Tak a je to tu predposledne preteky ako to vidíte kto získa titul ??? a bude :rofl:
18.10.2009 - 17:50:26
00
Gratulujem Buttnovi :y: a to som Ferrarista :P
19.10.2009 - 04:42:39
00
ja neviem...mne tam ten Button fakt nesedi...urcite ma chalan najzdene ale tak zvlastne to dopadlo tento rok...na zaciatku to bolo totalne jasne..vyhral vsetko...rozdiel bol jasny...no a po 7 zavode zacal schytavat...a iba "dozbieravat" body tak aby mal dost...skoda ze to nebolo naopak...to by mi prislo ako zasluzenejsie...takto mi pride ze MS vyhral niekto kto je tazko priemerny...kazdopadne gratulujem...
19.10.2009 - 10:37:18
00
mistrem je ten kdo nazbírá nejvíc bodů:-)
navíc vyhrál i nejvíc závodů tak co ti nesedí, myslím že titul je letos ve správných rukou
19.10.2009 - 10:39:29
00
tak, tak....Rubinho aj mlady Bastian mali sance ho v bodovani dobehnut.
Vyhral ten lepsi v najlepsom aute ;-)
19.10.2009 - 10:50:21
00
Ano správne vyhral ten najlepši a najlepši auto...............ale len z prvej polovice sezony.
uznavam že vyhral ten kto nazbieral najviac bodov ale je to take nemastne neslane...zo začiatku ťažil z náskoku technologie pred ostatnými(rubensinho bol este v zimnom spánku a zobudil sa az v europe) potom jeho vykony mali skôr klesajucu tendenciu. Myslim že za takych desať rokov sa bude pozerat na tento titul ako na titul J.Villeneuve-aj on vyhral titul???
19.10.2009 - 13:42:18
00
tak len tak namatkovo .. kto by si podla teba zasluzil vyhrat? a preco
19.10.2009 - 14:18:26
00
to sou teda kecy :(
v první půlce sezony naprostá jednička, a druhoučást dojel na jistotu tak si to nezaslouží???
proboha se prober, navíc sem hodně zvědavý na poslední závod sezony, myslím že tam Button znovu ukáže jak mu to jezdí pokud není pod tlakem hehe
19.10.2009 - 14:24:05
00
boze ale ved ja tu nespochybnujem ze vyhral ten spravny...ani system ktory funguje v bodovani F1...jednoducho len vravim ze je skoda ze posledny pol roka nejazdil tak ako na zaciatku...jasne ze je titul v spravnych rukach...len skoda ze prisiel taky zlom v strede sezony...bolo by to efektnejsie...tot vsjo...
19.10.2009 - 14:31:30
00
aha :D
tak to pak jo
19.10.2009 - 14:36:07
00
Ak reagujes na mňa s tym že kecam...no neviem....to nie je len moj nazor ale vseobecny nazor ludi ktorí sa točia okolo F1..dokonca aj Stirling Moos(vlastenec do špiku kosti) tvrdí že toto je zvláštna sezona kde by si titul nezaslužil ani jeden(možno preto že jeho miláčik LH začal byt konkurencieschopny až v druhej tretine sezony).., ale suhlasia že titul je v správnych rukach...a to tvrdím aj ja, ja som nepovedal že si to nezaslúži ja len že to nepotvrdzoval celu sezonu.

Preteky vyhral naposledy začiatkom juna, nasledovalo dalších 9 pretekov v ktorých sa len RAZ umiestnil na stupni vytazov...61b/7pretekov.....29b/9.
Kvalita auta bola vždy rozhodujucim faktorom ale teraz z toho jednoznačne vyťažil BrawnGP svojim vysvetlenim pravidiel(dvojite difuzory)..na začiatku sezony bol jedinym tímom kt. dokazal konkurovat Brawnom len RedBull(vdaka Neweyho genialite), bohuzial kolisave vykony ich auta a hlavne mladeho Vettela ich pripravilo o viacej bodov...

V polke sozony uz ale zacal dochadzat dych Brawnom(tipujem to hlavne na menej penazi a tym padom na pomalsi vyvoj auta) naopak formulky ktore su dotovane dostatocnym zdrojom penazi a hlavne potvrdenim pouzivania dvojitych difuzorov ukazalo v sampionate vystrkovanie rôžkov striebornych sipov a sem-tam aj cervenych z maranella.
V buducej sezone im neverim a osobne si myslim ze budu radi ak vyhraju jeden pretek.


Tod vsio z mojej strany..... za desat rokov sa nebude spominat na tento rok, resp. sa bude pamatat len meno ale nic ine.
19.10.2009 - 14:45:51
00
dobře ty :o
já na to mám jiný názor, a nesváděj to na difuzory, bylo víc značek co je mělo od začátku sezony, loni podprůměrná Honda se dostala na špici nemyslím si že jen díky difuzorům, dokázala ze začátku sezony výtězit a vyjezdit si rozhodující náskok, ano pak je ostatní dohnali, je to i otázka peněz, je klidně možné že už se směřovali trochu jinam než do vývoje stávajícího modelu, kde už byl titul prakticky od poloviny sezony doma,
a jestli mohl Button víc vyhrát no možná mohl a co ? je mistr světa je a basta :lol:
19.10.2009 - 15:00:35
00
čísla a fakty..to su veci ktoré mňa zaujimaju...takže

BrawnGP, Toyota, Williams........to su tímy s dvojitými difuzormi

Willams...je všeobecne velmi slaby a uz nie je ani tieňom svojej historie..ale k veci...na to že je taky slaby tak v prvych šiestich pretekoch ziskal 11,5b...čo je viac ako napr. Renault
Toyota..bola do šiesteho preteku tretím tímom s 32,5b....bezdifuzorovy redbull bol lepši...toyota ma vseobecne najslabsi motor v startovom poli a na to vzdy dopláca

Ano min.rok podpriemerna honda sa dokazala dostat dopredu... :y: super...min.rok zacala vyvoj auta pre r.2009 niekedy okolo 6/2008....zacali vyvijat auto skor ako konkurencia..navyse sa vyrazne menili pravidla takze sa tu nejednalo o najaky update auta 2008 ale o uplne nove auto.
a osobne si nemyslim ze tento rok zacali s nejakym vyvojom auta a preto boli od polovice slabsi...v polovici sezony nemali vobec isty titul v konstrukteroch...uz vtedy bolo vidiet ze Redbull je viac ako konkurencia a Strieborny Lewis uz tiez chcel ukazat ze v anglicku je len jeden sampion. Takze o nejakom predcasnom titule nemozes hovorit a urcite nie o pozastavenom vyvoji auta..jedine v pripade ze uz nemali ani fuka.
19.10.2009 - 15:28:41
00
a nie je to jedno? aj tak to už skoro nikto nesleduje a jediný rozruch mohol priniesť MS :rofl:
19.10.2009 - 16:00:40
00
tak po dlhých rokoch vyhral môj favorit a Icemana môže aj šlak trafiť, ked fandí zlému tímu... :rock:
19.10.2009 - 20:47:13
00
keyboard_arrow_up