(auta menim 1-2x rocne)

.
.
.
Ale zas u mna prevazi radsej dobra priestorova ponuka, prakticky interier a antikorozna ochrana


To mi nedáva veľmi zmysel. Nepoznám auto, čo by zhnilo za 12 mesiacov.
10.02.2023 - 09:13:21
00
Co sa tyka motorov a podvozka, tam patri Golf 8 ku spicke segmentu, cize nie je to na ukor toho.

Ano Mazda3 s manualom ma o nieco soferskejsi feeling (asi naj v triede) ale objektivne podvozkovo nie je lepsia.

A co je este pre mna dolezite su sedadla a odhlucnenie, tam japonci zial stracaju.
10.02.2023 - 09:15:55
00
tomtom7 napísal:
To mi nedáva veľmi zmysel. Nepoznám auto, čo by zhnilo za 12 mesiacov.

Ano ja menim, ale aj cela siroka rodina napr kupuje auta, niekedy sa posuvaju aj v ramci rodiny a tam je bezne aj cca 8 rokov mat auto.

A 1-2x rocne menim sluzobne. Sukromne raz za cca 1-2 roky, ako kedy.
10.02.2023 - 09:16:59
01
Ohľadom golfu VIII, dopadol biedne v losom teste, vlastne aj octavia, aj leon. Mazda, toyota, i30, ceed boli v tomto krízovom manevry oveľa istejšie. Tazko hodnotiť prečo je tomu tak, pripadne, či už sa táto chyba/vlastnosť odstranila
10.02.2023 - 09:26:30
00
Losi test je velmi specificky a nema velky vypovednu hodnotu, vela tam zavisi od X faktorov a castokrat su sportovejsie naladene auta, ktore maju miernejsie zasahy ESP v nom horsie ako tie, ktore maju vyraznejsie az neprijemne ESP zasahy.

Urcite by som sa podla toho nerozhodoval, keby to bol problem, tak by napr v porovnaniach v slalomoch, okruhoch nemohol byt na spicke triedy.

URcite su v ramci triedy vo viacerych oblastiach jednotlivo aj lepsi auta, ale ako celkovy balik "all-rounder" myslim Golf stale nema konkurenciu - super priestor, dynamicke vlastnosti, hospodarnost, komfort, pokrocile technologie.
10.02.2023 - 09:36:48
00
martinkluckask napísal:
Ad STK a EK. Ak mas auto v stave sposobilom pre jazdu na verejnych komunikaciach tak s nimi nemozes mat ziadny problem. A ak nie tak v tejto korupciou prerastenej diere dvacka v popolniku dokaze stale zazraky. Ale ano mozme na stk a ek nadavat, len sa potom nestazujme ze nam tu po cestach behaju polofunkcne rakvy s oslahanymi pneumatikami a dychame lakocinky za kazdym vymydlenym pajacom s vykuchanym dpf a podobnymi chutovkami. Vlastnit auto nepatri medzi zakladne ludske prava


Suhlasim s Tebou co sa tyka vrakov etc., avsak myslim si, ze sprisnovanie udelovania kontroly zavadzanim pravidelnych noviniek postupne odsuva cast automobilov (ano, starsich) mimo sposobilost, nakolko ani za novoty nemuseli splnat tak narocne konstrukcne podmienky. Nehovorim teraz o nastavenych svetlach, pritomnosti DPF a inych veci, ktore sa tu deju bezne ale napr. ovalita brzd. Ano, aj veteran sa da udrzat v tip top stave, ale za cenu vela €.

PS. aj bratia cesi maju novinku, 30r+ auto uz nedas od marca na biele znacky - prve prihlasenie, prepis etc., jedine na veteranske. takze je namieste kupovat 90tkove medvede z CR :-)

EDIT:
ja poznam auto, co zhnije za 12 mesiacov, ako vzdy BMW!

Prílohy:

bmw-at-the-beach-plows-into-the-sea-as-driver-uses-wrong-pedal-video-98766_1.jpg
bmw-at-the-beach-plows-into-the-sea-as-driver-uses-wrong-pedal-video-98766_1.jpg 24.27 KiB thumb_up0thumb_down

10.02.2023 - 10:34:31
01
Mám na 2 dni prvé auto s komplet elektronikou a nemôžem povedať, že by mi to nejako vadilo. Akurát si bolo treba zvyknúť na užívateľské rozhranie ktoré je oproti bežným autám úplne iné - telefón som spároval za minútku, nastaviť spätné zrkadlá mi trvalo 20 minút hrabania sa v menu.
(Tesla 3)
10.02.2023 - 10:50:54
02
Zoidberg napísal:
To asi nie, uz ma doma update :) (opat Subaru, len pre zmenu Outback). Ale chapem ta, od aprila vyjde registracia takeho Forestra o dvacku lacnejsie :D


Hod nejake foto, alebo link na inzerat ak uz je :)
12.02.2023 - 12:12:25
00
plynove vzpery na kufor niekto riešil, uz to asi nie je len zimou, par krat mi to drblo uz po hlave a su otecene... ze ci je na to nejaka overena stránka nejakych univerzalnych.. pisem skor sem ako do Google tak ma pripadne neukamenujte 😂
12.02.2023 - 13:48:42
00
Univerzálne?
Vzpery sú súčiastky ako trebars skrutky alebo žiarovky.
Ak vieš rozmery alebo typ auta ,zadáš do vyhladavaca.😉
12.02.2023 - 14:36:03
00
to univerzálne bolo v zmysle či to vyrába / predáva nejaká firma pre všetky autá a že či je to nejak prípadne preverené v porovnaní s origo
12.02.2023 - 14:39:57
00
Na stránke predajcu dielov si podľa svojho typu auta nájdeš diely karosérie a tam vzpery. A pre jedno auto môže byť aj viac vyrobcov rovnakej vzpery,a hoc aká nová bude lepšia ako vytecena.
12.02.2023 - 14:44:25
00
jop, ja som si takto objednal vzpery kapoty z ciny a po namatkovom zisteni som prisiel na to ze akekolvek priako v skodovke by vysli aj lacnejsie :D
12.02.2023 - 15:34:59
00
Nie 'univerzalne' ale roznych výrobcov som myslim videl na opel-shop sk
12.02.2023 - 15:45:12
00
Treba zobrať 2x tak dlhé, vyššie bude kufor otvárať
12.02.2023 - 16:28:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up