Zdravim,

prosim nemate niekto HERO5 Session so zarucakom bez vyplnenych udajov? (serial. number) - niekto kto by bol ochotny poslat moju na reklamaciu? (pripadne mi len staci kopia zarucaku, cez gopro support sa pokusam vybavit reklamaciu)

Dostal som ju darom od firmy cez firmu ale nemam k nej doklady ani sa k nim nevieme dopatrat a kamera ma problemi - tj. musi ist na reklamaciu...

prosim je tu naka dobra dusa co by to vedela pre mna spravit?

Vdaka
15.08.2017 - 10:08:55
00
Ja som kupil gopro z bazaru novú bopa to výhra v tombole tak tiež som nemal žiadne papiere. Po asi dvoch mesiacoch sa pokazila a reklamáciu som riešil na základe výrobného čísla kamery a aj som ju vyreklamoval a dostal novú 😀
15.08.2017 - 21:27:15
00
Ja som kupil gopro z bazaru novú bopa to výhra v tombole tak tiež som nemal žiadne papiere. Po asi dvoch mesiacoch sa pokazila a reklamáciu som riešil na základe výrobného čísla kamery a aj som ju vyreklamoval a dostal novú 😀


zaujimave..odomna pozaduju blok..
riesil si to cez gopro support? kam si to posielal?
15.08.2017 - 21:28:58
00
Nie našiel som v krabici nálepku vrga.sk tak som napísal im a riešil to cez nich. Inak je to oficialny predajca na slovensku tak môžeš sa ich skúsiť opýtať, hádam niečo poradia. Alebo zisti aká spoločnosť to darovala.
15.08.2017 - 21:31:46
00
:) no hej len ja nemam vobec kontakt na toho kde to bolo kupene...a ani kto presne to kupoval..
a riesit cez firmu druhu firmu atd. je na strasne dlho
ale vdaka Marinada ktory mi poslal jeho fakturacny list - Gopro odchadza dnes na reklamaciu/vymenu do USA - vsetko je vybavene

Este raz velmi pekne dakujem
16.08.2017 - 09:16:47
01
keyboard_arrow_up