hehe moj vztah k alkoholu je 0.. mozno dokonca aj - :D
tak to sme dvaja.....a rovnako aj k cigaretam


jj a kolko prachov to usetri co? :D chlapci kdeze na plaste.. to aj na novy ram staci :twisted:


presne tak, setri to aj na plaste, ramy, vidli a podobne...

btw, presne tak isto aj k cigaretam.... to usetrim este viacej.... hhh


Ja som si nekúpil Porsche Carrera. To som ušetril miliónov !!! :D
27.11.2006 - 08:31:17
00
Quidoo to si fakt hrdy na to ze si alkoholik? Kolko peniazkov tak minies mesacne na alkohol ? Ja by som v zivote za alkohol ani korunu nedal , radsej vrazam do biku, vobec mi to nechuti a kofola je fakt lepsia 8)
27.11.2006 - 09:22:27
00
Kdo nepije nieje Slovák :!: :!: :!:
27.11.2006 - 09:31:03
00
zombi: Musíš si najsť taký drink, čo ti bude chutiť. V dnešnej dobe to naozaj nie je problém. Ja osobne najradšej pijem alkoholové koktajlíky a nielen že sú chutné ale z nich dokáže byť dobrá opica.

Začiatočníkom doporučujem Long Island Ice Tea. Chutí ako kola a keď si dám 4 porcie, tak som mŕtvy :D
27.11.2006 - 10:06:13
00
Ale naco davat prachy na take voloviny?
27.11.2006 - 10:10:57
00
To je správna otázka. Pre niekoho je alkoholové opojenie rovnako príťažlivé ako pre iného zjazd na biku a dáva si otázku, že načo vrážať také peniaze do biku, keď sa za to dá skvele ožrať :D
Ja drinkujem maximálne raz do týždňa a aj to nie do nemoty. Niekedy ten alkohol via fakt zvýšiť fun-factor posedenia s kamarátmi. A to nepočítam situáciu kedy všetci naokolo pijú a zrazu príde okamžik, že tí čo nepijú im prestanú rozumieť a znechutení odchádzajú domov :D
27.11.2006 - 10:19:27
00
Ale naco davat prachy na take voloviny?


Bolo by to lacnejšie, ale na lieh je uvalená spotrebná daň, ktorá na bajky nieje. Vidíš tú nespravedlnosť !
27.11.2006 - 10:56:55
00
trt usetris ked nechlasces
pivo stoji 30 korun a kofola 25.
na jednej kofole teda usetris 5 korun..za rok by to bolo v mojom pripade 2500 korun..no a to mi nestoji za to aby som nepil pivo
27.11.2006 - 11:05:42
00
Toto je tema, ktorej nerozumiem. Co je to alkoholizmus? Obcas pivo - ano, sem-tam pohar vina - ano. Viac nepotrebujem ani nechcem. Ak si niekto prizna svoju chorobu, je na najlepsej ceste liecit sa. Prajem skore uzdravenie. Z cigariet sa uspesne liecim 6 rokv a je mi fajn.
27.11.2006 - 11:09:30
00
Maracej neviem ako u teba v tej galaxii gama ci kde zijes ale u nas stoji pol litra kofoly 15 sk(len treba vediet kde, v meste aj 35)
27.11.2006 - 11:55:08
00
trt usetris ked nechlasces
pivo stoji 30 korun a kofola 25.
na jednej kofole teda usetris 5 korun..za rok by to bolo v mojom pripade 2500 korun..no a to mi nestoji za to aby som nepil pivo

to by som si nebol az taky isty, ze na kofole usetris. v mnohych krzmach je kofola dokonca drahsia ako pivo. len treby dodat, ze to zalezi aj od druhu piva, ak vam staci saris tak bude urcite lacnejsi ako kofola, ale ak si niekto potrpi na plzen tak to bude naopak.
27.11.2006 - 13:27:28
00
Myslim si, ze jedno - dve pivka po bikovani uskodit nemozu, aj ked ja davam prednost kofole 8) , ale inak alkohol nejako extra nemusim ... ale ked je spravna prilezitost, tak aj taky pohar prevareneho vinka nie je na skodu 8) (hlavne teraz, v zimnych mesiacoch). A cigarety su pre mna absolutne zbytocna vec, neholdujem tomu a ked mozem, tak sa tomu vyhybam ... a musim sa priznat, ze ma vedia vytocit ludia, ktori fajcia tam, kde je to zakazane :evil: , napr. na zastavke mhd ako minule jeden exot, ktory si zapalil dnu v budke a bolo mu uplne jedno, ze tam bola zena s kocikom a asi 4-rocnym deckom vedla kocika ... a na moje napomenutie, ze na zastavke je zakaz fajcenia ma iba niekam poslal :cry: ... ale to patri asi do nejakej inej temy s nazvom kultura a inteligencia niektorych ludi ... :cry:


Tak to je fakt smutne.... takym by som lamal ruky na pockanie...
nech si sebe nici zdravie ako chce, ale nemusi druhym, a hlavne tomu dietatu,.....
27.11.2006 - 14:25:10
00
Toto je tema, ktorej nerozumiem. Co je to alkoholizmus? Obcas pivo - ano, sem-tam pohar vina - ano. Viac nepotrebujem ani nechcem. Ak si niekto prizna svoju chorobu, je na najlepsej ceste liecit sa. Prajem skore uzdravenie. Z cigariet sa uspesne liecim 6 rokv a je mi fajn.


gratulujem, si na spravnej ceste...
27.11.2006 - 14:28:02
00
Maracej neviem ako u teba v tej galaxii gama ci kde zijes ale u nas stoji pol litra kofoly 15 sk(len treba vediet kde, v meste aj 35)


tak ked chcem len kofolku, idem do krcmicky a dam si pol litra za 15,- ale ked aj kofolu aj bike, tak si dam priblizne 19-20 km a kofolku mam za 10,- pol litra, cize minule som o 19:00 isiel na kofolu 40 km. (neslo mi o cenu) ale o ten pocit pobikovat sa...
27.11.2006 - 14:30:34
00
2 kaso02 No, chvilku som sa aj pohraval s myslienkou zahasit mu tu cigateru v ksichte, ale nastastie (pre neho) prisiel autobus a ta pani ma poprosila, ci jej nepomozem nalozit kocik do autobusu ... a aj ja som cakal na ten isty autobus ... ale nemyslim, ze by sa tym nieco zmenilo, iba ja by som bol nastvany na seba, ze som sa nedokazal ovladnut :roll: :(
27.11.2006 - 14:33:20
00
keyboard_arrow_up