania zhromazduju v roznych telocvicniach a hopsaju. A pri tom biking je taky roznorody a da sa vzdy vybrat trasku, ktora nas ( ich ) uspokoji.
Bab tu mame malo aj mi. Take poriadne bikerky som videl len dve a to mame vyse 60 000 obyvatelov. Ufam ze sa to zmeni.
22.02.2008 - 12:13:50
00
ja som z PU a tuna je tiez sviatok ked stretnete "dievca bajkerku" ale vies aspon mne sa zda ze co ma kolesa tak o to skor zaujimame my.. :roll: a je jedno ci to je auto, motorka, cyklik.. ale vzdy sa najdu aj niake vinimky :wink:


Kde ty žiješ? ja som tiež z Púchova a poznám 6 žien, ktoré bajkujú. Asi sa pohybuješ v nesprávnych kruhoch.
22.02.2008 - 12:31:15
00
ale fox ty si predsa uz ina trieda :)
22.02.2008 - 12:33:05
00
heh, a ja MTB tiez nerobim medzi babami dobru reklamu - ked chodim cele leto dokrvavena (mam uuubohu techniku, takze k zemi ma to taha velmi casto) - kamosky si ani len nevedia predstavit, ze by mali vyfasovat co len malicku odreninku.. a tak radsej chodia na aerobic.. brrr.. to by som uz skor zacala chodit na box..
..a bikovat chodim povacsine sama - aspon nemam blby pocit, ze na mna musi niekto vkuse cakat.. :oops:
22.02.2008 - 12:36:14
00
Inak vsimli ste si (teda hlavne ty slobodny) ze ked aj nejake baby su vzdy su z nejakym chalanom .
Ake su vase postrehy? Baby skuste sa vyjadrit aj vy nech vieme na com sme :)

Presne tento istý syndróm som vnímal aj ja,kým som bol slobodný.Ale čo som ženatý,všade stretávam len sólo pipky....to Ti je zaujímavé :wink:
22.02.2008 - 12:43:57
00
2fox: no tak prepac :oops: vies mna to zacalo tak vaznejsie bavit asi tak rok a teraz sa chystam si uzit sezonu a naviac skola mi zabera dost casu :roll: plus sa venujem IT :roll:
22.02.2008 - 12:56:16
00
Presne tento istý syndróm som vnímal aj ja,kým som bol slobodný.Ale čo som ženatý,všade stretávam len sólo pipky....to Ti je zaujímavé :wink:

sa ti znizili naroky? :)

j/k
22.02.2008 - 13:27:08
00
..a bikovat chodim povacsine sama - aspon nemam blby pocit, ze na mna musi niekto vkuse cakat.. :oops:


No ked si natom tak ako ja tak by sme mohli niekedy vybehnut spolu....a nebudes musiet nikoho cakat... :lol:
22.02.2008 - 13:37:04
00
heh, a ja MTB tiez nerobim medzi babami dobru reklamu - ked chodim cele leto dokrvavena (mam uuubohu techniku, takze k zemi ma to taha velmi casto) - kamosky si ani len nevedia predstavit, ze by mali vyfasovat co len malicku odreninku.. a tak radsej chodia na aerobic.. brrr.. to by som uz skor zacala chodit na box..
..a bikovat chodim povacsine sama - aspon nemam blby pocit, ze na mna musi niekto vkuse cakat.. :oops:

keby som bol blavak, tak by som mal partacku na bikovanie, alebo by si mala partaka :wink: na bikovanie...
22.02.2008 - 13:43:55
00
heh, a ja MTB tiez nerobim medzi babami dobru reklamu - ked chodim cele leto dokrvavena (mam uuubohu techniku, takze k zemi ma to taha velmi casto) - kamosky si ani len nevedia predstavit, ze by mali vyfasovat co len malicku odreninku.. a tak radsej chodia na aerobic.. brrr.. to by som uz skor zacala chodit na box..
..a bikovat chodim povacsine sama - aspon nemam blby pocit, ze na mna musi niekto vkuse cakat.. :oops:


myslim, a urcite nevravim iba za seba, ze by sa naslo vela bikerov, ktori by s tebou radi zdielali tempo :)
22.02.2008 - 13:51:52
00
missy : nerozmyslala si niekedy o tom, ze sa prestahujes do KE ? :oops:
22.02.2008 - 13:55:36
00
Pozeram, ze je tu prave najviac napadnikov na meter stvorcovy :lol: :lol: :lol:
22.02.2008 - 13:59:00
00
keyboard_arrow_up