to je ale viac menej dobre ze sa este stale predava letne dvojcislo, teda hlavne pre novych citatelov a tych zabudlivejsich. verim ze v mojom oblubenom stanku v TN bude nove cislo dostupne v sobotu.
09.09.2009 - 21:28:20
00
tecumseh, to je tak, tie časopisy, ktoré sa nepredajú sa po určitom čase stiahnu z predaja...čo by s nimi v tých stánkoch robili :$ volá sa to remitenda 8)

Remitenda sa sťahuje zo stánkov vtedy, keď príde nové číslo... (pri denníkoch denne, pri týždenníkoch týždenne, pri mesačníkoch mesačne, pri občasníkoch občas, alebo keď sú zaprášené a vyblednuté).

A len tak pre zaujímavosť - koncom augusta púšťali na Vive niekoľkokrát denne počas dvoch týždňov reklamný spot na to letné dvojčíslo... Takže asi ešte nepôjde do remitendy. Alebo to bol blbý marketingový ťah? Alebo dobrý, lebo vydavateľ zistil čísla z predaja a pokúšal sa predaj zvýšiť?
09.09.2009 - 22:33:49
00
áno Joko máš pravdu, nové číslo malo prísť do stánkov 7.9. takže logicky to staré už bude v remitende...a ten spot na Vive bol určite skôr o zvýšení predaja a povedomia 8)
09.09.2009 - 22:50:31
00
Tak to nové číslo ako povedal katko prišlo do stánkov vo štvrtok.Dnes.Celkom fajn číslo, len mi na ňom kus vadí(nie moc ale nenašiel som jemnejší výraz) že tam začínajú tam byť testy bajkov, ktoré si len tak hockto nekúpi.Napr v tomto je to bajk za 7399€.Ako je dobré si o tom aspoň prečítať, keď už také niečo v živote neosedlám, ale ľudia ktorý uvažujú nad kúpou bajku by asi viac ocenili testy dostupnejších bajkov.Aspoň pre orientáciu.Nie žeby to bolo zlé ale predsa.
Ešte mi tam kussok chýbaju aj pozvánky na nejaké akcie alebo aspoň reporty z nich.Napr taký Porač, preteky mimo sériu a pod.
Ale ináč ten časák začína byť čím ďalej tým viac vkusnejší.

Good job. :clap: :y:
10.09.2009 - 08:19:09
00
:P a hlavne take testy su uplne nanic, pretoze nikto si tam netrufne taky bike sprdnut pod ciernu zem..
10.09.2009 - 08:34:11
00
Ešte mi tam kussok chýbaju aj pozvánky na nejaké akcie alebo aspoň reporty z nich.Napr taký Porač, preteky mimo sériu a pod.

Good job. :clap: :y:


Neboj, od buducej sezony je uz naplanovane nieco, co by malo tuto medzeru vyplnit :)
10.09.2009 - 09:30:18
00
a co take?
ak nemozes napisat tu, posli mi SS :call: ^_^
10.09.2009 - 14:44:08
00
tak už ho mám aj ja 8) zatiaľ som len prelistoval, ale vyzerá to veľmi dobre, už sa tešim na čítanie :D
10.09.2009 - 22:09:42
00
Prijemne prekvapil rozhovor s Misom Lamim, v postate potvrdil to, co som si o nom myslel-ze jazdi hlavne pre zabavu a nejake vedecke metody treningu, ako su tepy, laktatove krivky a pod. velmi neriesi...proste talent od prirody...
sranda hlavne v porovnani s niektorymi bikermi hlboko v poli, ktori maju okolo toho hotove nabozenstvo :lol:
11.09.2009 - 08:18:06
00
Má ho už aj niekto s predplatným?
11.09.2009 - 09:24:38
00
Prijemne prekvapil rozhovor s Misom Lamim, v postate potvrdil to, co som si o nom myslel-ze jazdi hlavne pre zabavu a nejake vedecke metody treningu, ako su tepy, laktatove krivky a pod. velmi neriesi...proste talent od prirody...
sranda hlavne v porovnani s niektorymi bikermi hlboko v poli, ktori maju okolo toho hotove nabozenstvo :lol:


Tiez sa mi paci ten jeho pristup. Ako ja sam z toho robim vacsiu vedu a jazdim s prepacenim hovno proti nemu. Je to hold borec :y:
11.09.2009 - 09:33:48
00
skritizujem len formalnu stranku zase sa nevyhli chybam...zaujimavo bol spracovany clanok o TdF na 18 stranach, ked sa pouzili subezne tri rozne clanky(pribehy alebo ako to nazvat), pretkavane mnozstvom fotografii , ale ked som zistil, ze "hlavny clanok" konci v polke vety (o tom, ako na Tdf boli dve hlavne postavy, prvou bol alberto...a dalej nic) a nevedel som najst dokoncenie (vety, clanku?), zrazu som si nebol isty, co k comu patri...pricom k zakonceniu som sa vlastne ani nedopatral
obsahova stranka moze byt
11.09.2009 - 11:28:11
00
Predošlé číslo sa mi lúbilo viac. Článok o TdF mohli skrátiť a dať viac reportov zo Slovenska.
11.09.2009 - 14:14:01
00
V článku o TdF som sa sa stratil aj ja, listoval som dopredu,dozadu kde to len má pokračovať, mohlo sa to riešiť farebným podkladom /napr: modrým keď už prvé 3 strany tak boli/
Celkovo vyzerá lepšie, v stánku som najprv zhrabol Pelotón a potom som si všimol Cyklomag /mimochodom tam bolo asi 7-8 kusov/ tak som podporil našich. Veľmi sa mi páči výber fotografií, ktoré sú naozaj obsahovo zaujímavé /akčné/. Uvítal by som viac zlisovať stránky na strede, takto je časopis otvorený ako.. . moje zošity zo strednej :lol:
22.09.2009 - 13:22:37
00
Tak ja som este okrem tohto neprecital ziadny cyklomag alebo casopis, ale zaujaloma to obsah bol v celku fajn, ani som sa nenudil ako pri inych casopisoch a hlavne tam bolo skoro skazdeho nieco ze si tam najde skoro kazdy to svoje. A rozmyslam nad tym ze si to dam predplatit.
25.09.2009 - 22:39:37
00
keyboard_arrow_up