Ja mám 630Wh bateriu a ešte som neriešil dojazd. Ked dôjde tak dôjde, 80-90km s ňou urobím. Tí čo majú 700Wh a viac to neriešia už vonkoncom pri bežnom výjazde. To sa rieši pri vyjazdoch ozaj dlhých alebo vela nastúpaných metroch.
23.09.2023 - 16:41:52
02
Jasné. Ebiker nabije sadne a ide … keď si robí prvú prestávku, je zrazu 60km za ním a nestačí sa čudovať… :)

Téma elektrohejteri je o hejteroch ktorým to treba dlhšie vysvetľovať ako bežným ľuďom. Je to pre vas ako bezplatný kurz zvladania zúrivosti ;)
23.09.2023 - 17:31:34
04
Cieľom tohto vlákna je, že tu hejtujeme pocity, zážitky, pohodlnosť, generačnú lenivosť a falošné športové vyžitie zťp bicyklistov.
23.09.2023 - 20:09:25
08
najaktívnejší v tejto téme marceluspp si ani nevšimol že je vlastne najväčší elektrohejter sem kedže sem najviac chodí, jedine že by nebol elektrohejter - potom si ale neuvedomuje že všetky jeho príspevky tu sú off topic hlúposti napríklad že táto téma je o elektrohejteroch a pri tom je pre elektrohejterov ktorí tu píšu o lenivosti e-bikerov a tí tu potom chodia zúrivo často obhajovať túto svoju lenivosť off topic príspevkami (téma ,,elektrohejteri sem,,) a najčastejšie marceluspp


Naposledy upravil Hosť dňa 23.09.2023 - 21:40:36, celkovo upravené 1 krát.

23.09.2023 - 20:52:35
01
JOLI poznáš ty vôbec význam tej skratky ZTP? Tebe vôbec nevadí že si z toho urobil nadávku? Opýtaj sa svojich priateľov ako ľahko sa môžeš aj ty stať ZTP a nemyslím tým ebajk. Možno ti to prezradia
Viem že sa budeš teraz vyhovárať, že to zo žartu. Ale v skutočnosti je to len smutne
23.09.2023 - 21:40:01
03
ale veď píše dobre, ZŤP majú nárok na uľahčenie mobility prostredníctvom zariadení s motorom podobne ako e-bikeri, zdraví ľudia sa môžu spoľahnúť len na vlastný pohon, a ked sú marcelusspp, ... tiež závislí na pohone aj s motorom ešte tu ich mluvčí z Popradu nemusí zúriť a každý deň vypisovať kadejaké off topic nezmysly
23.09.2023 - 21:43:47
01
Cause the players gonna play, play, play, play, play
And the haters gonna hate, hate, hate, hate, hate.....
23.09.2023 - 22:00:48
00
ved vravím, kedže play, play, play, play tak závislí hráči v tomto prípade na motoroch, a e-bikeri nie sú ani tak hráči ako herci - hrajú že sú cyklisti :D marcelusko, čestný titul čistokrvný cyklista, bioš, ... alebo ako to nazývaš nezískaš len tak nenáročným jazdením s nejakým motorom medzi nohami ale musíš si ho odmakať v pote tváre len vlastnými silami, príspevky v tejto téme pre nás čistokrvných cyklistov o vás závislákoch si môžeš maximálne prečítať, sedieť ticho v kúte a šúchať nohami :D


Naposledy upravil Hosť dňa 23.09.2023 - 23:13:48, celkovo upravené 1 krát.

23.09.2023 - 22:05:22
01
VTV napísal:
Ja mám 630Wh bateriu a ešte som neriešil dojazd. Ked dôjde tak dôjde, 80-90km s ňou urobím. Tí čo majú 700Wh a viac to neriešia už vonkoncom pri bežnom výjazde. To sa rieši pri vyjazdoch ozaj dlhých alebo vela nastúpaných metroch.

Len tak zo zvedavosti - Kolko km tak priemerne davaju bratislavsky ebikeri ked tych par krat co som sa zastavil na kofolu na Bielom Krizi kusok nad Racou tak vzdy tam bol aspon jeden ebajker co ako prve zistoval ci si tam vie nabit ebike? Alebo tam cakaju v rade na uvolnenie nabijacky. Prveho co som tam takto zaregistroval doobedu este pred desiatou, pustal ho pred seba v rade lebo vyzeral ze ide zomriet, a ked zacal pred objednanim zistovat ci si moze nabit ebajk, aku maju zasuvku, kde si ho moze nabit, ci si musi nieco objednat a ked zistil ze nabit si moze, ze konektor bude pasovat tak teda ze si da i malu kofolu, tak to som normalne vyprskol smiechom. Spomenul som si totiz na ten kresleny vtip ako bajker mysli na pivo a ebajker na zasuvku :-D.
Takze ked nabijaju na BK tak uz maju aspon 70km za sebou kym zacnu riesit baterku, hej? Lebo podla toho ako tu ebajkeri pisete ze na ebiku nestaci tocit nozickami, ze sa na tom clovek namaka, tak ti ebajkeri co to tam nabijaju nevyzeraju ze presli tych odhadom 70km a zamakali si. Tak neviem, bud presli menej km alebo riesia baterku pocas vyjazdu alebo si nezamakali alebo nepouzivaju eco mod ako tu takmer kazdy ebajker tvrdi.
23.09.2023 - 23:12:18
00
bol som pár dni dozadu na chate pod chlebom, kolega tam vyšiel na ebiku - je to 1000 m výškových na cca 30 km z Martina. Batériu vyžmýkal vraj na 80 % a spotený bol len trochu (oproti mne prakticky vôbec)
23.09.2023 - 23:58:45
02
Bomba, šupa, pecka!!! Super že si sprostredkoval tento neopakovateľný "zážitok".
Ufff, žalúdok bude mať problém to spracovať, aby to nevyvrhol naspäť...
24.09.2023 - 00:50:42
00
jo daj prsty do krku, potom uži lexaurin
24.09.2023 - 07:03:35
00
marseluspp napísal:
Jasné. Ebiker nabije sadne a ide … keď si robí prvú prestávku, je zrazu 60km za ním a nestačí sa čudovať… :)


Naproti tomu biker len sadne a ide,nemusí riešiť nabíjanie (pri mojom jazdení by to bola ozaj otrava), v tom ďalšom si už protirečíš lebo minule si písal že e-biker sa nikde nenáhli,ty ideš tak pomaly že si obzeráš kvietky pri ceste...ale inak hej,keby ich neťahal motor ale vlastné nohy tak po 60km by už väčšina skolabovala.A keďže si písal aj že e-biker sa nespotí tak o športovaní potom už nemôže byť reč lebo pri športe sa človek obvykle spotí 😆
24.09.2023 - 07:56:46
01
a-biker ja neviem ako to robia ebajkeri v BA ale ak to chces vedieť tak si požičaj e bike vyskúšaj. Jedine tak to zistíš presne. Tu u nás široko ďaleko žiadna nabíjačka nieje tak sa musím prispôsobiť.
24.09.2023 - 08:02:51
00
Je podivné od biošov sa vysmievať ebikerom že si chcú dobiť baterku kde je možnosť a pritom to isté denne robia s mobilom :)

a to nehovorím o všetkých ľuďoch na svete keď idú na miesta kde je predpoklad že im môže dôjsť baterka v mobile, tak si ju priebežne dobíjajú… a to isté robia majitelia e-aut.

Len skupinka ľudí, čo je na pokraji chápania ľudskosti, bola presunutá do tejto témy aby nezasi*rali ostatne vlakna svojimi hejtami stale nechápe že svet je tu pre všetkých a že BOH nestvoril túto zem len pre biocyklistov.

Tak ako nemci agresivne razili teôriu nadradenosti arijskej rasy a že svet patrí im, tak biosi siria teôriu športovej nadradenosti cyklistiky a že tá patrí im.
Vidím že biosi by najradšej zaviedli elektrické komory kde by raz a navzdy usmazili ebikerov ich vlastnou elektrikou. Pripadne by obnovili trest smrti na elektrickom sedle… A to je smutné …

časy Ivana hrozneho, Joliho Goeringa, XYZiho Himlera, a Joliho Mengele sú späť, ale tentokrát ťahajú za kratši koniec :D
24.09.2023 - 12:07:36
00
cron
keyboard_arrow_up