sak kam by sa do sufla zmestila taka technika ? :twisted:
ja mam Sandisk Sansa e140
bracho je sice audiofil ale z primeranym rozpoctom, a porovnavame tu Porta+PX100
PS : bracho ma Samsung T9 co je za svoju cenu uplne naj co sa tyka zvuku, vyberal podla kvality zvuku a nie podla toho ze to ma mp3/mp4/wav/mpg/jpg/ogg/...
proste treba at limit a myslim ze kombinacia Samsung T9 a PX-100 je naj za tu cenu
:?:
26.08.2008 - 21:41:17
00
este som ten player nepocul, ale ruku do ohna by som za to, ze je to naj za tu cenu nedaval... v porovnani s nejakym iriverom/iaudio pripadne mozno aj sony

(netvrdim, ze je to zly/nekvalitny player, ja len polemizujem o tom, ci je najlepsi vo svojej triede : ) ... hlavne, ze je jeho majitel spokojny)
26.08.2008 - 21:52:10
00
sak jasne, ale ako to zistis ? lebo on sa riadil podla recenzi skusenych audiofilov na nete a ten Samsung bol zevraj uplna spica (ako nist v zlom ale iriver neni az taka BOMBA ako sa hovori, mali dobre discmany ale mp3 uz niesu spica ale "iba" patria do lepsiej tretiny playerov) toto moj nazor.
presne ako vravis ja som si kupil "nahovno sluchadla skresljuce zvuk" a som spokojny, kazdemu to co sa mu paci 8)
26.08.2008 - 22:06:31
00
ja som na sparkplugy nenadaval, sam som s nimi bol svojho casu spokojny (kym som ich mal)... "zial", iriver a iaudio stale tvoria spicku ;)

//no offence :)
ja uz koncim


Naposledy upravil mysho dňa 26.08.2008 - 22:23:27, celkovo upravené 1 krát.

26.08.2008 - 22:16:48
00
Nejak sa to tu zvrhlo na OT :) radsej spravte iny topic z nazvom moj prehravac :D
26.08.2008 - 22:21:53
00
2 cauapistemi - prezrad, na ake prehravace vsetci tie kossy napajaju? ;) [ sa stavim, ze aspon tretina ma mp4 sunt made in čajna :twisted: ... peace :) ]

OT: z tym mas pravdu ale dalsia tretina ma ipody a dalsie nejake tie creativy. Moj postreh zatial je: ze dost je to o tom ako si nastavis equalizer. Mne napriklad ipody vobec nesedia lebo sa mi ich zvuk nepaci a este k tomu maju len prednastavene equalizery ktore moc zvysuju hlasitost takze pokial ma clovek hlasne mp3-ky tak pukaju. Niektore lacnejsie mp4-ky hraju uz v zaklade ako napriklad clasic, natoz ked sa dobre vyladia na prislusne sluchadla. Jedine stuple ktore mozem a ktore mi zvukovo sadli boli ultimate ears metro fi. (mozem len doporucit)
26.08.2008 - 22:24:31
00
Neviem, ci som este stale na SVK, alebo sa nieco zmenilo, co som si nestihol vsimnut. Vcera okolo 13:00 objednane a dnes o 8:00 su (porta pro) doma. Platba dorucovatelovi (Sl. posta). Este keby sa tak dalo platit kartou.
27.08.2008 - 08:54:18
00
Porty sú super, ja už mám druhé (na prvých som odtrhol kábel :oops: ). Tie zvýšené basy mi vyhovujú, keďže počúvam prevažne rock a metal, len čo mi naozaj vadí, že vôbec neizolujú okolitý hluk, takže niekedy v MHD to nie je bohviečo.
Chcel by som vyskúšať štuple (Spark Plug), len neviem sú na tom s kvalitou zvuku oproti Portám Pro :?:

**********************************************
Neznasam ked idem MHD a taky dorci ako ty pocuvaju tie k.... furt im to tam iba skrieka ...
Nechapem ...
27.08.2008 - 09:17:43
00
Chlape, nevieš o čom hovoríš, ja žiadny škriekajúci rock ani metal nepočúvam :arrow:
http://www.youtube.com/watch?v=2I2b64-ykyE
http://www.youtube.com/watch?v=70DHc7_BYZM

A nič v zlom, ale je to každého osobná vec, čo počúva. Ja zas nemusím tých ťažkých gangstrov s nohavicami po kolená a tričkami, že by sa do neho zmestil obézny 160kg chlapík a ktorých každé tretie slovo je buď ko*ot alebo pi*a. A už vôbec nemusím hudbu štýlu techno alebo trance, proste pre mňa nuda a stále o tom istom. Ma ide roztrhnúť, keď to musím počúvať cez hodinu v posilke, keďže za pultom je taká diskofilná baba.
Sám si rád vypočujem aj hiphop, ale len kvalitný ako napr.
http://www.youtube.com/watch?v=mYbHBWQLpQY
http://www.youtube.com/watch?v=2Neop9OVaB8


//koniec OT


Naposledy upravil m4jK dňa 27.08.2008 - 09:52:03, celkovo upravené 1 krát.

27.08.2008 - 09:45:40
00
Ked nechapes tak sa ich to najblizsie spytaj :wink:
27.08.2008 - 09:49:33
00
Neviem, ci som este stale na SVK, alebo sa nieco zmenilo, co som si nestihol vsimnut. Vcera okolo 13:00 objednane a dnes o 8:00 su (porta pro) doma. Platba dorucovatelovi (Sl. posta). Este keby sa tak dalo platit kartou.


paci sa mi pristup toho chlapika.. okrem toho je skoro stale online na skype

btw.. kedze je KE, tak som to riesil tak, ze som sa s nim stretol osobne.. dohodol som sa na case a mieste..a bolo :D
27.08.2008 - 10:48:52
00
Mne vcera teta postarka priniesla Hydrapak. Takze teraz uz mozem smelo potahovat z hadicky ... :)

Prílohy:

Komentár súboru: Hydrapak Drank
Hydrapak.jpg
Hydrapak.jpg 23.78 KiB thumb_up0thumb_down

28.08.2008 - 08:14:21
00
spark plugy su sracky..co sa tyka zvuku.. a nie kazdemu sadne do ucha ta pena...


NO ja mam tiez tieto sluchadla. Nie su az taku strasne, ale hraju strasne basovo, co sice mne co pocuvam techno, dnb, az tak nevadi. Ale ja mam male usitakze tie spunti som si musel vzdy doslova narvat do usi.

Vynikajuce sluchadla za vynikajucu cenu su "Creative EP 630". Maju ich na www.progamingshop.sk

Inak ak by niekto chcel, tak mu dam Spar Plugy zadarmo. Maju asi rok, ale pouzil som ich vzhladom na to, ze mi do usi nesedia ha dam tak 15 krat. Mam ich, ale bez spuntov, lebo tie sa namocili....
28.08.2008 - 09:50:22
00
tieto ti nesedeli do usii?
www.progamingshop.sk

mám ich nový model, to su skvele sluchatka...hraju fakt fantasticky...najlepšie špunty aké som mal, a ktomu este dozivotna zaruka,,:)
28.08.2008 - 10:01:17
00
a co ze sa spunty namocili ? pokial z nich nevyzmikas taku bielu latku ako ja tak to nevadi, nechaj riadne vyschnut a ...
len si ich ty nehaj, nikdy nevies kedy sa ti hodia :wink:
ja si myslim ze zvuk dokazu podat super, ale treba ich vedet nastavit
PS :poprosim moderatorov nech toto presunu do nejakej inej themy
28.08.2008 - 10:14:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up