Zdravím, chcel by som založiť čiernu listinu v ktorej by sa mali nachádzať ľudia ktorý si čosi objednali prostredníctvom BAZÁRU a NEPREBRALI TOVAR! Myslím si že bude takáto vec poučením aj pre nich a aj pre kupujúcich aby vedeli od koho radšej nebrať a ak brať tak radšej osobne. Ako prvý pridávam len jedného. Som za to aby sa pridávali len nicky. Osobné údaje nie. Je to na každom čo sem dá.

Kristian_B - Objednal si plášte wet scream ktoré som predával a neprebral si ich! Neodpisuje už dva týždne. Z pošty neprišlo nič že by bola zásielka doručená. Tak v blízkej dobe ich očakávam doma.
07.05.2013 - 09:46:09
00
cyklisticke-obchody/pozor-dalsi-podvodnik-v-inzercii-t31040-105.html
07.05.2013 - 09:49:11
00
Myslím že tá téma je iba o jednom ktorý neprebral tovar. Toto má byť o všetkých.
07.05.2013 - 09:51:39
00
Ja by som skor navrhoval, aby ju nejaky mod spravoval alebo ty, ked uz si sa do toho dal a daval tie mena do prveho prispevku, inak sa v tom ludia casom stratia, ked tu bude 30 stran ..
07.05.2013 - 13:45:40
00
A čo takto občas aj pochváliť predajcov z bazaru ktorí konali príkladne a férovo ?? Pár krát som už z bazaru kupoval , väčšinou od ľudí ktorí sú tu dlhšie registrovaní a majú aj dosť príspevkov....a spolupráca s nimi bola vždy príkladná :y: . Tovar došiel načas, bol v poriadku, príkladne zabalený, dokonca dôkladne namazaný (radenie), alebo sa predajca sám ponúkol že uhradíme cenu za poštovné na polovicu . Tiež komunikácia bola na 100%, promptne odpovedal na emaily.
07.05.2013 - 14:40:49
00
myslim ze seriozne jednanie by malo byt samozrejmostou, ale nie je to mozno zly napad. kludne zaloz.
tuto temu nech teda adminuje vlastnik, v prvom prispevku nech aktualizuje mena, nech clovek nemusi prehrabavat 30 stran v buducnosti, navrhujem zverejnovat aj meno a adresu, kedze vacsina podvodnikov si vytvara konta len za ucelom bazarovania
07.05.2013 - 15:14:49
00
Kadejake fora uz davno maju aj hodnotenie predajcov/nakupcov. Napokon aj bazos.sk to uz davno ma. Sa divim, ze to davno nie je zavedene. Ale hlavne, ze sa zrusil interny bazar, kde to ako-tak fungovalo. Ale tak verim, ze programovat pitome notifikacie je dolezitejsie :)
07.05.2013 - 15:54:35
00
to som akurát červovi hodil do témy o fóre.. len treba domyslieť ako to vzájomné hodnotenie prepojiť pretože na bazár sa dostane aj kupujúci nefórista.. a aj predávajúci niektorí nie sú aktívny.. a chce to ludí naučiť si to odklikávať..
07.05.2013 - 15:57:53
00
Ono to bude len o dobrej vôli kupujúceho: napríklad ja si kúpim niečo od statusaka, tovar mi dojde v poriadku, všetko bude presne tak ako sme sa dohodli.....a preto mu ja pri mojej následnej návšteve tu na MTBiker-i dám cez jeho profil palec hore :y: . Problém môže byť v tom, že napr. 10 ďaľších kupujúcich od statusaka dostane presne to isté, prebehne férový predaj , ale z tých 10-tich môžu byť všetci len občasný návštevníci,ktorí o nejakom bodovaní nebudú mať ani potuchy, alebo jednoducho budú mať bodovanie "v paži".

Okrem toho bodovanie by bolo dobré mať možnosť aj niečo napísať, ako je to napr. na bazos.sk .

Ale aj tak si myslím že to bude skvelá vec :y: a bolo by dobré aby sa udomácnila hlavne medzi stálymi návštevníkmi a prispievateľmi.
07.05.2013 - 21:52:41
00
len bude treba vymyslieť to aby statusaka mohol hodnotiť len ten čo od neho kúpil nie hoc kto iný..
08.05.2013 - 09:23:37
00
Myslim, ze je to dost tazke vymysliet aby to fungovalo poriadne. Ved ani na ebayi nie je ten feedback povinny.
Mozno, keby by to uzivatelovi (kupcovi) stale hadzalo notifikaciu (uz by mu to tak liezlo na nervy, ze by to hodnotenie (predajcovi) dal).
S tymi navstevnikmi co na fore predaju/kupia jednu vec to je este tazsie.
Dalsia vec su ti o*ebavaci, ktorych clovek zisti, uz ked s nimi komunikuje.
08.05.2013 - 09:58:43
00
Zdravím, chcel by som založiť čiernu listinu v ktorej by sa mali nachádzať ľudia ktorý si čosi objednali prostredníctvom BAZÁRU a NEPREBRALI TOVAR! Myslím si že bude takáto vec poučením aj pre nich a aj pre kupujúcich aby vedeli od koho radšej nebrať a ak brať tak radšej osobne.
Volá sa to riziko podnikania...
08.05.2013 - 10:10:54
00
Ved ani na ebayi nie je ten feedback povinny.

nie je, ale je tak nejak v záujme všetkých mať dobrý rating.. lebo "overení" užívatel máva občas lepšie podmienky..
08.05.2013 - 10:29:58
00
Myslel som to skor tak, ze napr. ty niekomu das feedback a on ti uz namusi dat.
Resp. vyckavaju aky im das feedback, keby nahodou oni tebe nedali dobry a ty im zly.
08.05.2013 - 11:12:31
00
JoKo: Preto som založil takúto tému za účelom toho aby sa sem postupne dopisovali tí ktorý slušne povedané klamu.
S tým hodnotením užívateľa ako na Bazoš by to nebolo zlé. Som ochotný priebežne pridávať mená, adresy, a nicky do prvého príspevku.
08.05.2013 - 20:50:23
00
keyboard_arrow_up