Cigarety asi neprospievaju telu pri ziadnej fyzickej zatazi.Ja fajciar,krasa si zapalit po dobre odvedenom vykone.Skusenosti s tymto zlozvykom?Fajcit alebo nefajcit?
20.12.2005 - 21:43:22
00
No ja som si myslel ze bike je nefajciarsky sport, jednak preto, ze so zafajcenymi plucami asi maraton nevyhras a aj zo zasady...

Ja nosim aj livestrong naramok (na znak podpory boja proti rakovine)
20.12.2005 - 21:56:58
00
fajčil som 7 rokov posledné dva veľmi aktívne. už však jeden a pol nefajčím. tri dni po prestaní som začal vytrvalostne bikovať a rozdiel bolo hneď vidno. dosiahol som to jedením sladkostí a každý večer som sa tešil n niečo, čo má náboj, tak som chodil na pivo. mal som rád kvalitné tabaky, tak pohľad na ne mi často spôsobil absták, auž som mimo. PS: ani prásk!

...sorry odpoveď znie nefajči. prirovnám zvýšenie výkonu k montáži SPD
20.12.2005 - 22:59:27
00
Fajčit na biku? ja lámem cigarety všetkým kamošom lebo to skrátka nemôžem.. a nechápem ako niekto môže fajčit...a už duplom nie ak športuje!!
Takže som nefajčiar!!!
21.12.2005 - 11:36:09
00
nikdy.Fajcit je najvacsia blbost aku poznam.Neviem koam oze niekto fajcit.Staci ked sa napijem z flase spoluziacky ktora fajci a uz mam v ustach taky hnusny pocit.Neviem ako moze niekto za to platit.Takto si za peniaze nicit zdravie.FUJ
21.12.2005 - 13:13:46
00
JAro:
nevies ako moze niekto fajcit? uplne normalne, vytiahnes cigu z krabicky, das do tlamy a ten opacny koniec (nie ten kde je filter) zapalis. je to jednoduche. mozno preto ti to nechutilo lebo si to skusal opacne zapalovat.

Bobcha:
Preco nie? Ked sa mne nebude pacit ze niekto pije (alkohol) budem im to vsetkycm vylievat ze si nicia pecen? Nie lebo je to ich vec.

Stink:
Nie kazdy jazdi na vykon a vyhravanie maratonov.
21.12.2005 - 13:58:36
00
Ocko: no to mas pravdu (aj ked si myslim, ze nemoct vyuzivat kapacitu svojich pluc na 100% je DOST velka nevyhoda, ze), ale ked vidim nejakych "bajkerov" ako si oddychuju v lese s cigaretou v papuli tak mam chut im otlacit moju pilu do cela.
21.12.2005 - 14:06:22
00
ja neviem ale fakt mi fajcenie nejde do kopy s bikom...aj ked sa nesnazis vyhravat maratony a jazdis len tak pre radost tak si uvedom ze si kupujes rakovinu na splatky...podla mna je fajcenie prejav slabej vole.kazdy inteligentny clovek si vie domysliet co si intenzivnym fajcenim moze privodit a urcite je krajsie s fajcenim prestat ako zacat...

a ked niekto bude pit alkohol kazdu polhodinku tak im to kludne vylievaj...

PEACE
21.12.2005 - 14:21:48
00
ocko:Tak aby bolo ajsne ja som to nikdy neskusal ani nechcem.Ked ta bavi pchat si tie spaky do tlamy nech sa paci ale vie ma riadne nasrat ked idem do skoly a predomnou si nejaky blbec zapali a dymi na vsetkych dookola.A na staniciach to iste.
21.12.2005 - 17:59:31
00
Stink:
co ti vadi ked niekto fajci na pauze v lese? nechapem, prejdes okolo a hotovo tak co

Gengar:
Nezabudni na upozornenie min. zdrv: fajciari umieraju mladsi, vy ostatni umrete so zavedenym katetrom na posteli :) Je rodziel fajcit kazdu pol hodinku a dajme tomu raz za 3-4 hodinky. Ale to je jedno teraz. cize fajciar = menej inteligentny? nebud smiesny. kto chce fajcit nech fajci, kto chce pit nech pije. kazdeho osobna vec.

JAro:
Ano bavi, vis... je to take hobby :) Ja nefajcim ani na staniciach ani v blizkosti deti, kocikov... tak nehadz vsetkych do jedneho vreca prosim ta. Jo a ked ta nasere kludne mu to povedz, fajcenie na stanici a zastavkach sa da pokutovat, volaj policajtov.

Nesirte paniku. Kazdy co fajci (ako napr ja) si sam uvedomuje co to pre neho znamena, ze si nici zdravie... a podobne blaboli. Kazdy raz zomrie, aj mlady a zdravy... Aspon je rozpocet verejnych financii vdaka nasim daniam z cigariet vyssi :)

Kaslite na to, tato tema nema vyznam.
21.12.2005 - 19:39:29
00
hmm...moj postoj je rozhodne nefajcit, nikdy nezacat a basta....ale kedze vsetci moji rodinny prislusnici su fajciari, este aj mladsia sestra :) , tak by som bez uzcitej davky tolerancie asi nijak nepochodil....ale chapat to nechapem, odsudzujem to ako zlozvyk, ktory clovek skusi kvoli blbemu stresu alebo co ja viem comu a potom neviem prestat...akakolvek vyhovorka je uboha, je to neospravedlnitelne svinstvo a skodia tym nielen sebe...
21.12.2005 - 19:40:39
00
2ocko:urazit som Ta urcite nechcel len som to mal trosku preformulovat
22.12.2005 - 09:13:56
00
Pokial cloveka neprejde auto, alebo nejake ine nestastie sa mu nestane (vid napr. chudacisko Cobej), tak preco by neprovokoval fajcenim, ze...

Nieje to nic ine ako blbost... Hlavne v dnesnej dobe.

Ocko: ze na tebe zarobime na daniach... No to je teda argument jak svina, naozaj! Vies kolko stoji liecba rakoviny pluc??? Nehladiac na to, ze by to vobec nemuselo existovat (aspon v takejto miere). Jediny kto na tebe zaraba je tabakovy priemysel, inak pre celu spolocnost je to len a len stratova zalezitost.
22.12.2005 - 10:23:29
00
este by som dodal, ze som z lekarskej rodiny, mama je onkolog (pediater). nebudem tu pisat ziadne srdcervuce pribehy, aj ked samozrejme dalo by sa a donekonecna...

len tolko, ze clovek co fajci a snazi sa vymyslat si rozne vyhovorky, bud nevie ani o com rozprava (95% pripadov), takze o inteligencii nemoze byt rec, alebo sa nema rad, ani nikoho okolo seba, proste neznasa svet a nieco s nim nieje v poriadku (poznam take pripady).
22.12.2005 - 10:43:17
00
neprehanaj ;)
22.12.2005 - 11:38:45
00
keyboard_arrow_up