ja som zakupil tento strojcek

http://www.bodygroom.sk/?l1=philips-bodygroom

40 eciek je myslim prijatelna suma a netreba sa natahovat so ziletkou.
10.05.2010 - 14:48:38
00
my profíci už krovinorezom tá húština hlavne teraz po dažďoch rastie hrozne rýchlo :rofl: :lol: Niekedy sa v tej húštine aj strácam :angel:
10.05.2010 - 14:50:04
00
aj kamos kupil ten strojcek, ale dlho mu nevydrzal...

okrem toho strojcekom nikdy nedas na tak hladko ako ziletka resp krem ...
10.05.2010 - 14:52:24
00
je pravda, ze ked si raz oholim nohy, tak bude hustina rast rychlejsie a hustejsie ? :envy:

A zdravý rozum si kde dal, keď kladieš takéto otázky?
Z jedného korienka rastie jeden vlas/chlp. Ak si ten vlas/chlp oholíš, tak sa korienok nerozmnoží, opäť vyrastie len jeden vlas/chlp. To by plechatým stačilo si holiť plešinu a zanedlho by z nich boli chlpáči.
A je bohom dané, kto ako zarasté. Možno aj genetikou. Niekto zarastá viac a rýchlejšie, niekto menej a pomalšie. U toho istého človeka vlasy rastú rýchlejšie a narastú dlhšie ako chlpy.
Takže ak si oholíš nohy, narastie ti rovnaký počet chlpov, rovnako husto a ich rast sa zastaví na približne rovnakej dĺžke. Možno vďaka stimulácii ti po dvadsiatom oholení narastú trochu hrubšie a trochu rýchlejšie ako po prvom holení. Aj keď som toto ešte na sebe nespozoroval.
10.05.2010 - 15:29:38
00
JoKo bohuzial je to tak u ludi, ktori maju tendenciu vela a rychlo zarastat
cim viac holia, tym rychlejsie a hustejsie zarastaju
dokonca sa stava, ze ti z jedneho korienku pojde aj viac chlpov casom...aj na sebe to pozorujem
a je stare zname, ze cim viac si holis aj bradu, tym rychlejsie ti face zarasta...tak isto je to s telom...
bohuzial u vlasov to funguje nejak inac :)
10.05.2010 - 15:34:17
00
idem skúsiť holiť hlavu aby som bol tarzan? :lol: ako často?trikrát denne pred jedlom stačí? :lol: alebo radšej po jedle aby malo z čoho rásť? :emo:
10.05.2010 - 15:38:21
00
chlp sa ku koncu zuzuje...ked ho oholis tak odrezes tu stencujucusa cast na konci cize ked ti opatovne narastie tak na konci nebudes mat zuzujucu sa cast ale hruby chlp ktory bol prednedavnom pri koreni...opticky sa zda akoby si mal viac chlpov

ovplyvnenie rastu a poctu chlpov sa da docielit len vytrhavanim...ked si dlhodobo depilujes napr voskom tak na tom mieste sa ti chlpky oslabuju a rastie ich aj menej
10.05.2010 - 16:13:05
00
holil som, prestal som, chlpy narastli a su take jak predtym...takze tak, vsetky chlpate teorie su pase
strojceky a vosky su zbytocnost, kazdy kto poriadne jazdi sa musi kazdy den sprchovat a vtedy sa vzdy da aj tou ziletkou ta noha pobehat
takze jednoznacne holit a ziletkou a je vybavena vec
11.05.2010 - 01:28:37
00
zato ze u teba "chlpata teoria" neplati, tak neplati u nikoho?
u mna plati napriklad ! ...a aj u kopec mojich znamych
11.05.2010 - 06:15:14
00
No neviem...všetky tie vosky a krémy sú jedna chémia, krém som kúpila raz, smrdel ako pomleté prešlé ryby...vďakabohu som obratom našla kamarátku, ktorá sa pomletým rybám veľmi potešila... ]:) Som citlivá na chemikálie, roky už nepoužívam nič na maglajzenie nohy - veď chlpy po osprchovaní alebo okúpaní zmäknú a stačí len žiletka. Výborné sú pánske dvojbritvové jednorázové holítka - 10 pack nestojí ani euro a pri správnej starostlivosti o ostrie (dezinfekcia a usušenie) vydrží jeden balík aj rok. Skúšala som jednorázové dámske toho istého druhu - celý rozdiel je, že dámske sú farebné, je ich tam o polovicu menej a stoja dvakrát toľko... :fubar:

A ženský pohľad na oholené mužské cyklonohy? ^_^ Z hľadiska profíkov viac než praktické (z bohatého ochlpenia sa ťažko odstraňuje asfalt, drobné kamienky a cestná lišaj, oholená noha sa ľahšie zahojí), u nás hobbíkov každého osobná vec, blaho a zvyk, plný rešpekt majú u mňa oholené aj neoholené. Môj milý si napríklad nohy neholí a nijako mu to neuberá na sexepeale. :inlove:

:makeup: :bow:
11.05.2010 - 08:51:22
00
No konecne niekto napisal, ze naco si holit nohy. Uz som sa bal ze to bude o aerodynamike... To by som sa nasmial...
11.05.2010 - 13:23:49
00
Cyklisti si nohy holia, o tom netreba diskutovat. Ak sa povazujes za cyklistu, tak si ich ohol. Popri tych vsetkych "zarucenych" praktickych vyhodach ide najma o vyjadrenie prislusnosti k cyklistickemu cechu.
12.05.2010 - 00:35:03
00
www.fun-online.sk www.fun-online.sk žeby fanatizmus?..
12.05.2010 - 02:00:24
00
Cyklisti si nohy holia, o tom netreba diskutovat. Ak sa povazujes za cyklistu, tak si ich ohol. Popri tych vsetkych "zarucenych" praktickych vyhodach ide najma o vyjadrenie prislusnosti k cyklistickemu cechu.


...a ja som si myslel ze je to hlavne o jazdeni.. :lol:
12.05.2010 - 06:49:27
00
ak môžem...I am a woman a preto holenie nôh je moje "hobby" už roky. Využívam depilačné vosky značky Sensual a som s nimi nadmieru spokojná. Existuje plno (odskúšaných) voskov, ktoré okrem toho, že nepomôžu, ešte aj ostanú na koži a máš ďalší problém - okrem chlpov zbaviť sa aj vosku :sweat: Mám svoju techniku a je pravda, že sa s tým treba "vyhrať". Výsledok vydrží 2-3 týždne a čo mne vyhovuje, je aj to, že ďalšie chĺpky nie sú ostré, lebo ich nezrezávaš žiletkou, ale jemnejšie, lebo ich vytrhávaš s korienkom. Takže každému, čo jeho je. Ps: vie mi niekto povedať, kedy bude v tejto republike normálne počasie na bikovanie? Veď doteraz to nebolo nič moc a predpovede na najbližšie dni sú úplne tragické ;(
12.05.2010 - 11:36:19
00
keyboard_arrow_up