peter120 napísal:
No dobre fešák...
Keď už je verejne známe že všetci ebikeri majú cipnute, lebo bez čipu by ten šrot nechceli...
Tak čo na to odpovieš?....

Tak za prvé ja pre teba nie som žiadny fešák. Ak maš potrebu si nejakého hladať tak hladaj inde.
Za druhé čo si ty predstavuješ pod pojmom chip?
Za tretie ty nie si kompetentný to riešiť nie si žiadny kontrolný orgán. Alebo žeby áno len bez kontrolného?
11.08.2023 - 17:27:44
02
Pravdou je keby sa nedali cipnut, nepredávali by sa. Všade sú toho plné správy.
Z toho titulu je smiešne sa oháňať nejakými zákonmi, že ebike nie je motorka. . ..
Človek nemusí nič robiť, z trestného činu sa usvedcite aj sami.
11.08.2023 - 19:05:51
01
Sústavne papagájueš len to čo si si prečítal na nete. E bajk si videl len z dialky keď ťa obehol a to ťa zožiera. Velmi by ma zaujímalo ako vieš že konkrétny bajk ma čip. Ale na nete je velmi ťažko rozlíšiť čo je fikcia a čo skutočnosť že?
11.08.2023 - 19:14:17
04
Kazdy e-bike ma čip... E-motorky maju tento čip preprogramovany, alebo vymeneny, tak ze su odstranene obmedzenia dane legislativou.
11.08.2023 - 21:05:11
01
VTV napísal:
JoKo Som takmer starý ako ty -2r.,najazdím tolko čo ty tak mi vysvetli prečo by som si mal drať už aj tak zodraté klby na bio ked si môžem v pohode zajazdiť na elektre. Ja v tom nevidím žiadny zmysel zatial som nepotreboval žiadnu operáciu a dúfam, že to tak aj zostane. Ja si tu pomníčky z chorôb a operácii stavať nemusím.
Je velký rozdiel jazdiť cestu a mtb. Celý život som jazdil na ceste posledné roky som sa dal na mtb a ver mi, že prvých výjazdoch do lesa som chcel hodiť bajk zo skaly vrátiť sa. Je to úplne iné. A dnes banujem, že som na mtb neprešiel skôr.

Je pekne, ze si sa dozil dochodku relarivne zdravy... To ti fakt zavidim, pretoze cast slovenskej populacie sa dochodku nedozije a vacsina tych, co sa doziju, maju rozne zdravotne problemy.

Velmi ta to musi nasierat, ze ja, napriek zdravotnym problemom, jazdim na bicykli a ty, relativne zdravy, sa vozis s motorčekom.

A s tymi klbmi nemas pravdu... Aj preto, ze jazdim na bicykli, mi este nemuseli vymenit koleno, aj ked mi to slubili pre 16 rokmi. Bez bicykla by som bol uz po vymene.
11.08.2023 - 21:15:22
15
DaDo.Bzz: to co si tvrdil sa nestalo (stale plno ludi jazdia normalne biky a nie su pretekari a jazdit budu, pretoze nejazdia kvoli tomu co ty) , to co som ti vtedy pisal ja naopak nastalo. Nominalnych je nominalnych ,nevidim tam napisane nic ine. Ale najvtipnejsie mi pripada to, ze prave ty pises o zakonoch, dobre si pamatam tu tvoju elektromotorku, ktorou si sa kade tade prehanal, a SPZ urcite nemala :) Ale konecne si vniesol po dlhych dnoch stagnacie nejake hejtovanie , konecne ta to sem prilakalo :lol:
11.08.2023 - 21:51:21
00
JoKo napísal:
Je pekne, ze si sa dozil dochodku relarivne zdravy... To ti fakt zavidim, pretoze cast slovenskej populacie sa dochodku nedozije a vacsina tych, co sa doziju, maju rozne zdravotne problemy.

Velmi ta to musi nasierat, ze ja, napriek zdravotnym problemom, jazdim na bicykli a ty, relativne zdravy, sa vozis s motorčekom.

A s tymi klbmi nemas pravdu... Aj preto, ze jazdim na bicykli, mi este nemuseli vymenit koleno, aj ked mi to slubili pre 16 rokmi. Bez bicykla by som bol uz po vymene.

Ja ti narozdiel od teba nezávidím nič a vonkoncom má nestve že ty jazdis a ja sa vozím. Je to len tvoja a moja voľba a vec názoru. Len ja to nikomu nevyčítam a nenadávam. Vy ste si tu z ebajkov urobili nepriateľa úplne bez dôvodu. Už som to tu písal každý si je vedomý čo ho čaká po porušení zákona a ponesie si následky sám.
11.08.2023 - 22:22:14
05
K tým čipom je vidieť, že s e bajkami nemáte vôbec skúsenosti. Myslíte si že to dnes je také jednoduché? Výrobcovia sa už voči zásahom do elektroniky veľmi ucinne bránia . Prekonávať to je čím ďalej nákladnejšie a zložitejšie. Riskujete tým záruku a poškodenie motora.
11.08.2023 - 22:41:37
00
My nic neriskujeme, my take certovske vynalezy nemame, nepotrebujeme a ani zadarmo nechceme;)
11.08.2023 - 23:19:58
07
VTV Mne nejde do hlavy, prečo by vôbec niekto chcel zvýšiť maximálnu rýchlosť pri ktorej je dopomoc na viac ako 25 km/h.
12.08.2023 - 06:24:12
00
Niekde som narazil na takuto myslienku: Cyklistika je len jedna. Sú len rôzne bicykle a rôzne formy jazdenia na nich. Snad by bolo dobre si uvedomit, ze je to hlavne o ludoch o tom co maju v hlave co maju vo svojich sposoboch a nie o tom na com jazdia.
12.08.2023 - 07:12:06
17
Áno, jasné, rôzne bicykle, rôzne štýly, všetko fajn. Ale hejteri neberú e-b ako bicykle ?
12.08.2023 - 08:38:53
02
Este som nevidel bicykel s motorom, vsak chod na Tour de France ty cyklista :-)
12.08.2023 - 14:32:14
00
VTV napísal:
K tým čipom je vidieť, že s e bajkami nemáte vôbec skúsenosti. Myslíte si že to dnes je také jednoduché? Výrobcovia sa už voči zásahom do elektroniky veľmi ucinne bránia . Prekonávať to je čím ďalej nákladnejšie a zložitejšie. Riskujete tým záruku a poškodenie motora.

Hej."účinne"... keby si mal pravdu, tak nič nie je cipnute a chodili by pomalšie .. teda 25
Čo ani zďaleka neodpovedá realite...
12.08.2023 - 15:02:57
00
Ty si to meral radarom alebo je to zasa iba tvoje zdanie alebo si to čítal na internete? Si nato nejako oprávnený? Tak ako vodič nieje opravnený skumať rýchlosť iného vozidla tak to isté platí aj o cyklistovi. Jediný kto to smie je policajt, ak zistí porušenie zákona nasleduje trest- pokuta.Inak je to len tvoj dojem a prosím nebuď pápežskejší ako pápež.
Mne to tu už pripadá ako by sa tu debatovalo z dezolé scénou. Čím viac to človek vysvetluje tým su viac presvedčený o svojej praude!
12.08.2023 - 15:25:05
04
keyboard_arrow_up