Ahojte, rád by som sa Vás opýtal na Váš názor a rady. Som laik.
Rozhodujem sa medzi kúpou CTM SLASH 1.0 2013 (cena 600€ vďaka výpredaju) alebo CUBE ANALOG 29 model 2013 (cena 600€). Prídu mi ako keby jeden aj druhý mali niečo navzájom lepšie / horšie.
Mám výšku asi nad 190cm a CTM rám 20" a CUBE rám 23" (oba majú 29" ráfiky). Porovnával som to tak bai očko podľa geometrie a cca to sedí až na nejaké detaily.
Skúste mi poradiť, ďakujem (prípadne obchod :) )
04.03.2014 - 22:39:14
00
Ja ti radím pockaj, dosetri trocha peniaze este a kup si nieco o trocha lepsie, cca velkost L 29"...ak nie tak sa hlavne povoz poriadne na bajku a odskusaj a porovnaj bajky o ktore mas zaujem pozri si videá, nastuduj pozistuj a ty sam sa az potom rozhodni co ti vyhovuje viac az ked to budes mat dostatocne odskusane.
04.03.2014 - 22:46:24
00
To je to, že doteraz som mal starý bike Alpinu čo má už asi 15rokov. Vzhľadom na to, že už konečne pracujem tak by som chcel bike. Vzhľadom na prácu zase nie je toľko času ako na škole takže bike využijem iba počas víkendu. Okrem toho asi nie vždy zakaždým cez víkend bo aj motorke sa musím povenovať preto som riešil tak cenovú kategoriu okolo 600€. Lacnejšie bike sú, ale to každí vie, že sú tam aj lacnejšie komponenty. V tejto cenovej kategórie sú tie komponenty už také slušnejšie.
Na Cube 29 som sa povozil v predajni asi dve kolečka a je to rozdiel oproti alpine (ledva som na zem dočiahol). Na tom CTM asi nemám možnosť kde to vyskúšať (neviem obchod nablízku). Ale ďakujem za cenné rady.
Drahší bike do toho sa bojím (nie že si kúpim bike a potom ma to omrzí lebo už dlho som nejazdil a na alpine to sa jazdiť ako tak ani nedá) po druhé: priateľka chce crossový dámsky- to mne bude zbytočne "zjazdový" keď ona nepojde takými cestami ako ja a to ma štve :D

máte niekto ešte nejaké skúsenosti? Ďakujem
05.03.2014 - 08:46:03
00
keyboard_arrow_up