Je to velmi hnusný zlozvyk(ani s tým nezačínajte,ale to vám nemusím "písat")Osobne zfajčím tých 10 denne a na cigaretku v lese som si už tak zvykol,že bez toho ani nemožem bit.Preklínam ten den ked som s tým začal.


som na tom rovnako, nie ze by sa to nedalo prezit, ale lutujem, ze som kedy zacal....nejde len o peniaze, o smrad uz vobec nie, ale o pocit a pod...

aj ked jazdim, fajcim, ale nie za jazdy...
19.04.2006 - 12:29:04
00
som na tom rovnako, nie ze by sa to nedalo prezit, ale lutujem, ze som kedy zacal....nejde len o peniaze, o smrad uz vobec nie, ale o pocit a pod...

aj ked jazdim, fajcim, ale nie za jazdy...


Neboj, ja ta od toho rychlo odnaucim :lol:
19.04.2006 - 12:54:49
00
V tej starej diskusii sa však nejakí tí BIKERI snažili presviedčať, že bike a cigarety= žiadny problém! nechápem potom aký význam to pre nich má. pozri sa ak si myslíte že je to v pohode ja asi Váš názor nezmením!

Vlastne robte si čo chcete! Váš život- Vaše zdravie!!
19.04.2006 - 14:02:02
00
V tej starej diskusii sa však nejakí tí BIKERI snažili presviedčať, že bike a cigarety= žiadny problém! nechápem potom aký význam to pre nich má. pozri sa ak si myslíte že je to v pohode ja asi Váš názor nezmením!

Vlastne robte si čo chcete! Váš život- Vaše zdravie!!


som ale nenapisal, ze ziadny problem!! ak si to precitas dobre, tak som tam problemov par napisal.....

len ak si nikdy nefajcil, tak nevies, ci je to tazke alebo lahke s tym prastit, tot vsjo....capisto? ale nehovorim ze to nejde, snazim sa!
19.04.2006 - 14:05:52
00
som na tom rovnako, nie ze by sa to nedalo prezit, ale lutujem, ze som kedy zacal....nejde len o peniaze, o smrad uz vobec nie, ale o pocit a pod...

aj ked jazdim, fajcim, ale nie za jazdy...


Neboj, ja ta od toho rychlo odnaucim :lol:


no ved na to prave cakam :P
19.04.2006 - 14:07:19
00
no ved na to prave cakam :P


zobrat ti prachy a cigy a kamaratov :!: a je po probleme :wink:
19.04.2006 - 15:35:49
00
keyboard_arrow_up