Neviem, nerozumiem, asi som už starý...
Ak je niekto spokojný s tými fotkami vyššie a v pohode ich napublikuje, hoci urobiť ešte jeden pokus s odfotením a stiahnutím trvá len pár minút, tak sa nečudujem, že je niekto iný spokojný s internetom v telefóne so štvorpalcovou obrazovkou hoci na to sú určené 17, 19 a viac palcové obrazovky, ďalší počúva v aute hudbu z mobilu hoci na to je iná audiotechnika a Rasťo dokonca varí mobilom kávu.
Junáčikovia, mobil je primárne určený na komunikáciu a všetky tie pridané hodnoty sú len kalerábom výrobcov, aby ste ich vymieňali čo najčastejšie. A tie kaleráby žeriete a žeriete...
10.11.2010 - 21:31:08
00
Fúha, to aby som zahodil mobil a spojazdnil pevnú linku :) Na takéto triviálne veci mobil bohato stačí, za to že nevie fotiť mobil nemôže
10.11.2010 - 21:44:53
00
Ale no. Je uz ina doba. Casy, ked sa mobilom len telefonovalo su uz davno prec. Preco vlacit x-pristrojov, ked to zvladne (sice nie na 100%) len jeden?
10.11.2010 - 21:49:52
00
romanx, plne zdielam tvoj nazor...
10.11.2010 - 21:59:30
00
Čuchám, čuchám zatuchlinu :) Som nevedel, že komunikovať cez mobil sa dá iba hovorom a sms. veď taká komunikácia cez internet via Email, IM, Voip, PM či už na FB alebo MTBikeri snáď ani nie je komunikácia, ak teda neprebieha na starom dobrom Desktope.
10.11.2010 - 22:20:58
00
Nuz " junačikovia " v tomto pripade ma pravdu Joko :P Konstrukteri sa uz davno vyjadrili, ze akekolvek hybridne riesenie akejkovek technologie ma za nasledok, ze ani jedna nebude funkcna na 100 % dokonca je to vyjadrene jednoduchou rovnicou. Ak su pouzite dve rozne technologie tak najhorsi pripad je, ze sa kvalita rozdeli v pomere 50 : 50. Samozrejme, ak vylepsis jednu tak len na ukor druhej. V pripade zlucenia X technologii pomer sa deli podla poctu. Toto je realita a mobil je jasnym dokazom, ze je to bohuzial tak. Alebo si fakt myslite, ze nadupany mobil bude hudbu prehravat v kvalite aku poskytuju prehravace a tuneri s kvalitne vyhladenym vystupom, ze fotky budu v kvalite zrkadlovky, pripojenie bude rychle a stabilne ako cez optiku, ze hry pojdu ako na PS 2 :lol: Nuz nebude, pretoze do tej malickej budky sa toho vojde zalostne malo, fyzicky a aj softverovo. :P,
11.11.2010 - 08:09:51
00
ale páni, ono to je otázka využitia..
mobilom sa nefotí svadba ani maratón ale max nejaká piatková párty prípadne búračka na ulici.. okrem toho dnešné mobily dosahujú kludne kvalitu fotiek tak 5-6 ročných kompaktov (alebo to už niesú foťáky? a ktorým rokom nimi prestali byť?)
mobily majú lepší výkon ako staršie počítače takže hry sú tiež lepšie než na nich :) napr hra HOMAM na PDA je úplne rovnaká ako na PC :) warcraft 2 to isté.. rozdiel medzi PSP alebo gameboyom vs mobil?
rozdiel medzi MP3 prehrávačom a MP3 z mobilu?

mám pocit že mobil stále ostal mobilom len dostal pár bonusov, alebo máte pocit že už sa z neho nedá volať? prípadne horšie?
11.11.2010 - 08:41:09
00
no ja najnovšie prezerám internet cez wifi sieť na mobile...nechce sa mi zapínať notebook, ale nie je to to pravé, ozaj len na prezretie, či je niečo nové... :)
11.11.2010 - 08:49:37
00
no a ja nechapem ako mozu byt joko s drotarom spokojni s komunikaciou cez monitor a klavesnicu ked su na to urcene uši a ústa
11.11.2010 - 09:29:11
00
Bavime sa o mobile ;) preto tu z mobilu ani nepisem, lebo nevidim na tie mini pismenka, na monitore mam nastavene zobrazovanie na 125 % :rofl: a s papulou chodim debatovat do krcmi, pretoze pri :beer: sa mi z nej neprasi :rofl: :rofl:
11.11.2010 - 09:37:33
00
:y: :D :lol:
11.11.2010 - 09:55:59
00
no a ja nechapem ako mozu byt joko s drotarom spokojni s komunikaciou cez monitor a klavesnicu ked su na to urcene uši a ústa

:y:

niektorí ľudia vedia sprdnúť človeka za hocičo...

Junáčikovia, mobil je primárne určený na komunikáciu a všetky tie pridané hodnoty sú len kalerábom výrobcov, aby ste ich vymieňali čo najčastejšie. A tie kaleráby žeriete a žeriete...


btw. to keď ja budem chcieť niečo zverejniť čo mi priniesla poštárka a nemám posledný model zrkadlovky a ani iný foťák (ten sa mi pokazil po búrke na Kriváni), a mobil ledva zachytá objekty, tak iné riešenie nepoznám, len tým mobilom
veľa neprispievam do toho fóra, ale čítam každý deň, ale aké veci tu podaktorí vedia komentovať... :drunk:
11.11.2010 - 11:18:34
00
Vindo tu mas odpoved
Junáčikovia, mobil je primárne určený na komunikáciu a všetky tie pridané hodnoty sú len kalerábom výrobcov, aby ste ich vymieňali čo najčastejšie. A tie kaleráby žeriete a žeriete...

Alebo si fakt myslis, ze sa da vyrobit super sportiak s loznou plochou na 10t kamena :rofl: Da, ale nebude to ani super sportiak a ani nakladak. A o tom tu tocime ;) Koniec OT :hai:
11.11.2010 - 11:30:21
00
btw. to keď ja budem chcieť niečo zverejniť čo mi priniesla poštárka a nemám posledný model zrkadlovky a ani iný foťák (ten sa mi pokazil po búrke na Kriváni), a mobil ledva zachytá objekty, tak iné riešenie nepoznám, len tým mobilom
veľa neprispievam do toho fóra, ale čítam každý deň, ale aké veci tu podaktorí vedia komentovať... :drunk:

Ešte lepšie riešenie je v takomto prípade dať katalógovú fotku z netu ako robí napr. marecej alebo neprispieť vôbec.
11.11.2010 - 12:33:28
00
fajn ;-] takze kedze nemam zrkadlovku tak toto je posledny moj prospevok do tejto temy ... a aj ten je zbytocny a od temy ;-]
11.11.2010 - 13:05:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up