footbike napísal:
Tak jazdi, do mesiaca ideme na medvedi cesnak do Stopfenreuthu. Od mosta tam a naspat cca 50 km, ale ziaden trening, iba pohodovka. Bavime sa o receptoch. :rofl:


Juraj, do mesiaca to snad uz zvladnem. Tento tyzden ideme nach Pilsen kolobezky gucken :)
20.02.2017 - 19:49:04
00
Lesa napísal:
Juraj, do mesiaca to snad uz zvladnem. Tento tyzden ideme nach Pilsen kolobezky gucken :)

Pozdravujte Vaska a Vojtu. Som zvedavy s cim pridete. Mam svoje tipy. :wasntme:
20.02.2017 - 20:08:51
00
footbike napísal:
Pozdravujte Vaska a Vojtu. Som zvedavy s cim pridete. Mam svoje tipy. :wasntme:


Nuz, tak sem s nimi :)
20.02.2017 - 20:10:41
00
Lesa napísal:
Nuz, tak sem s nimi :)

Ty by si mohla prist bud s KB 28, eventualne s dvomi 26" kolesami, museli by Ti vsak vymenit predstavec. Viem, ze tebe tie dve velke kolesa nedavaju spat. Do uvahy vsak pripada aj Revoo. Ale uvidis az ked vyskusas. Mozno skoncis aj pri 28/20. Miska neviem presne vyhodnotit. Ty mas predsa len sutazne ambicie, Misko bude kochaci. Ako fanusik KB by som mu dal do pozornosti Race max, Cruise Max, oba na alu ramoch, ale aj nove Yedoo.
Zastavte sa aj u Ladi Bartunka v Brandyse nad Labem. Mal na predajni ookrem ineho dva ramy: Race max a Wolfera. Na zakazku by Vam tam zlozil krasne veci.
Mam vela teorii. Mne sa paci aj GTecko, len to je fakt zehlicka.
Keby si sla do 28/20, respektive 28/28, tak by si mohla menit plaste z cestnych na trekove. U KB a Yedoo moznost menit vysku stupatka tiez nie je na zahodenie.
Summa-summarum: ty prides na Kb Race max s 26" kolesami. Misko bude na Wolferovi.
Zoberte si so sebou veci na jazdenie; Vasek ma pri predajni taky 2km okruh.
20.02.2017 - 20:37:27
01
Mno, u mna tip dobry, ale planujem si vyskusat toho viac, aby som si vybrala to, co mi najlepsie sadne. I ked, som zena, takze, ktovie ako sa rozhodnem ;)
Po zehlicke Mastrovi naozaj ocenujem moznost dvihnut podvozok. To sa zide. Revoo je tiez zehlicka a hoci sa mi paci, asi mi bude velke.
U Miska nevieme, i ked jemu sa viac pacia KB. Hlavne ta cierno-cervena bestia. :) Tisko tipujem, ze prideme s nou :)
20.02.2017 - 21:33:20
00
Ach, zabudla som dodat: pozdravy odovzdame a sportove oblecko berieme.
Do Brandysu ani do Prahy asi nestihame :(
20.02.2017 - 21:35:05
00
No hlavne si davajte velky pozor! Mne footbike tiez vestil strasne veci ked som sa isiel "iba pozriet" do Holomóca a... Podarilo sa :-D
20.02.2017 - 21:39:21
00
A co Ti vestil? Ved prezrad :)
A kolko % trafil? :)
20.02.2017 - 21:42:23
00
Lesa napísal:
Mno, u mna tip dobry, ale planujem si vyskusat toho viac, aby som si vybrala to, co mi najlepsie sadne. I ked, som zena, takze, ktovie ako sa rozhodnem ;)
Po zehlicke Mastrovi naozaj ocenujem moznost dvihnut podvozok. To sa zide. Revoo je tiez zehlicka a hoci sa mi paci, asi mi bude velke.
U Miska nevieme, i ked jemu sa viac pacia KB. Hlavne ta cierno-cervena bestia. :) Tisko tipujem, ze prideme s nou :)

Ja som tam bol velmi dlho a skusil som asi sest kolobeziek. Podla webu tam maju Kb race max 26/26, ta by ti svedcala. Revoo je tazsie na pocit ale prima to jazdi. Toto chce Misko: http://www.kolobezky-plzen.cz/canard-zero-cz/eshop/179-1-Kolobezky-KICKBIKE/0/5/1562-Kickbike-Racemax-26-26 ?
20.02.2017 - 21:45:11
00
Lesa napísal:
A co Ti vestil? Ved prezrad :)
A kolko % trafil? :)

Duri, toto su dve trosku odlisne situacie. Ty si mohol prist s Morxesom, alebo s Morxesom, ale ze Plzne to moze byt vela roznych modelov.
Predstav si situaciu: prides do predajne, v nej dobrych 40-50 kolobeziek a Vasek Ti povie, vezmi si co chces, alebo povedz a prevez sa. Isiel som aj na Vaskovej osobnej Kostke Racer. Jedinu znacku, ktoru som neskusil bol Cruizer, ci ako sa to vola, ale to mi ani specialne nenukali.
Lenka: ked pojdete skusit tie s velkymi zadnymi kolesami, tak to pusti dolu kopcom a potom tam je skoro 180 stupnova zakruta. Skus to tam s vacsou rychlostou. Male Ti tam bude trochu ustrelovat, ale zase do kopceka to pojde lahsie.
20.02.2017 - 21:59:54
00
footbike napísal:
Ja som tam bol velmi dlho a skusil som asi sest kolobeziek. Podla webu tam maju Kb race max 26/26, ta by ti svedcala. Revoo je tazsie na pocit ale prima to jazdi. Toto chce Misko: http://www.kolobezky-plzen.cz/canard-zero-cz/eshop/179-1-Kolobezky-KICKBIKE/0/5/1562-Kickbike-Racemax-26-26 ?


Ta sa Miskovi velmi velmi paci, ale RaceMax ma malu nosnost (podla papierov). A kedze my sme, hmm, laici zaciatocnici, tak nevieme ani odhadnut, co je za nizkou nosnostou, ci ram, ci koleso, ci co :)
Ja chcem vyletnu kolobezku, ale lahsiu, ak sa da.

Mno a k tomu dalsiemu prispevku - dolu kopcom si zatial trufam len pobedla kolobezky.... Bojim drzkopadu :)
Nuz a tento problem tiez musim do Brna vyriesit. A aj preto chcem velke zadne.

Inak, a preco 26 a nie 28?
20.02.2017 - 22:31:16
00
Lesa napísal:
Ta sa Miskovi velmi velmi paci, ale RaceMax ma malu nosnost (podla papierov). A kedze my sme, hmm, laici zaciatocnici, tak nevieme ani odhadnut, co je za nizkou nosnostou, ci ram, ci koleso, ci co :)
Ja chcem vyletnu kolobezku, ale lahsiu, ak sa da.

Mno a k tomu dalsiemu prispevku - dolu kopcom si zatial trufam len pobedla kolobezky.... Bojim drzkopadu :)
Nuz a tento problem tiez musim do Brna vyriesit. A aj preto chcem velke zadne.

Inak, a preco 26 a nie 28?

Oficialne ma Race Max mensiu nosnost, ale nech Ti porozprava Vasek o Zdendovi Cernom. Ten ma niekolko RaceMaxov s malym aj velkym zadnym kolesom a garantujem Ti, ze ja som pri nom malicky a stihly. Ma blizko 130-140 kg. Aj ten biely RaceMax v uvodnej fotke na FB je jeho. Tam nevidim problem.
Tebe by viac sedela 26" verzia, si mensia, Miskovi zase 28".
Mne najviac vyhovoval RaceMax 28 uplne standartny, ako z vyroby. Aj tie Kendy gumy by mi stacili a keby nie, prezujes to za cestne plaste a lieta to same. Guido na tom prebehol Kanadu. Skusis a zalubis sa.
20.02.2017 - 23:07:07
00
Radsej budem ticho, ved ta bestia stoji majland :P
Ja si v kazdom pripade necham poradit od odbornikov. Nech mi s vybranym kusom spravia cokolvek, ale nech je to dobre pre mna :)

P.S. Tomu sa Misko potesi :)
20.02.2017 - 23:14:17
00
Lesa napísal:
Radsej budem ticho, ved ta bestia stoji majland :P
Ja si v kazdom pripade necham poradit od odbornikov. Nech mi s vybranym kusom spravia cokolvek, ale nech je to dobre pre mna :)

P.S. Tomu sa Misko potesi :)

Skus, uvidis a neboj sa povedat, Vasek Ti to prisposobi na mieru. Oni su taki krasni blasni. Skoda, ze je Plzen tak daleko. Bezpedalisti su fajn.
20.02.2017 - 23:32:46
00
Vždy mam neistotu, ak počujem o karbone
http://www.mtbiker.sk/clanky/8859/video-jazdcovi-timu-sky-prasklo-pocas-casovky-predne-karbonove-koleso.html
09.03.2017 - 14:30:34
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up