ved ma pokazenu farbu. to si ako mohol take kupit?
18.01.2009 - 14:12:06
00
keď niečo poriadne tak toto :lol:
Scania R580 Topline. 580 koní, do kabíny by sa zmestilo pár bicyklov a stačí esšte zapriahnúť náves s komplet servisom bicyklov a môže sa ísť napreteky :P

Prílohy:

i005252.jpg
i005252.jpg 285.24 KiB thumb_up0thumb_down

Untitled 1.jpg
Untitled 1.jpg 262.22 KiB thumb_up0thumb_down

18.01.2009 - 15:47:09
00
a este najst miesto na parkovanie ze ;)
18.01.2009 - 15:56:56
00
dalsi kandidat na bobrika trpezlivosti v servise :D

ale zelam veeeela kilometrov na nom :D


kks, toto su este len reci :roll: ...asi kazdi z vas mal zopar francuzov a vsetko sa to kazilo, ze? mam francuza a aj zopar znamych a bez najmensich problemov. pisete tu stylom "jedna babka povedala" ...ako nedavno chodili reci ze ked mrzlo, tak v PD boli vsetky Renaulty na odtahovkach lebo im pomrzli karty :D ...ach jaj
18.01.2009 - 16:06:06
00
ano ano.. reci su dovodom toho, ze bazare su nadrbane francuzskymi a talianskymi autami s 50k najazdenych kilometrov..

a zhodou okolnosti prave xsara nie je etalonom spolahlivosti..
18.01.2009 - 16:11:54
00
...a zhodou okolnosti prave xsara nie je etalonom spolahlivosti..

Som rad, ze sa ti tak velmi paci :) a ze mas prave na tomto type vozidla najazdenych furu km.

Za posledne 4 roky sme do prace dostali viac mercedesov. Su viac v servise, ako pri zachrane ludi. Stare T-815 su oproti nim spickove stroje.
Co sa pokazit ma, to sa aj pokazi. A nieco sa obcas aj poserie... Snad to nebude nasa Xsara.
18.01.2009 - 16:23:20
00
kks, toto su este len reci :roll: ...asi kazdi z vas mal zopar francuzov a vsetko sa to kazilo, ze? mam francuza a aj zopar znamych a bez najmensich problemov. pisete tu stylom "jedna babka povedala" ...ako nedavno chodili reci ze ked mrzlo, tak v PD boli vsetky Renaulty na odtahovkach lebo im pomrzli karty :D ...ach jaj


kamarat pracuje v autoservise a od jednej babky ma hoooooooodne daleko
18.01.2009 - 17:43:00
00
no ja s mojim Megane nemam najmensi problem sice ma najdenych iba 1300km ale v -20 v pohode nastartoval a ani karta nezamrzla :D
Len ma nasrali v Kestlery v BA, ked som preberal auto mi menili gumy a samozrejme ked menili pneu nechali otvoreny kufor a tak naprsalo/nasnezilo do priestoru kde je rezerva a tak som vodu po dvoch tyzdnoch vylieval... Kto by chcel kupovat Renaultra v Kestlery urcite nie :D
18.01.2009 - 19:47:34
00
kamarat pracuje v autoservise a od jednej babky ma hoooooooodne daleko


tak tam potom nejazdite u Vas na tych autach ako na kravach :lol: ...alebo nech ludia nekupuju dovezene auta s "urcite" najazdenymi 70tis km. ja mam tiez kamarata co ma servis. preslo mu popod ruky nespocetne aut a asi to bude tym ze nema vo volnom case co robit, tak co si pamatam jeho posledne dve auta boli francuzi.
18.01.2009 - 21:47:36
00
- "francuzi" oproti "nemcom" alebo "japoncom" mali jednu nevyhodu (ktora sa vsak pomalicky straca) a to je menej dosledna konstrukcia a z toho zvacsa vyplyvajuca kratsia zivotnost mechanickych casti. na druhej strane Volkswagen tu "dokladnost konstrukcie" podla mna dotiahol az do absurdna ked myslim u predchadzajucej generacie Golfu mal v aute tusim o 20 ci 30% viac suciastok ako ostatni konkurenti v triede (z toho vyplyvala samozrejme aj ta cenova hladina). co sa tyka elektroniky tak tu tahaju spicku japonci a zvysok je asi na rovnakej urovni. myslim ze dnes je vsetko o tom ci clovek natrafi na "piatkovy kus" alebo nie...
-"*****" su implementovane do kazdeho komercneho produktu :mrgreen:
18.01.2009 - 22:06:07
00
samozrejme, ze zalezi aj od medzikusu medzi pedalmi a volantom.
tak ako dobry cyklista zajazdi na hocicom, tak necitlivý sofer dokaze cokolvek zhumplovat.
nikomu neprajem aby sa mu auto pokazilo, naopak, robim to preto aby mali kamarati co najmenej problemov.
18.01.2009 - 22:22:59
00
Ono je ten mytus o francuzoch spojeny s viacerymi vecami a tiez nieje vylucene ze je to zapricinene marketingovou politikou Nemeckych automobiliek...nakolko sa oplati zaplatit o cca.15% menej(bavime sa o jazdenkach) si musi uvazit kazdy sam.Samozrejme v kazdej automobilke boli nepodarene modely a kazde auto ma svoje muchy.Napr.mal som z viacerych zdrojov dobre referencie na Fordy a zase sa nasli ludia co mi to vyhovarali,lebo toto sa kazi,toto je drahe...moj byvaly Nemecky kolega ma tiez toho casu odhovaral od Fordu,ze robil v servise a ze sa kazia...a nakoniec on kupil Opla Astru :roll:
Mne osobne sa v dnesnej situacii vidi ako jednoznacne vyhodna kupa "ludovej"jazdenky Oktavka-lacny servis,dobra spotreba,pohodove afto.
21.01.2009 - 12:30:22
00
no tak ten servis zas az tak lacny neni.. cca rovnaky ako nejaponci..
21.01.2009 - 18:42:56
00
Koľko Vás tu pindá na francúzske autá... a pritom spokojne sedíte na Deme, Kellyse, Vertecu alebo Meride... a slintáte nad nejakým americkým štvrokolesovým alebo dvojkolesovým šuntom.

P.S. - nevlastnil som, ani nevlastním francúzske auto.
21.01.2009 - 22:41:25
00
auto ci bicykel, ved tam vlasne nie je ziadny rozdiel :)
21.01.2009 - 23:08:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up