ddemo 18:05 na koľke na prechode pre avionom? Ide to jak raketa :D a vyzerá super naživo. Jednu na zákazku :)? V pos. dobe každý deň jedna kolka..
05.06.2016 - 18:11:10
00
ano...bol som to ja..letel som z roboty domov...:)
a nepytaj sa co stal len material...hned by ta preslo objednavanie...:)
05.06.2016 - 20:15:07
00
7 odrazov a uz si bol pri kike :D fakt pekna je..to az tak drahuo viac ja 6kil cela kolka?
05.06.2016 - 20:17:23
00
JAHMANsvk napísal:
7 odrazov a uz si bol pri kike :D fakt pekna je..to az tak drahuo viac ja 6kil cela kolka?
l
Kolky majú na pošte!
05.06.2016 - 22:57:01
00
"6 kil" stali len kolesa... :/
06.06.2016 - 06:25:14
00
ddemo napísal:
"6 kil" stali len kolesa... :/

Cyklisti tomu rozumeju, len ked to je na bicykli. Kolobezka je pre deti, musi to byt lacne.
06.06.2016 - 09:13:50
00
Ja som tu kolobezku videl tak dve sekundy, cize automaticky musim vediet, cim je ohadzana jake ma kolesa, z toho vypliva ze sa nerozumiem. Nik nepovedal, ze to musi byt lacne..si sa zle vyspal, ci kolobezkari su vyssia kasta?
06.06.2016 - 10:49:03
00
JAHMANsvk napísal:
Ja som tu kolobezku videl tak dve sekundy, cize automaticky musim vediet, cim je ohadzana jake ma kolesa, z toho vypliva ze sa nerozumiem. Nik nepovedal, ze to musi byt lacne..si sa zle vyspal, ci kolobezkari su vyssia kasta?

Spinkal som ako babo, dakujem za opytanie. Ked vsak citam diskusie "cyklistov" na fore tak vidim, ze vsetci rozumeju vsetkemu aj z rozmazaneho obrazka. Netreba zabudat, ze vsetci do jedneho, ktori jazdime na kolobezkach jazdime aj na bicykloch, a tak stihame sledovat aj pokroky v tejto oblasti, hlavne, ked vacsina komponentov je cyklisticka. Ale skutocne dobre kolesa sa daju spoznat aj za dve sekundy, no dobre, tak za tri. Pekny den.
06.06.2016 - 11:05:06
00
Jahman... vsak v pohode, ziaden stres ci flame...
A ci sme vyssia kasta..?? Prave naopak, pozeraju na nas ako na velke deti... ako na cosi nedovyvinute... :)
ale zjavne nechapu, ze kolobezky je len vyssie vyvojove stadium cyklistu s ***** chrbatom... :))

a predtým Avionom si ma mal zastavit... vsak dali by sme rec a mohol si si odskusat nazivo mojho turbo Blackbirda...
lebo ak si dobre spominam, uz si v minulosti prejavil zaujem odskusat nase smiesne priblizovadla...
06.06.2016 - 12:39:59
01
Ja som kludny foot dako vyskocil po mne :D aj som chcel no uz som meskal za niekym, kto ma cakal pred avionom, mna len tak zaujmala cena takého karbonu (ramu) , ze tam mas dake šupy campagnola som nevedel :) , to co spominas, ze nedovyvinute si ja nemyslim, to len slovaci su blbci, v zahraniči bezna vec, ze ludia tym chodia do prace napr. alebo sa presuvaju. vysmievat alebo pohrdat tym moze len ten, kto to nevie ocenit alebo kto v tom nevidi super dopravny prostriedok. ja som cyklista telom aj dusou roky, no kolobezky (kedze niesme na poste) ma vzdy lakali, a vidim v tom super dopravny prostriedok a zabavu. Tam kde sa mi nechce tahat bajk by som siel kolobezkou. Do mesta bars co vybavit na postu, vsade :)
06.06.2016 - 13:05:40
00
Jahman...dobre pises.... kolobezky su u nas nedocenene.... ale myslim si, ze aj u nas pride ich doma.
Uz len ten fakt, ze si z pravneho hladiska brany ako chodec (a teda mozes ist legalne po chodniku) je k nezaplateniu.
A moje kolesa nie su ziadne campagnola... tie by boli asi za 1500... toto je pravy no name Taiwan... aj ked drzia velmi dobre, su lahucke a zatial nemam voci nim vyhrady...
K tomu ako na teba vybehol foot, ako si ho sam nazval... pravdepodobne k tomu "drobnou" mierou prispiet aj fakt, ze si sa (udajne) k nemu raz slubil na navstevu odskusat kolobezku, on ta cakal doma a ty si sa neunuval dat vediet ze sorry, nepridem.... nechcem sa do toho nejako montovat, ale aj chapem hnev nasho "nacelnika" v tejto suvislosti...
vsak stacilo naozaj sms a bolo by vsetko OK... ale uz je to minulost... toto je len taka mala poznamka pre blizsie vysvetlenie
06.06.2016 - 14:17:43
00
Šak om sa mu ospravedlnil, fakt som nemohol
06.06.2016 - 14:35:48
00
Tak Jahman, prides na dalsie nase stretnutie, ty sa povozis ( a rozhodnes sa kupit nejaku kolobezku), dame "mírku dýmu" + rozsiris nase rady... a bude vsetko v pohode... :) :)
06.06.2016 - 15:04:03
01
ddemo napísal:
Tak Jahman, prides na dalsie nase stretnutie, ty sa povozis ( a rozhodnes sa kupit nejaku kolobezku), dame "mírku dýmu" + rozsiris nase rady... a bude vsetko v pohode... :) :)

Moooze zobrat hlinene prasiatko a ist si vyskusat Morxesa o tyzden do DNV. Taka Strada by mohla byt fajne vozitko.
06.06.2016 - 17:28:03
00
Moje predstavy čo vymeniť za Yedoo: http://www.doxtor.eu/produkt/doxtor-f443-d-2/
07.06.2016 - 10:15:48
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up