Lacne drahe aj FORCE PAX 200 a tak isto aj SOLAR STORM X2 mal som aj FENIX ale nepamatam ci som mal dratovy alebo bezdratovy tachometer. Inak nerobi to pri kazdej intenzite svetla. A ak zacne rusit tak treba len nejak inac ulozit svetlo a tachometer na riaditkach a fungujes dalej. Mam to osobne vyskusane
25.04.2016 - 17:22:28
00
johnnySVK napísal:
uzasne to je..o tom potom...aj ja mam toto z ciny, avsak to rusenie bezdratovych tachacov mi fest vadi...Aspon doteraz co som mal, tak rusil vsetky...Aj preto toto svetlo neberiem na mtb 24-ky. Skoda ho :(

mne tie činske svetla rušili sigmu STS prenos, ked som prehodil volantu na prilbu, čo je na 24ke určite lepšie v singloch aj zatáčkach, nič neruší... jazdím ho 4 rokom
25.04.2016 - 17:25:58
00
johnnySVK napísal:
Nie každé, len niektoré super výkonné.....ako solarstorm:)

mohol by to niekto skusit s lupine...
25.04.2016 - 19:10:30
00
Lupine som kedysi skúšala na 24hodinovke. Lupine rušilo bezdrôtový computer. Už si nepamätám či to bola Sigma alebo Polar.
25.04.2016 - 22:27:00
00
Je jedno co sa pouziva. Vydava to nejaku rusivu frekvenciu. Pri tom FORCE PAX 200 to je dokonca aj pocut ak ste v miestnosti kde je uplne ticho
25.04.2016 - 22:33:39
00
no fénix vdočko nerušil :) ale v dnešnej uponáhľanej dobe sú už tachometre nemoderné ... aspoň na bajku treba neriešiť
26.04.2016 - 06:55:26
00
si sviette faklami... solarstorm mam a je to super svetlo, len by k tomu mohla byt defaultne ina sosovka s vacsim rozptylom, inak to dava riadne supy...
26.04.2016 - 07:06:03
00
Tachace rusi lacna konstrukcia napajania LEDky .. existuje aj iny sposob, ako ju napajat a nerusit, co pouziva myslim prave Fenix, len je citelne drahsia. Kdesi je o tom aj pojednanie, nepamatam si... asi na jednom fore o svetlach. Ale ide o spinane prvky a to (rusiace) napajanie stoji za staru backoru.
26.04.2016 - 07:24:08
00
zihadlo 5 napísal:
mne tie činske svetla rušili sigmu STS prenos, ked som prehodil volantu na prilbu, čo je na 24ke určite lepšie v singloch aj zatáčkach, nič neruší... jazdím ho 4 rokom


Cize nosis len jedno svetlo na prilbe?...Nevadi ti to pri terennych nerovnostiach??..Inak to hadze tiene, lahko sa prehliadnu....Ja nosim aj na rajdach, aj prilbe, Solar som mal vzdy ako primarne na rajdach a na helme doplnkove do zakrut....
26.04.2016 - 07:27:54
00
akoze kupovat si svetlo za radovo x krat vyssiu sumu len koli takej hovadine, ako rusenie tachometra, ktory je v noci aj tak na 2 veci je podla mna hlupost... a to, ze lacno vyzera? wtf? komu to v noci v lese akoze vadi? :D
26.04.2016 - 07:28:15
01
iron.hide napísal:
staci prejst okolo kaviarne s Wifi a hned mas data posahane - raz mi tam na cykloceste pri River Parku ukazuje rychlost 0 a inokedy 60.


Ja som mal okolo riverparku raz maximalku asi 162 kmh :)...
26.04.2016 - 07:30:20
00
tvojamatka napísal:
akoze kupovat si svetlo za radovo x krat vyssiu sumu len koli takej hovadine, ako rusenie tachometra, ktory je v noci aj tak na 2 veci je podla mna hlupost... a to, ze lacno vyzera? wtf? komu to v noci v lese akoze vadi? :D


Pre mna to nie je hlupost...ja chcem aby mi fungoval tachac aj v noci...Na 24hodinovke je to celkom fajn vediet ako rychlo ides, kolko km mas...atd.....Ja jazdit bez tachacu ani neviem...Uz som asi deformovany...A kablikovy nechcem si kvoli tomu dat....Vycaloval som 130eur za tachac nadupany funkciami a nemam ho pouzivat kvoli svetlu??...NO nasere to ... :(
26.04.2016 - 07:32:40
00
Moc to riešite mám pocit. Keď mi STS sigmu bude rušiť solarstorm, tak ho vyskúšam voziť na prilbe, ak nie, nič sa nedeje, po tme beztak na tacháč nedovidím, podsvietenie nemá a aj tak mám vždy pustenú stravu cez mobil.
Mne obvykle sigma spanikári aj na štarte maratónov, kde je pretlak signálu
26.04.2016 - 07:42:05
00
tvojamatka napísal:
akoze kupovat si svetlo za radovo x krat vyssiu sumu len koli takej hovadine, ako rusenie tachometra, ktory je v noci aj tak na 2 veci je podla mna hlupost... a to, ze lacno vyzera? wtf? komu to v noci v lese akoze vadi? :D


Nie, ja som si kupil Fenix BC30 preto, lebo ma krajsi svetelny kuzel ktory je vdaka pouzitej sosovke rozptylovany aj do dialky, aj pod bajk, a svieti viac do stran ako cinske no-name svetla. Okrem toho vydrzi na 2 baterky svietit tolko co Solarstorm na 4.
Nehovoriac o kvalite prevedenia, lepsom ovladani, dialkova spust a pod.
26.04.2016 - 08:07:16
03
prosto niekto je elektrikár amatér a kúpi si niečo čo potom musí opraviť a ešte aj meniť diely aby to svietilo ako má a niekto si proste kúpi svetlo ktoré svieti ako má ... možno som snob ale kľudne by som si kúpil aj lupine keby spĺňal moje požiadavky tak presne ako fénix .... ja ale neodsudzujem tých "elektrikárov nadšencov" ... tak prečo by oni mali odsudzovať niekoho kto preferuje hotové riešenia?
26.04.2016 - 08:14:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up