do aaa prinesu rozny ludia kadejake crepy, tym skor ze vyplacaju peniaze "na ruku", do tyzdna ich mas na ucte, a preberaju na seba PZP takze dnom predaja konci akakolvek starost s autom, poistkami a predajom ...
mam s nimi jedinu skusenost, ale vysoko pozitivnu ... predal som im pred mesiacom svojho 8r milacika a dostal som sumu z ktorej mi spadla sanka, cely proces od prichodu po odchod so zmluvou trval 2 hodiny
prave pre to maju v zmluve a vo vseobecnych podmienkach uvedene ze predavajuci je zodpovedny za vsetky vady ktore vedel a zamlcal a aaa od neho moze vymahat akukolvek z toho vyplyvajucu skodu AJ PO PREDAJI AUTA TRETEJ STRANE
moj milacik je u nich este vzdy v ponuke, asi nik neveri ze 8r auto moze mat realne 67 tis. km a byt v top stave, aj ked je k autu prilozena servisna knizka s kompletnou historiou v autorizovanom servise
20.02.2019 - 21:27:10
00
Hazard napísal:
Ak by niekto chcel auto z áčiek/mototechny: https://www.youtube.com/watch?v=lTWb0zuZKLU

Akurát riešim kúpu auta. Rozpočet mám medzi 11 - 12500 eur. Pozeral som nejaké predvádzačky a neviem sa rozhodnúť. Nechcem bazár, pretože to sú len ponuky od odrbávačov alá AAA a pod a už som sa takto odrbal, aj keď auto slúži doteraz. Chceme sa odviesť 4ia ľudia - dvaja dospelý a dve deti (ale kombi nechcem). Zapáčila sa mi Škoda Rapid, ktorá sa dá v predvádzačke zohnať za celkom slušný peniaz. Alebo som rozmýšľal nad Daciou Sandero Stepway v najvyššej výbave + nejaké doplnky. Myslím, že Dacia sa celkom rozbehla a ponúka za lacný peniaz dobré autá, ktoré síce nie sú technologická špička, ale funkčne ponúkajú za daný peniaz celkom kvalitu. Takže mi už ide hlava vybuchnúť :)


ja jazdim pravidelne po CR, a hlavne na Vysocine stretnes vela Dacii. Jazdia s tym fakt svizne a tak by som povedal, ze vychytrali cehuni kupuju Daciu, musi na nej nieco dobre byt.
este mozno zvazit Focus, teraz je novy model, mozno niekde zostala stara predvadzacka.
20.02.2019 - 21:37:49
00
Hazard napísal:
Ak by niekto chcel auto z áčiek/mototechny: https://www.youtube.com/watch?v=lTWb0zuZKLU

Akurát riešim kúpu auta. Rozpočet mám medzi 11 - 12500 eur. Pozeral som nejaké predvádzačky a neviem sa rozhodnúť. Nechcem bazár, pretože to sú len ponuky od odrbávačov alá AAA a pod a už som sa takto odrbal, aj keď auto slúži doteraz. Chceme sa odviesť 4ia ľudia - dvaja dospelý a dve deti (ale kombi nechcem). Zapáčila sa mi Škoda Rapid, ktorá sa dá v predvádzačke zohnať za celkom slušný peniaz. Alebo som rozmýšľal nad Daciou Sandero Stepway v najvyššej výbave + nejaké doplnky. Myslím, že Dacia sa celkom rozbehla a ponúka za lacný peniaz dobré autá, ktoré síce nie sú technologická špička, ale funkčne ponúkajú za daný peniaz celkom kvalitu. Takže mi už ide hlava vybuchnúť :)

ono to neni zle, ale ani výhra, ak chceš auto na 5r tak kludne, jazdne vlastnosti krabičky ok, ale po 5R, 100tis sa to začne sypať, hlavne nekupuj malobjemový pre turbovaný benzínový vysavač....naložíš rodinu a batožinu a terchovský kopec pojdeš na jednotke.
20.02.2019 - 22:18:45
01
V pripade Sandera je jednoznacne lepsou volbou ten turbomotor nez ten atmosfericky. Podstatne vyssi krutiaci moment a nizsie otazky / hlucnost na dialnici. A to, ze sa pojde na Rovnu horu na jednotke je cisty bullshit. Na jednotke tam moze ist len ten, kto nevie jazdit. Btw. dost som ten turbomotor lustroval a celkovo je velmi spolahlivy a ma za sebou za tie roky uz aj nejaku evoluciu, takze overeny a bezproblemovy. Dokonca je to nepriamovstrek, takze ani nehrozia problemy so zakarbonovanim. A ma retaz. A chladene vyfukove zvody. Cize staci pravidelne menit olej / nenatahovat interval vymeny nad 10k a motor bude to posledne, co by zradilo.
20.02.2019 - 22:34:43
00
pozerám stranku dacie a u žiadneho motora neuvádzaju krutiaci moment :D
20.02.2019 - 22:43:17
00
Ale hlavne, ze si odborne a fundovane poradil. :D Neboj, je to tam.
20.02.2019 - 22:44:26
00
tak pri benzíne 0,9 objeme ako z fiatky.. to bude pruser :D
20.02.2019 - 22:45:30
01
Ma to lepsi krutak ako bezna 1,4 atmosfera (ktorych uz je mimochodom coraz menej) a hlavne je ten krutak dostupny v podstatne nizsich otackach a v sirsom pasme. Ziadny pruser, ale idealny maloobjemovy motor, ktory sa velmi rychlo dostava na pracovnu teplotu, takze ideal aj na poskakovanie po meste. A ked s tym clovek nechce jazdit preteky, tak aj vyborna realna spotreba.
20.02.2019 - 22:52:45
00
Jezus napísal:
Dokonca je to nepriamovstrek, takze ani nehrozia problemy so zakarbonovanim.

indirect injection = aj LPG do toho das bez problemov. Kym som to zistil, tak som sa veru cudoval, ze si Rumuni trufli dat tovarenske LPG do turbo motora
(Logan MCV II LPG).
21.02.2019 - 08:39:50
00
No ja sa teraz zbavuje Ford Focusa 1.8 tdci 2007 ročník. Má 238k km. Chcel by som niečo o vydrží aspoň 10 rokov. Diesel nechcem, pretože môj nájazd je max 15k km ročne, čo nie je veľa. Na druhej strane s týmto motorom doteraz som nemal nejaký problém - klasika pri fordoch ako alternátor a nejaké bežné veci. Okrem toho už som menil aj dvojhmotný zotrvačník (pre nejakých 220k km) so spojkou. Priznám sa, že sa mi vôbec nechce predávať cez inzerát súkromníkom, lebo nemám na to nervy - asi to tiež niekde ponúknem na výkup:) Osobne by som si vedel predstaviť minimálne 2000 euro za to moje auto. Má za sebou aj škodovú udalosť - drbla do mňa jedna ženská, keď vychádzala z parkoviska... U mňa je zatiaľ favorit Rapid Spaceback 1.0 81 kw, nejaká predvádzačka. Atmosféru nechcem, neviem či s tým dokážem jazdiť :) Roky som jazdil s dieselami a neviem či by som si zvykol, ale mám vyhliadnutú aj jednu predvádzačku Kia Ceed 1.6 GDi, čiže atmosféra, ale čítal som, že funguje pekne v celom spektre otáčok. Ja mám rád záťah od spodku :)
21.02.2019 - 09:35:28
00
tiež mi focuse odišiel alternátor po 6 rokoch :) ostatné zatial všetko drží originálne...
21.02.2019 - 09:47:01
00
zihadlo 5 napísal:
pozerám stranku dacie a u žiadneho motora neuvádzaju krutiaci moment :D
za 5s som to nasiel :o
21.02.2019 - 13:16:54
00
vlastoch napísal:
do aaa prinesu rozny ludia kadejake crepy, tym skor ze vyplacaju peniaze "na ruku", do tyzdna ich mas na ucte, a preberaju na seba PZP takze dnom predaja konci akakolvek starost s autom, poistkami a predajom ...
......
moj milacik je u nich este vzdy v ponuke, asi nik neveri ze 8r auto moze mat realne 67 tis. km a byt v top stave, aj ked je k autu prilozena servisna knizka s kompletnou historiou v autorizovanom servise


Ta posledna veta uz v dnesnej dobe tiez moc neznamena, mam spolahlive info ze pri garancnych kontrolach v autorizovanom servise sa majitel a servisak poznali a uz pri prvej mu stiahol kilometre a pri dalsich tiez. takze knizka sice bola, ale realne kilometre boli dvojnasobne
21.02.2019 - 13:30:18
00
Hack3r este ze sa to v VW grupe neda *****,tusim ani BMW,Mercedes,KIA,HNUJDAJ apod.... vsetko to uz ma centralizovanu DB
21.02.2019 - 13:31:33
01
nezapisuju to nahodou tej centralizovanej databazy na tych kontrolach najslabsie clanky vsetkych podobnych sytemov- ludia? :D
21.02.2019 - 13:33:07
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up