hmmm...zamknutá téma
tiež spôsob AKO naučiť ľud "slušnosti"
nekritizovat to čo sa nesmie,
velmi správne demokratické moderátorske SMERovanie
budte radi že ste sa prešli po lese .. a držte hubu
AMEN
skončil som s fórom. ktoré má takéto spôsoby
alebo snád niekto porušil nejaké pravidlá
AK NIE ..,
potom je potrebné zrušit moderátora, ktorý porušuje dohodnuté pravidlá
18.05.2008 - 21:08:42
00
hmmm...zamknutá téma
tiež spôsob AKO naučiť ľud "slušnosti"
nekritizovat to čo sa nesmie,
velmi správne demokratické moderátorske SMERovanie
budte radi že ste sa prešli po lese .. a držte hubu
AMEN
skončil som s fórom. ktoré má takéto spôsoby
alebo snád niekto porušil nejaké pravidlá
AK NIE ..,
potom je potrebné zrušit moderátora, ktorý porušuje dohodnuté pravidlá


asi moderatori zabudli ochutat trosku "vtipnej kase a pochopit ze sa tu nezereme:( vsetko sa da vydiskutovat ale co uz ..asi sa im ozval nejaky zaryty "krickar":))) zeby spominany pan tarabek?
18.05.2008 - 21:15:52
00
až po hokeji, áno
18.05.2008 - 21:17:07
00
až po hokeji, áno


aha pocas hokeja zakazane prispievat mile esteze sme cyklisti:D
18.05.2008 - 21:20:48
00
mimochodom...kto povedal, ze tu je niaka demokracia ?
18.05.2008 - 21:22:22
00
mimochodom...kto povedal, ze tu je niaka demokracia ?


zaknuta tema preverilo to par ludi ... :oops:
18.05.2008 - 21:27:57
00
Ďakujem, že ste ma obvinili z toho, čo sa v danej téme popísalo :roll: skúste si to ešte raz prečítať a potom sa môžeme najesť vtipnej kaše. Ak sa vám nechce skúsim to zhrnúť - livia cítila krivdu, lebo saldi si nechtiac skrátila trať, potom nasledovali vtipné aj menej vtipné príspevky a myslím, že bol najvyšší čas to locknúť (asi na 5 minút) aby ste sa trošku umúdrili. Nič viac nič menej. Ak si niekto myslí, že má ešte k tomu niečo dodať, stačí napísať SS a nie založiť úplne nezmyselnú tému. :wink:
18.05.2008 - 21:33:53
00
katko, zvrhlo sa to tam trosku ale riesenie nie je hned vsetko zamknut...nech si kazda strana povie svoje argumenty a rozumny clovek si urcite z toho vyberie co treba
18.05.2008 - 21:39:39
00
Ďakujem, že ste ma obvinili z toho, čo sa v danej téme popísalo :roll: skúste si to ešte raz prečítať a potom sa môžeme najesť vtipnej kaše. Ak sa vám nechce skúsim to zhrnúť - livia cítila krivdu, lebo saldi si nechtiac skrátila trať, potom nasledovali vtipné aj menej vtipné príspevky a myslím, že bol najvyšší čas to locknúť (asi na 5 minút) aby ste sa trošku umúdrili. Nič viac nič menej. Ak si niekto myslí, že má ešte k tomu niečo dodať, stačí napísať SS a nie založiť úplne nezmyselnú tému. :wink:


temu som nezalozil len som chcel odpovedta diskusia bola ok nik nehranil tak nechapem a myslim ze trosku humoru nezaskodi! "pruser myslim je" a o "vine" umysle atd sa bavime bez umyslu niekoho poskodit to snad dospely biker pochpoi.a ak sa mame lockovat na ukludnenie diky podobne kadrovanie snad nie je na mieste forum pokial je slusne je na debatu ak sa nemylim..vid heslo forum - maly vykladovy slovnik slov jazyka a jeho definicie:D

takze pokial neporusujem pravidla fora nema byt preco blokovane.. idem sa locknut sam a dorovolne.dobru noc for all
18.05.2008 - 21:40:15
00
áno a preto som to lockol len na 5 minút :wink:
18.05.2008 - 21:40:35
00
tak sa lockujme... nik nic neporusil.ale ok
18.05.2008 - 22:19:30
00
Ja som len zvedavy - ze co budeme riesit buduci tyzden :D

lebo minule medzihorie tiez nebolo najlepsie znacene (sory matt). A ked sme sa tak o tom teraz bavili, s odstupom 1 roka, tak som len oci otvaral co sa po trati dialo - ale v ramci fair-play samozrejme.

...jaaj pardon to uz asi predbieham a v inej teme :oops:
18.05.2008 - 22:22:26
00
Presunul som vám túto tému lebo určite nepatrí medzi maratóny a keďže mi príde nekonštruktívna, nedal som ju ani do "O MTBiker".

Nechcem sa nejak zastávať katkovho počinu, keďže som tu v danom momente nebol, ale myslím si, že dotknutá téma jasne porušila pravidlo č. 7, vyslovene to viedlo k roztržke a vtedy je úlohou móda zakročiť.

Nemusíte so mnou súhlasiť, ale keď sa už bavíme o demokracii, je demokratické, že niekto zaregistrovaný len včera bude kydať na prácu móda, ktorý sa to tu snaží nejaký ten piatok udržať v istých medziach? Je demokratické, že ten istý mód sa snaží propagovať stránku a teda aj toto fórum napríklad tým, že vláči so sebou po pretekoch beach flag? Alebo že čistí hlavnú stránku od spamov, že niekto je ochotný spracovať napríklad kalendár pretekov a toto všetko sa robí bez nároku na odmenu. Je to demokratické? Ľahko sa na niekoho pitchuje, ale keď treba pomôcť, to už o pánoch veľkohubých nie je ani chýru ani slychu. Takže do budúcna doporučujem domyslieť vec z každej stránky, než začnem robiť súdy nad niekým.
19.05.2008 - 12:11:47
00
Podla mňa je toto zbytočné, ja by som to zmazal, ale možno by som sa tým dotkol nejakých práv :roll:
19.05.2008 - 12:34:47
00
Podla mňa je toto zbytočné, ja by som to zmazal, ale možno by som sa tým dotkol nejakých práv :roll:


dotkol by si sa tak mojho prava na zmazanie :P
19.05.2008 - 12:38:23
00
keyboard_arrow_up