tomtom7 napísal:
Teraz je situácia taká, že musíš kúpiť skoro hneď ako sa objavia na oficiálnych stránkach. Maďarsko bolo snáď do mesiaca vypredané. Potom máš už len možnosť hľadať po internete - bazoš, alebo na fb skupina "Idem na Hungaroring", kde sa spravidla pred pretekmi objaví dosť lístkov od ľudí, ktorí nemôžu ísť.

Ak bude táto sezóna nudná ako dnešná GP, tak snáď záujem netflix fanúšikov opadne a o rok už to bude v norme :)

Haloooo? Pozerali sme tu istu GP? :D tie Alonsove suboje so Sainzom a Russellom boli teda fakt paradicka, dufam, ze v tom bude co najdlhsie pokracovat
05.03.2023 - 23:19:59
00
No bohužiaľ to nie je boj o prvé miesto a tých súbojov bolo minimum. Obávam sa trochu, aby celá táto sezóna nebola ako druhá polka 2013 :) Náskok, ktorý má RB je obrovský, aj keď okruh v Bahrajne je špecifický a na iných okruhoch by to už nemal byť taký extrém. Ale Ferrari je veľmi vzadu (v niektorých častiach okruhu boli pomalší ako minulý rok), navyše hneď prvé preteky a problémy so spoľahlivosťou, problém s tým, že im nesedia dáta z továrne s realitou. Aston je pozitívne prekvapenie, ale reálne na RB nemá. Mercedes sa trápi a ani pretekové tempo nebolo také dobré ako sa čakalo. To neveští nič dobré v boji o titul, ktorý môže byť veľmi skoro rozhodnutý. Iná vec je boj o 2. miesto za RB, to môže byť zaujímavé, ale druhý je len prvý porazený :D

Pozitívne ma prekvapili Williams aj Alfa. Tam by som nečakal také dobré výsledky a dúfam, že si to udržia počas sezóny. McLaren a Haas sklamanie.
06.03.2023 - 08:53:39
01
Nezabudaj na trest za chlebicky a catering a tym obmedzene hodiny vo veternom tuneli...ja dufam, ze to bude napinavejsie, nez sa zda, i ked fandim RB 8)
06.03.2023 - 08:59:03
00
Ten trest bude mať minimálny dopad na ich výkon. Poskladali vynikajúce auto, už minulú sezónu bolo super a so zavedením rozpočtového stropu je veľmi ťažké pre hocikoho sa dotiahnuť. Navyše môže sa ukázať, že koncepty Ferrari a Mercedesu sú zlé a budú musieť začať od 0, čo by bol veľký problém a asi stratená aj sezóna 24. Pri očakávanej zmene pravidiel v 26 by im ostávala jedna sezóna, kde by mohli bojovať o titul a tak neviem sám, či by sa podujali meniť filozofiu auta. Ale už sú nejaké náznaky, že Mercedes upustí do zeropods a predstaví B verziu auta.
Ja sa považujem za fanúšika Ferrari, ale v podstate skôr fandím F1 ako takej, nemám problém ani s terajšou dominanciou Red Bullu. Hornera a Marka nemusím, ale chlapi v továrni si to určite dobre odmakali a patrí im uznanie za to čo dokázali. Aj keď možno profitujú z prekročenia rozpočtového stropu, ale rovnako to mohli urobiť vo Ferrari alebo Mercedese. S Verstappenom tiež nemám problém, jednoznačne vie jazdiť a keby nemal povahu akú má, tak by nebol tam kde je a zaradil by sa k jazdcom ako Perez alebo Bottas.
06.03.2023 - 09:38:45
00
Suhlasim vo vsetkych bodoch :) ja fandim hlavne zabave a peknym pretekom, Maxov dravybstyl mi akosi sedi, lebo ako vravis, keby dravy nebol, tak by zapadol prachom ako x dalsich jazdcov. Co sa Ferrari tyka, tak vcera mi bolo Charlesa naozaj uprimne luto...Landa detto
06.03.2023 - 09:44:21
00
Ad Mercedes - mám pocit že Mercedes je na tom tak ako vlani na začiatku sezóny ak nie aj o chlp horšie... Clovek by čakal, a to čakali aj všetci, že vlani ked na konci sezóny už mal náznaky konkurencie schopnosti, nadviaže... Nenadviazal... A teraz bum je späť tam kde bol predtým...
Ad Red bull - Adrian Newey je geniálny konštruktér, takže RB s Verstappenom si pôjdu svoju ligu.
Ad Fernando Alonso - Aston Martin je asi skokan roka. Konečne niekto iny sa zamontuje do popredných umiestnení.
Ad Ferrari - sklamanie a detto ako Mercedes...
06.03.2023 - 14:51:11
01
Zatial veru (velke) sklamanie z 1. VC. Mercedes konecne vyriesil (tvrde) zavesenie, s ktorym bojovali celu min. sezonu. Dufam, ze teraz sa uz budu sustredit na vykonnostne upgrady hlavne ohladom aero (podla mna bocnice zmenia, ale nebude to na sposob RB alebo F). AM od nich berie motor, prevodovku, zavesy a neviem, co este, takze zaklad ocividne funguje celkom dobre. AM veru prekvapil, ale podla mna sa v priebehu sezony trosku prepadnu (neustoja tie vyvojove preteky) a budu jasny 4. tim s tym, ze obcas zamiesaju poradim v prvej trojke. RB si ide momentalne svoju svoju ligu a dufam, ze to tak nebude celu sezonu, lebo Marka, Hornera ani Verstappena nemozem ani citit.
06.03.2023 - 15:54:56
01
Veľká vec toto... :o :o
https://f1online.sk/clanky/141306/jeden-z-najvacsich-prestupov-vsetkych-cias-je-na-svete-lewis-hamilton-sa-upisal-ferrari
01.02.2024 - 20:49:17
03
Som jeho fanúšik a zároveň Mercedesu. Takže asi už začnem fandiť trochu aj Ferrari... 😀
02.02.2024 - 18:44:49
00
Ferari bude mat cierne kombinézy a cierne auta,tak ako v mercedese? Som zvedavý
02.02.2024 - 21:29:27
00
viete niekto na akom programe sa bude dat pozerat F1? Lebo Nova5, kam to preslo, nema vacsina poskytovatelov, jedine Skylink. Ja mam Telekom.
22.02.2024 - 18:32:22
00
Podľa diskusií na soc.sieťach, resp na f1online.sk na slovensku zatiaľ len Skylink. Prípadne ešte F1TV v angličtine za 50,99€ na rok. Aj ja mám Magio a tiež čakám čo bude. Verím že Telekom je silný hráč a že to zaradia.
22.02.2024 - 18:41:39
00
platit za to nemienim. Zas az tak ma to nezaujima. Prinajhorsom ORF.
22.02.2024 - 19:19:03
00
Aj ORF je že vraj otázna. Majú práva len pre územie Rakúska. Ale dúfam že sa mýlim.
22.02.2024 - 19:23:13
00
Skor si myslim, ze Nova5 bude ponukat vacsina poskytovatelov. Nedavalo by zmysel, aby v Nove nakupili drahe prava a potom ten kanal nikomu nepredali. Sponuju cenu a natahuju cas.
22.02.2024 - 19:43:14
00
keyboard_arrow_up