footbike...dobre vediet, pretoze ja tam karbonatky beriem obe... mozno nahovorim moju najdrahsiu nech ide aj ona trosku posutazit...vsak z recesie...
a samozvanych "mudrych" ludi ma kazda oblast ludskej tvorivosti. Myslim si ale, ze su dost lahko identifikovatelny...
A uz sa normalne zacinam tesit..:) a Tu Kostkovic karbonku chcem hlavne osahat a vyskusat aku pevnost ma...na to so fakto zvedavy.
By the way, vcera bol u mna fokel testovat 28x28 a cakal som ze sem napise svoje dojmy...kto vie ci to uz rozdychal... :P
08.06.2016 - 10:06:31
00
ddemo napísal:
By the way, vcera bol u mna fokel testovat 28x28 a cakal som ze sem napise svoje dojmy...kto vie ci to uz rozdychal... :P

Tak je hned viacej moznosti:
1. stoji za zabradlim na moste a luci sa
2. siel do Zbernych surovin zaviest svoje zelezo a utrzene eurokorunky mu posluzia ako zaklad pre karbonatku
3. beha po banke s pancuchou na hlave a reve, ze to ma byt na kolobezku
4. neprebral sa este z komy, do ktorej upadol po vcerajsom zazitku
5. alebo sa na to proste len vys*al a nas nakrmi rozpravkou o nedostatku casu
08.06.2016 - 12:20:25
00
mam strasne malo casu, nemam kedy pisat !
08.06.2016 - 13:19:55
00
fokel napísal:
mam strasne malo casu, nemam kedy pisat !

Takže "5" je správne!
08.06.2016 - 13:26:50
00
CraObs napísal:
ak chceš veľkú terénnu skús kuk aj www.tektoss.eu cenovo približne rovnaké

Videl si tie parametre? Ved to ma svetlost ako yedoo, možno viac.
80-90 mm.
08.06.2016 - 18:56:13
00
tak u mna plati cim vyssie tym lepsie :-) ja idem opacne ako tuto chlapi.. ked si sem dal toho doxtora myslel som ze hladas skor offroad tiez nez ziletku..
08.06.2016 - 20:02:10
00
footbike napísal:
Takže "5" je správne!

fokel maka v robote, snazi sa byt s detmi a pomedzi to jazdi na pevnej vidle. A kedze nevie co si ma tom mysliet (o tej vidle) tak radsej drzi hubu...

Co sa tyka velkeho karbonatku od specializeddemo7, rozmyslal som co napisat. Prva asociacia bola, ze Gran Turismo. Nie je to baletka, ktora tancuje cez mesto. Toto je vec, na ktorej si realne viem predstavit Gabcikovo a spat. Ale zaroven to nie je ciste GT v tom automobilovom ponimani, nie je to rychla, tazka svina ako napriklad 6er BMW s patlitrom. Na to tejto kolobke chyba jedna vec - vaha. Takze par kopov´ a uz subjektivne ide 20+ Km/h dopredu, ako keby ani nechcela zastavit.
Presiel som sa na nej po ulici tam a naspat, viac mi nedovolili Crocsy a predstava maleho, ako place u ddemovcov doma ;-) ale naozaj sa tesim, ako si to poziciam niekde na hradzi. Pre mna mozno trochu uzke riaditka, ale to je zvyk a hlavne ucel svati prostriedok.
A ram - ak bude mat Fido-rka blbe reci, posli ho do <> ram je torzne vyrazne pevnejsi nez ten predosly a vyzera asi este lepsie, aj ked uz nie tak surovo. A jasne ze vela sa ukaze dlhodobejsim jazdenim, mozno zjazdom 50+ cez tiahle zakruty, najazdenymi kilometrami atd. Ale nikto ani pan dizertovany kolobdocent by nemohol popriet velky respekt, ktory si za to ddemo zasluzit. Mudrovat na FB je jedna vec, vliezt do garaze a postavit taketo nieco vlastnymi rukami je druha !

P.S. Uz som na to prisiel, aj ked ani toto nie je 100% vystihujuce podstatu. Madarska kapela - Lokomotiv GT :-D
09.06.2016 - 00:26:18
01
A co sa tej mojej pevnej vidly tyka - je to pekne, je to nizsie, je to tvrde...

Zatial by som biac nepisal, nch tomu dam este sancu. Zaroven s tym testujem aj mechanicku kotucovku od Shimana, ktora je tazka jak hovado, trci do priestoru ako stupacka, ale je uuuplne potichu. Moja premazana BB7 vzadu je este ticho, ale dnes sa mi uz zdalo, ze sa ozvala. Takze mam pocit, ze sa zacnem obzerat po nejakych jazdenych lahkych a peknych hydraulikach. Ticha kolobezka, najlepsia kolobezka.
09.06.2016 - 00:34:24
00
CraObs napísal:
tak u mna plati cim vyssie tym lepsie :-) ja idem opacne ako tuto chlapi.. ked si sem dal toho doxtora myslel som ze hladas skor offroad tiez nez ziletku..

Žiletku určite nie, ani mibo so svetlosťou 45 mm. To je zabijak: http://www.mibo.cz/kolobezky-mibo/kolobezky/malaga-26-20
Pravidelne prefrčím na spojnici Vtáčiková-Pekna cesta, to je vo vinici. A od Rači po trase Jurava to tiež je dosť rozbité.
Napisal som koli kolobežkam doxtor, aku tu ma vyšku našlapu a svetlost. Rozmyšlal som nad tym stupatkom, napokon to možno bude celkom dobre riešenie. V zime koli snehu. Na stupatku čo ma yedoou som si tam našlapal 5 cm vrstvu snehu. Tu to prepadne raz dva. A na sezonu mimo snehu tam namontujem nejaky plech.
09.06.2016 - 07:10:45
00
duves napísal:
Žiletku určite nie, ani mibo so svetlosťou 45 mm. To je zabijak: http://www.mibo.cz/kolobezky-mibo/kolobezky/malaga-26-20
Pravidelne prefrčím na spojnici Vtáčiková-Pekna cesta, to je vo vinici. A od Rači po trase Jurava to tiež je dosť rozbité.

Kupte si Kickbike Sport G4, Racemax, alebo Cruise Max. Da sa zvysit naslap, vzadu je dvojita vidla.
09.06.2016 - 09:08:29
00
Alza predava kolobky
https://www.alza.sk/sport/kolobezky/18856315.htm
09.06.2016 - 19:01:23
00
duves napísal:

Dnes už nie je problém ich kúpiť na nete, dokonca aj tu: http://www.mtbiker.sk/shop/hladaj.html?clearance=0&in_stock=all&sort_by=popularity&s=kolobežka&f_category_id=0&price_from=&price_to=&per_page=48
Alebo aj tu:
09.06.2016 - 19:41:03
00
Svrbí ma platobna karta: https://www.alza.sk/sport/crussis-cross-5-1-d4256646.htm?catid=18856318
09.06.2016 - 19:53:31
00
Napriek tomu, ze som jediny zastanca odpruzenej kolobezky na bezne jazdenie na tomto fore, hovorim NIE...

Pominiem to, ze tato firma robi kolobezky druhy rok a zatial ich navyraznejsim atributom je farba. Podla mna (ok, som snob) stoji dobra vidla a kotucove brzdy na kolobezku tolko, ako tato kolobezka cela. Dal by si si takuto vidlu na bajk ? A tu nejde o to, ze kolobezka je pre teba vedlajsi produkt. Ak ma vidla na kolobezke naozaj fungovat a zaroven ju nezmenit na stroj na slapanie kapusty, bohuzial to musi byt naozaj kvalitny kusok a nie nejaka napodobenina.
09.06.2016 - 20:17:47
00
Nie, ja tam nechcem odpruženu vidli. Na biku mam Rock Shox reba solo air za 300 stovky. Tato ma aj dosť vysoky našlap. O tejto značke neviem nič. Minuly rok som pozeral ich stranku.
10.06.2016 - 07:05:27
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up