si kedy tocil? sme tam boli sobotu ,FR-ka bola najsuchsia tam sme sa neskor pobavili aj posunuli limity ,DH sme nesli, jazdili chalani tak so sa tam nechcel motat ,tak len devils a na prvy krat EN -ku a ku koncu sme devila skombinovali s DH ale tie gapy nie ,len ten stredny skok hlineny a tu novu lavicu...
02.10.2017 - 12:10:10
00
Vcera, v nedelu som tocil. Les, rockgarden bol vlhky, ale stopa bola celkom stabilna. Pocasie uz lepsie nebude, tak som to musel aspon takto dat. DHcky sa netreba bat, tazke prvky sa daju obijst. IMHO Prvy kicker na luke je narocnejsi od toho najvacsieho gapu, aj ked je o meter kratsi. Kope divoko do vysky, treba to aj tahat trosku, hlavne ak ide clovek z rockgardenu. Velky Gap je obycajna prijemna dvojka, staci ist 40km/h a netreba nic vo vzduchu.
Co je zial horsie, v nedelu uz boli na FR porozbijane posledne 4 drevene skoky, pravdepodobne daki horari alebo chatari. Takze to nebolo jazditelne pre mna a hlavne som to nemohol natocit, pouzijem video z pred dvoch tyzdnov. Neodjazdil som to podla svojich predstav, ale domaci to uz asi nestihnu opravit v tejto sezone, tak aspon nieco dam do sveta.
02.10.2017 - 15:01:23
01
som im pisal na fejs ,ale az teraz ,bo vcera sme jazdili do vecera v PL,lavice boli dolu uz v sobotu a v priebehu dna sa zlomil aj zaverecny mostik cez jarok ,ked niekto slabsie skoci ten kamen tak dopada rovno nan ...videli sme jedneho co siel za nami ,ale stavali nove zakoncenie FR pre buduci tyzden ...
02.10.2017 - 15:25:45
00
Včerajšie BB Laskomer Traily,konkrétne Trail č.2 Laskomerský , kus práce tam odviedli ,klobúk dole a výsledok stojí za to!

02.10.2017 - 15:49:36
03
Nie som dákym fanúšikom pchania karbónu všade(napr riadidlá atď.) Na rámoch a kolesách už to vidím pozitívnejšie. Pekný crash test :-D
02.10.2017 - 17:46:58
07
a hmotnost ako hlina len 5x drahsie :D a to sa oplati! :lol: ale pekny test :)

nejake nazory z plena

02.10.2017 - 19:10:00
00
Tak s tou hmotnosťou to nie až tak pravda, ukáž mi ALU ráfik s 34mm vonkajším priemerom a hmotnosťou 460g na 29ne napr
02.10.2017 - 19:41:07
00
OK, tu je nejaka 40ka, cele kolesa ~1790g, netusim ci predavaju rafiky samostatne - https://amclassic.com/index.php/wheels/29-smokin-gun.html

Tu sice len 30mm, cele kolsa cca 1810g - http://www.rideformula.com/products/mtb-wheels/linea3/#tab2
02.10.2017 - 19:59:41
00
Ono väčšina ľudí keď niekde vidí "carbon", hneď si to spojí s nižšou hmotnosťou a vyššou cenou. U mňa je to tak že to beriem proste len ako materiál s inými mechanickými vlastnosťami ako pôvodný komponent, nižšia hmotnosť by mohla byť v niektorých prípadoch príjemný benefit, no určite nie za cenu nižšej životnosti. Čo sa však týka druhého prípadu, čiže ceny..tak keď dakde vidím "carbon" tak automaticky očakávam tú vyššiu cenu :-D A u mňa žial rozhoduje hlavne pomer nie hmotnosť/cena..ale kvalita/cena :-D Takže karbón nehrozí :-D
02.10.2017 - 20:10:16
01
dobre karbon kolesa hlavne pri 29" maju urcite zmysel, ako pisal aj bobris, ale to je uz na bikerovej penazenke, aby si spravil tu kalkulaciu pre svoje potreby :) na EWS sa karbonu hlavne na kamenistych lokalitach vyhybaju hlavne z dovodu, ze s preliacenym hlinikom vedia jazdit dalej, ale roztaty karbon rafik uz potrebuje vymenu kolesa a za to je penalizacia (ak si dobre spominam). U nas v mnohych pripadoch ten rafik v Carbonfactory zrejme budu vediet opravit. Zadarmo to samozrejme nebude a tiez dost mozne ze inkrminovany vyjazd sa zmeni na vychadzku a tlacenie biku domov. No a otazka kto jazdi tereny ako EWS a take bomby. Ja urcite nie..ale na karbon kolesa tiez urcite peniaze davat nebudem, to si radsej zaplatim nejaku bikovacku v peknej destinacii. :)
02.10.2017 - 21:30:43
06
v tej vysokej cene je aj zahrnuta zaruka, poskodis alebo zlomis rafik vymenia ho :-)
02.10.2017 - 21:36:19
00
nieco zo SVK produkcie (ale natacane v Rakusku)

04.10.2017 - 00:41:48
08
nechcel by som (sutrom do hlavy od Jareda Gravesa) :D

https://www.instagram.com/p/BZx7ee-npfm/?taken-by=smsimonemartinelli
04.10.2017 - 15:54:33
00
Auč :tmi:
Ono toto môže byť dosť nebezpečné, nieje to tak dávno čo mi spod kolesa na asfaltke vyletel kamienok čo vydával zvuk ako odrazená guľka vo westerne :D a následný úder kamienku do neďalekého plota bola riadna šlupka :D
Tuna ten kameň zas nenabral až takú rýchlosť, ale zato to bol riadny meteorit :lol:
04.10.2017 - 16:11:19
00
mne kamen presekol bowden a do polovice lanko.
04.10.2017 - 17:40:39
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Kamery a príslušenstvo)
    keyboard_arrow_up