qua Lapaloma čiže vážna chyba bude vo mne? Žeby som nevedel s luďmi komunikovať? hehe
05.11.2008 - 14:19:37
00
skor tak ze vies pekne sformulovat a ludia sa potom nehanbia ukazat co je vnich ;-]
05.11.2008 - 14:20:44
00
Lapaloma máš u mňa pivo. Aj keď som už čítal že za autorské práva berieš pivo Ty. hehe Nebudeš Ty len taký obyčajný chlapčisko z ulice.
05.11.2008 - 14:22:41
00
qua Lapaloma čiže vážna chyba bude vo mne? Žeby som nevedel s luďmi komunikovať? hehe


tak to mas pravdu :!: kazdy sme iny ale ty si riadny provokater s velkym P :D , tak sa necuduj. No aspon vidis co to tu sposobilo :D
05.11.2008 - 14:25:16
00
Hosť napísal:
tak to mas pravdu :!: kazdy sme iny ale ty si riadny provokater s velkym P :D , tak sa necuduj. No aspon vidis co to tu sposobilo :D



Neviem, ci provokater. Jednoducho Turbi je Turbi. Je to urcita osobnost na fore. Ma svojsky a neopakovatelny styl, podla ktoreho by ho vsetci spoznali, aj keby nemal uvedene meno. Ta trocha ironie patri k nemu.A celu temu som brala ako recesiu. No vidim, ze nie vsetci to tak pochopili. Alebo, ze by som to chapala zle ja?
05.11.2008 - 14:33:09
00
TURBI

Komunikovat nevie nitko dokonale a ak sa niekto zacne kusok sa ucit komunikovat tak potom zisti ze aka svina bol predtym v komunikacii.

mozno je to dane aj mentalitou ludi z roznych oblasti
05.11.2008 - 14:34:40
00
To je práve to odlišné vnímanie. Monča prečítaj si príspevky spätne ešte raz a skús vyhodnotiť situáciu znova, že akým spôsobom som koho kedy provokoval. Možno zistíš zaujímavé veci. hehe
Len Ty pekne svojeho frajíra ľúb a nedaj sa ovplyvňovať vecami nepodstatnými. hehe
Qua vráťme sa konečne k podstate. HEHE
05.11.2008 - 14:34:49
00
To je práve to odlišné vnímanie. Monča prečítaj si príspevky spätne ešte raz a skús vyhodnotiť situáciu znova, že akým spôsobom som koho kedy provokoval. Možno zistíš zaujímavé veci. hehe
Len Ty pekne svojeho frajíra ľúb a nedaj sa ovplyvňovať vecami nepodstatnými. hehe
Qua vráťme sa konečne k podstate. HEHE


este ti odpoviem...to slovo "provokater" ma sirsi vyznam...to co alenka povedala to som ja dala do jedneho slova "provokater", nemyslela som tym, ze vyvolavas hadky a konflikty, no asi som to mala vysvetlit na zaciatku :D aby sme sa lepsie chapali. v skratke si taky aky si a mas svoj styl komunikacie ktora ta vystihuje s davkou ironie a sarkazmu, si to proste TY!!! pochopil?? :D
05.11.2008 - 14:41:27
00
Inak Monika je super baba uz som ju scel aj prescehovat,ale nejak nescela ít...buehe :lol:
05.11.2008 - 14:42:55
00
Inak Monika je super baba uz som ju scel aj prescehovat,ale nejak nescela ít...buehe :lol:


prepaaaac :lol:
05.11.2008 - 14:46:35
00
Turbi

Mas pravdu ale svoju tak ako Monika mozno si to neuvedomujes aletvoj styl je provokacny ak citas medzi riadkami skus pozriet aj ty svoje prispevky z tvojho posledneho prispevku citam medzi riadkami.

Ja som nic neurobil to vsetko Monika ona to vyprovokovala atd.

Zabudol si na jednu vec v komunikaciii plati fyzikalny zakon akcie a reakcie.inymi slovami aky signal vysles taky sa ti vrati.

Takze ani ty nie si bes viny,mozno si tu dlhsie mozno tu mas viac kamaratov ktory sa ta zastavaju a to ti dviha tvoje ego ale to neznamena ze v zivote je to tak ako na fore.

A Turbi este jedna vec : chodim to dlhsi cas citam Vase prispevky je tu vytvoreny uricity vacsinovy nazor na bicykle komponenty.ZIAL VACSINOVE NAZORY NIE SU SPRAVNE IBA JE ICH V DAVE NAJVIAC POCUT ALE TO JE TYCH 95% LUDI CO TO NIKDY V ZIVOTE NIKAM NEDOTIAHLI A ANI NEDOTIAHNU.
TOT VSE
05.11.2008 - 14:48:47
00
:lol: .... ja nemoooozem ... este aj v takejto haluznej teme sa najde urazlivy clovek, ktory nepochopi situaciu ... fn fn fn ...

JEZUUUUS: Dakujem za upozornenie, naozaj bodky pouzivam velmo vela ale takuo fn fn fn, tu asi len tak hockto nepouziva ...

OK OK .. v Kristianovi bojujem vsemozne o ziskanie autorskych prav ... a uvedomujem si, ze to bude drahe (ty si vsak musis uvedomit, ze to budes musiet vsetko vypit ... :lol: )

EDIT pre Dream-a : sak vravim ... setci sme tu luzeri (nic si z toho nerob, mne tiez trvalo, kym som pochopil).


Naposledy upravil lagonda dňa 05.11.2008 - 14:54:39, celkovo upravené 1 krát.

05.11.2008 - 14:48:56
00
ideme do kristiana? a kedy?
05.11.2008 - 14:52:46
00
:lol: .... ja nemoooozem ... este aj v takejto haluznej teme sa najde urazlivy clovek, ktory nepochopi situaciu ... fn fn fn ...

JEZUUUUS: Dakujem za upozornenie, naozaj bodky pouzivam velmo vela ale takuo fn fn fn, tu asi len tak hockto nepouziva ...

OK OK .. v Kristianovi bojujem vsemozne o ziskanie autorskych prav ... a uvedomujem si, ze to bude drahe (ty si vsak musis uvedomit, ze to budes musiet vsetko vypit ... :lol: )


To sa netyka tejto temy ale celeho fora.
05.11.2008 - 14:54:03
00
clovece to nesmis byt taky žárlivý...sak ta monika od teba utece ked budes takyto... :lol:
05.11.2008 - 14:59:50
00
keyboard_arrow_up