youtube.com/watch?v=8Hz8MKJ16kU&t=0

24.11.2013 - 19:39:09
01
paci sa mi ako tu niekto konecne nacal temu toho ze stale sa divame len na Super Uzasne videa tocene viac menej ako reklama,so spustom techniky a co ja viem akej podpory...ale ked tu niekto da obyc videjko tak si to pomaly nikto nepozrie ani :) ako to moje :D, ja viem clovek s kamerkou na hlave toho nenamuti a ludia co sa len tak vozia nepredvadzaju kusky hodne zavodnych jazdov ale..pre mna je bike nastroj na to aby som si zajazdil,nasiel krasne miesta a sem tam si zasaskoval trosku ako maly chlapec s uzasnymi ludmi :)
ale jasne...na krasne stroje s perfektnymi masinami a s este uzasnejsimi sceneriami sa pozera dobre :)

vimeo.com/79210955

24.11.2013 - 20:52:02
01
to video som si hned vtedy pozrel (aj tie slecny v 0:45 som si vsimol), nepotrebujem dookola nalestene videa s rovnakym scenarom. ale ten jeden usek ste mohli zjazdit ;) skoda ho takto tlacit, ostane teraz smutny (ten usek), bude to musiet ist niekto napravit (rad by som).
24.11.2013 - 21:26:10
01
Pekné videjko, tiež som ho pozeral hneď keď si ho sem dával. Takéto videá z výletov a jazdenia po slovenských horách ma vždy potešia. Moje vôbec prvé natočené tiež nikto nepozeral :D Youtube mi rozhádzal kvalitu :( musím sa s tým viac pohrať niekedy... http://www.youtube.com/watch?v=XS8R6QiKhx8
Ale pokiaľ máte radi Iron Maiden tak aspoň popočúvate :D
24.11.2013 - 21:34:26
01
to video som si hned vtedy pozrel (aj tie slecny v 0:45 som si vsimol), nepotrebujem dookola nalestene videa s rovnakym scenarom. ale ten jeden usek ste mohli zjazdit ;) skoda ho takto tlacit, ostane teraz smutny (ten usek), bude to musiet ist niekto napravit (rad by som).


a ktory usek myslis???lebo ono niektore useky na videu vobec nevyzeraju ze su nejake "zle" ale v skutocnosti su prudke jak svina :D
24.11.2013 - 21:47:18
00
Pekné videjko, tiež som ho pozeral hneď keď si ho sem dával. Takéto videá z výletov a jazdenia po slovenských horách ma vždy potešia. Moje vôbec prvé natočené tiež nikto nepozeral :D Youtube mi rozhádzal kvalitu :( musím sa s tým viac pohrať niekedy... http://www.youtube.com/watch?v=XS8R6QiKhx8
Ale pokiaľ máte radi Iron Maiden tak aspoň popočúvate :D


k tomu YOUTUBE...ja som to tiez dal najprv tam ale ked som videl ten grc co mi to narobilo s kvalitou tak som skusil to VIMEO a tu je to lepsie
...pozrel som si videjko..pekne..len ten isty problem co mam aj ja...nestabilne video..ako zabezpecit aby sa tak kamera netriasla...
24.11.2013 - 21:49:38
00
paci sa mi ako tu niekto konecne nacal temu toho ze stale sa divame len na Super Uzasne videa tocene viac menej ako reklama,so spustom techniky a co ja viem akej podpory...ale ked tu niekto da obyc videjko tak si to pomaly nikto nepozrie ani :) ako to moje :D, ja viem clovek s kamerkou na hlave toho nenamuti a ludia co sa len tak vozia nepredvadzaju kusky hodne zavodnych jazdov ale..pre mna je bike nastroj na to aby som si zajazdil,nasiel krasne miesta a sem tam si zasaskoval trosku ako maly chlapec s uzasnymi ludmi :)
ale jasne...na krasne stroje s perfektnymi masinami a s este uzasnejsimi sceneriami sa pozera dobre :)



Vidis, ja si uz pozeram iba tunajsie amaterske videa pouzivatelov, vyumelkovane profi videa ma uz nebavia. To iste dookola
24.11.2013 - 22:21:06
04
mňa nebavia tie videá z pohladov jazdcov zas :D takže ak to je z helmy alebo hrudníka rovno vypínam..
ale aj hromada tých "pekných" videí je amatérskych, len sa tí ludia viac vyhrali, resp vedie trochu s filmom..
a sponzorských tu tiež nie je tak vela, často krát je problém vobec zistiť značku biku :D
25.11.2013 - 03:10:08
02
ako dívať sa na 10 minút trasenia obrazu a stejne mám z toho prd je podla mna oničom to už viac efektu spraví slide s fotkami :D a to že sú videá s reklamou je len dobre aspoň za to dostali nejaký groš a môžu sa zlepšovať.
25.11.2013 - 07:48:22
00
jasne ze je fajn ze ktosi aspon nieco dostane naspat skrz sponzorov(aspon daco za tie predrazene bajky :D ) a ze to je dobre pre chlapcov ze maju moznost jazdit a zlepsovat sa,len ma mrzi ze v realite je to niekde inde a ze to ani bajkeri nedokazu pochopit o com to je...a uz to nebudem viac rozoberat :)
25.11.2013 - 09:32:42
00
ja si rad pozriem aj aj, na "domacich" ,ak to ma aspon trosku kvality, je najlepsie ze okuknem kam by sa dalo ist, tie ostatne su "len" o zabave,okukavani techniky...
25.11.2013 - 09:58:56
04
keď sme pri domácich amatérskych videách kde je matheos? :)
25.11.2013 - 17:11:52
00
Ja som len povedal ze sa mi paci ze je aj sponzorovane, reklamne video v ktorom je pouzity bike nie v top osadeni. Konecne aj taka znacka ako rocky mountain sa rozhodla ze urobme reklamu s bikom, ktory si moze dovolit aj bezny clovek. A ukazuje ze taketo jazednie je o vyjazdeni a skusenostiach, nie o tom, ci mate najvyssiu Foxu s fit patronou a kashimou, pripadne XTRkove radenie. Samozrejme taketo video sa v amaterskych podmienkach neda natocit, tak to nemozeme porovnavat. Keby to niekto chcel natocit tak bude viac rozmiestnovat kamery a strihat nez jazdit. A mam rad aj amaterske videa lebo su zo slovenskeho prostredia. To ze on jazdi v Kanade mi moze byt prd platne ked sa tam nikdy nedostanem, no ak by som chcel sadnem na vlak a idem sa povozit do vihorlatu. Samozrejme ze sa profi videa lepsie pozeraju. Konkretne zopar sponzorovanych od Vaude je vybornych.

youtube.com/watch?v=VT4RmVJ8pBo&t=0

25.11.2013 - 19:09:13
03
:y: :handshake: : nechcelo sa mi to tak rozpisovat...
25.11.2013 - 19:18:37
01
to jankosta:
nechcel som uz to komentovat, ale mi to nede :)lebo pekne si to napisal :) hlavne ten prd s tou Kanadou..presne tak..ja tiez pozeram videa,lebo moj Jakub nic nerobi (ked sa nemozme vozit :( ) len hlada a pozera a rozpliva sa nad super videjkami..ale co s toho ked sa tam ja obycajny clovek so slovenskym prijmom asi nikdy nedostanem a preto ked pozeram tak len slinky mi tecu :D :D a zbytocne :(
25.11.2013 - 19:27:10
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Kamery a príslušenstvo)
    keyboard_arrow_up