marseluspp napísal:
časy Ivana hrozneho, Joliho Goeringa, XYZiho Himlera, a Joliho Mengele sú späť, ale tentokrát ťahajú za kratši koniec :D

Tak sa rozhodni. Zase nie som rozpoltená osobnosť. Ale ďakujem za kompliment. Väčšinou mám vzory ako Pinochet, Pol-Pot alebo Napoleon.
24.09.2023 - 12:39:51
00
Videl niekto mobil bez elektriny ? Ja teda nie :D
24.09.2023 - 12:47:55
00
marseluspp napísal:
Je podivné od biošov sa vysmievať ***** že si chcú dobiť baterku kde je možnosť a pritom to isté denne robia s mobilom :)

a to nehovorím o všetkých ľuďoch na svete keď idú na miesta kde je predpoklad že im môže dôjsť baterka v mobile, tak si ju priebežne dobíjajú… a to isté robia majitelia e-aut.

Len skupinka ľudí, čo je na pokraji chápania ľudskosti, bola presunutá do tejto témy aby nezasi*rali ostatne vlakna svojimi hejtami stale nechápe že svet je tu pre všetkých a že BOH nestvoril túto zem len pre biocyklistov.

Tak ako nemci agresivne razili teôriu nadradenosti arijskej rasy a že svet patrí im, tak biosi siria teôriu športovej nadradenosti cyklistiky a že tá patrí im.
Vidím že biosi by najradšej zaviedli elektrické komory kde by raz a navzdy usmazili ebikerov ich vlastnou elektrikou. Pripadne by obnovili trest smrti na elektrickom sedle… A to je smutné …

časy Ivana hrozneho, Joliho Goeringa, XYZiho Himlera, a Joliho Mengele sú späť, ale tentokrát ťahajú za kratši koniec :D

Ak to je na mna tak ja som reagoval hlavne na toto (je to tam citovane v mojom prispevku):
"Ja mám 630Wh bateriu a ešte som neriešil dojazd. Ked dôjde tak dôjde, 80-90km s ňou urobím. Tí čo majú 700Wh a viac to neriešia už vonkoncom pri bežnom výjazde"
Pritom cez vikendy vidim rady na nabijacky a cekovanie dostupnosti nabijania. Z toho mi vychadza bud to ze zle vidim alebo to ze ebajkeri predsalen riesia dojazd uz 15km od mesta.

Inak ak by som mal dobijat telefon raz za den tak ho asi hodim o stenu.

Ale rozumiem ti, v kazdej skupine sa najdu jednotlivci ktori su majstrami v prekrucani a vyzivaju sa v tom.
24.09.2023 - 13:06:05
01
a-biker ty si tak naivný,že si myslíš že by si niekto kúpil ebajk pri ktorom by musel riešiť bateriu po 20km?
Veď sa opýtaj prečo nabíjajú po tak málo km. Na to môže byť viac dôvodov.
24.09.2023 - 13:24:03
01
marseluspp napísal:

časy Ivana hrozneho, Joliho Goeringa, XYZiho Himlera, a Joliho Mengele sú späť, ale tentokrát ťahajú za kratši koniec :D


ako si mohol zabudnúť na Goebbelsa -nazi ministra propagandy ? Ten sa má čo od teba učiť, taký mix bludov čo tu šíriš by asi nedal. Založ si nejakú sektu :-)

rozmýšľam či títo ľudkovia doma, na nákupoch, v kaviarni atd by nemali používať invalidné motorčekové vozíky aby neničili kľby, nenamáhali srdce, pľúca v snahe dožiť sa +100 r.. Púštať to dole schodami, eskalátormi bude bonus spľňajúci dopyt po hravosti a zábave. Kazateľ z PP môže šíriť na ňom svoju vieru, pardón evolučné teórie :-) :-)
24.09.2023 - 13:27:41
04
VTV napísal:
a-biker ty si tak naivný,že si myslíš že by si niekto kúpil ebajk pri ktorom by musel riešiť bateriu po 20km?
Veď sa opýtaj prečo nabíjajú po tak málo km. Na to môže byť viac dôvodov.


Jeden z dôvodov je, že ebajkery sú taký leniví, že sa im ani bajk nechce nabiť či skontrolovať pred jazdou ?
24.09.2023 - 14:01:36
00
VTV napísal:
a-biker ty si tak naivný,že si myslíš že by si niekto kúpil ebajk pri ktorom by musel riešiť bateriu po 20km?
Veď sa opýtaj prečo nabíjajú po tak málo km. Na to môže byť viac dôvodov.

Vdaka, na toto som cakal. Pytal som sa dvoch, obaja si to vyslapali od Cerveneho mosta asfaltkou kde sa dopravili autom, po nabiti sa chceli zviezt nazad tou istou trasou. Cerveny most po Biely kriz asfaltom je necelych 15km a 320m nastupanych. Nabijali lebo mali nejakych 60% baterky. A teraz ten citat: "Ja mám 630Wh bateriu a ešte som neriešil dojazd. Ked dôjde tak dôjde, 80-90km s ňou urobím. Tí čo majú 700Wh a viac to neriešia už vonkoncom pri bežnom výjazde"
Skusim ti to zjednoduchsit.
Jeden ebajker tvrdi ze ebajkeri na vyjazde nenabijaju, druhy ebajker tvrdi ze na vyjazde ebajkeri nabijaju.
Nabijaju alebo nenabijaju?
24.09.2023 - 14:09:50
00
Ja nenabíjam a aby si uveril tak ťa pozývam na výjazd tu u nás. Sú tu príma trasy na Tribeči alebo Pov. Inovci. A ak budeš chcieť tak ti požičiam aj ebajk. Čo ty nato iba tak ti dokážem že mám pravdu.
24.09.2023 - 14:28:49
01
Spravne. Trpezlivé šírenie viery neveriacim nakoniec zmenilo pohanskú europu na kresťanskú. Tak to bude aj s biobikermi. Jedneho dňa uvidia svetlo a nebude to svetlo z rucne poháňanej baterky :)

Inak ozaj bioši tiež použivajú bateriové svetlá a chudaci musia potom riešiť ich nabijanie a tŕpnuť či im svetlo vystačí kým prídu domov … prečo si sami nevyrábajú elektriku na bajku dynamom, lenivci jední …

Veď by sa mohli chváliť že si počas bicyklovania aj svietia za svoje :)

Takže ak bioši používajú nejakú elektrickú prípomoc na bajku nech je na čokolvek tak sú tiež éčkari :D

Ebike je nový rozmer športovania a netuším s čim mate stale problem. Budte k ebikerom milí. Pozdravte, pochválte, opýtajte sa ako si to uživajú … a získate si ich naklonnosť ;)
Bude sa vám ľahšie spať…..
24.09.2023 - 15:58:31
01
a-biker napísal:
...si to vyslapali od Cerveneho mosta asfaltkou kde sa dopravili autom, po nabiti sa chceli zviezt nazad tou istou trasou. Cerveny most po Biely kriz asfaltom je necelych 15km a 320m nastupanych. Nabijali lebo mali nejakych 60% baterky.


vôbec nemá logiku čo píšeš. kto by nabíjal na 15km dole kopcom keď má 60% baterky?
24.09.2023 - 16:10:23
02
Kto by nabíjal? No predsa ebajkery, lebo sú ešte aj žgrloši. Chcú jazdiť bez námahy a ešte aj zadarmo. Totálna lenivosť 😁
24.09.2023 - 16:59:56
00
Zdeno z Popradu si zabudol dopísať k tomu športovaniu že športovanie bez potu 😂😂😂
24.09.2023 - 17:04:24
01
sorcerer napísal:
vôbec nemá logiku čo píšeš. kto by nabíjal na 15km dole kopcom keď má 60% baterky?

Ved to je normalne, aka logika je v tom, doviezt sa autom pod cerveny most a potom asfaltom na BK, tam nabijat a naspat dole kopcom. Uplne rovnaka :D

Ved sa nieked dojdite pozriet, ako to funguje v BA s ebikermi. Pochopite :)
24.09.2023 - 17:10:44
00
Čo keby bioši čo tu píšu išli trochu von šlapať za svoje, konečne prestalo pršať… :) alebo sa bojite vodičky???

Xsoš, rad ťa tu vidím. My športujeme a stravujeme sa efektivne. Tak aj potenie u nás je take normalne.

Nadmerné potenie je prejavom nejakých telesných anomalií, treba navštiviť lekára kým nieje neskoro.

Doporucujem nejesť sladké, bravčové a jedla s vysokým obsahom sodíka a potenie ustúpi. Naviac zdravy pot. menej zapácha.
24.09.2023 - 17:10:46
00
Ach jaj... nie je skoda e-lektriny a e-nergie na takéto vymysly? Navyše potom zle vidíš;)

(Narazka na foto v O pocasi, kde marcel v hlave psiska videl na prvy pohlad dievcinu;))
24.09.2023 - 17:47:42
00
keyboard_arrow_up