auto ci bicykel, ved tam vlasne nie je ziadny rozdiel :)

pozor ale auto ma o dve kolesa viac :lol:
21.01.2009 - 23:24:46
00
ale len v pripade, ze uz si velky chlapec a nepotrebujes pomocne kolieska ... :-P
22.01.2009 - 09:28:06
00
slintáte nad nejakým americkým štvrokolesovým alebo dvojkolesovým šuntom.


fuj teraz som si uvedomil ze momentalne mam americke aj auto aj bike.. grr :evil: a to by som ich najradsej zrovnal so zemou..
22.01.2009 - 09:40:23
00
Sa cudujem ze sa este vobec nejake auta predavaju. Francuzske a talianske su kazove (francuzske navyse s nekomunikativnym riadenim), japonske sice kvalitne ale maju drahe nahradne diely, americke su opachy. Najlepsie su samozrejme nemecke, ale tie sa zase kradnu :roll:

Hladal som jazdenku, v autach sa ani trochu nevyznam a toto je take zhrnutie co som si za cca 3 mesiace vypocul. Nakoniec som si vybral Forda. Len mi vadi ze zamrzli ostrekovace, sem tam skape motor, lak je prilis citlivy na skrabance (jeden by neveril ake stopy zanecha obcasny vylet do krikov) a na snehu sa smyka. Ale su aj ludia co tvrdia ze to auto nemoze. Ze vraj Volkswagen podobne vady nema :)

Takze mam americke auto z nemecka a slovensky bike z Taiwanu :) .
22.01.2009 - 09:47:41
00
moj ford nezamrza neskapina hmm poskrabany sice je ale len plastove casti... ;-]
22.01.2009 - 09:50:31
00
heh auto je vzdy kus od kusu.. kolega ma napr male clio 1,4 a za 100tis km mal problem pri 20tis so svieckami, inak servis videl tak pri vymene oleja.. stryko stary fiat brava 1,2 za 200tis tiez bez vaznych problemov, dalej uz nic siel na totalku :D
takze 2 priklady pojazdnych francuzov aj talianov :)

teraz mam americky ford vyrobeny v nemecku.. inak nemecke auto je taky zvlastny pojem.. myslis nemecke auto vyrobene na slovensku, cechach atd.. alebo nemecke auto vyrobene v nemecku turkami..
alebo japonsku corollu vyrabanu tusim v turecku?

inak k ostrekovacom fordu: nemrzka? :) minuly vikend som videl ako typek preplachol ostrekovace vriacou vodou, chvilu pockal, vypustil, nalial dalsie 2L a ostrekovace isli, nepotrhane ani trubicky ani cerpadlo :D vypustil, nemrzku a slo sa dalej.. (Ford Focus 2002)
22.01.2009 - 09:56:16
00
dymino, ty si asi trochu vedla, akoze hodnotit kvalitu auta podla toho ze ti zamrznu ostrekovace, nemas na poriadne zimne gumy atd. :roll:
22.01.2009 - 10:25:59
00
Je fakt ze odkedy som si zvykol pri rozbehu aj slapnut viac na plyn tak nekape. A ostrekovace uz tiez rozmrzli :D
22.01.2009 - 10:34:40
00
no chlape, teba by som nechcel stretnut na ceste :)
22.01.2009 - 10:36:31
00
Je fakt ze odkedy som si zvykol pri rozbehu aj slapnut viac na plyn tak nekape. A ostrekovace uz tiez rozmrzli :D

nepresiel si nahodou z benzina na diesel? :)
22.01.2009 - 12:05:39
00
ešte mesiac nepojazdné :cry: :evil:
Príloha:
HPIM2425.JPG
HPIM2425.JPG 30.41 KiB thumb_up0thumb_down

Prílohy:

HPIM2420.JPG
HPIM2420.JPG 252.51 KiB thumb_up0thumb_down

22.01.2009 - 15:48:19
00
joooj ... tak dnes som bol po mojho miuacika v servise a co to nevidim .... nastupca uz na predajni Golf VI .... no na prvy pohlad skoro to iste. Ak tvrdili, ze chceli ho spravit sportovejsi, tak to sa im celkom podarilo uz pri pohlade na zakladnu verziu (tesim na tie vyladene verzie - do leta tu budu). Predne svetla fajne ... zadne pre mna velke sklamanie (uz na Tuaregovi sa mi nepacili a vzdy som si hovoril, Golfik ma zadne svetla ovela krajsie), nu a oni okopirovali Tuaregove pre sestku ... Kufor uuuplne taky isty ako v piatej generacii. Interier ... jasne ze krajsi, lepsie materiali (co je teda co povedat, lebo uz na patku sa nechytala konkurencia) ale trosku sklamanie - dooost vela dielov totoznych s piatou generaciou (mam pocit, ze aj cele auto je len take zlepsenie patky). Najviac ma sklamala radiaca paka, ktora ma veeeelmi velmi potesila na patke - v sestke zostala presne ta ista ... hmm ... malicku obmenu jej mohli dopriat, tak ako aj cely stredovy tunel je rovnaky. Palubny pocitac, budiky, klima, radio to vsetko je prebrate z Pasata CC ... veeeelmo pekne auto a aj interier ... korunke treba setrit - vyvoj je drahy a je financna kriza ...
Sedadlaaaa ... potesili na patke su sqele, na sestke este lepsie ... mnam ... sedel som v nom len asi 10minut, tak som nezachytil toho moc, ale dojem fajn ... ved Golf je auto, ktore ma svoju klientelu, nemusia vymyslat ohromne zmeny s tymi prichadzaju aj tak vzdy pri neparnej generacii :-) ...
22.01.2009 - 16:10:58
00
labuznik ;-] inak dano .. zena sa viezla v golfe ... a vraj sa jej tam ovela lepsie sedi ako v nasom fofe ... som myslel zse jej dam na zadok
22.01.2009 - 16:13:31
00
Palino ... na golfa moze nadavat len ten, kto ho neskusil ... :-) (samozrejme prehanam)
22.01.2009 - 16:16:30
00
az take ohromne to asi nebude, ked uz robia sedmicku http://www.autoweb.cz/ze-zakulisi/novy-volkswagen-golf-vi-bude-nahrazen-jiz-za-3-roky/15751 hehe aj fabia ma svoju klientelu :?
22.01.2009 - 16:18:05
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up