Su dve veci, ktore mi bajkovanie dost sprijemnovali, ale podla zauzivanych nazorov nie su "cool": blatniky a rohy. Mam obavy, ze zajtra sa na imidz vykaslem, a tieto vecicky si na novy bajk namontujem. Podporte ma niekto.
04.06.2006 - 21:16:52
00
rohy su v pohode na rovnych rajdoch.. blatniky sux..zaspinis sa tak ci tak..

"The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who don't have it"

04.06.2006 - 21:19:26
00
Praveze nemam celkom rovne tie rajdy. Ale aj tak sa mi tie rohy zo zvyku ziadaju. Zadny blatnik nechcem, to mi az tak nevadi, ale nemam rad ked dostanem sajrajt z predneho kolesa rovno do ksichtu a na okuliare. (lehke polozavodni kolo)
04.06.2006 - 21:25:43
00
ziadne rajdu niesu celkom rovne,ale na zdvihnutych rajdoch (riser) su rohy jak drbnute..niektori experti to vsak vozia aj na nich..kazdy podla svojho gusta..ked ti to vyhovuje tak prosim..

"The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who don't have it"

04.06.2006 - 21:28:09
00
A je to tu! Presne jak som vravel. :D Tvoj argument je ze to vyzera debilne, ja tvrdim, ze sa s tym lepsie jazdi.
04.06.2006 - 21:29:36
00
ja mam parohy na GT na pokryvenych rajdoch, dal som si ich namontovat už v predajni, do kopca si to bez nich neviem predstavit
04.06.2006 - 21:30:02
00
ja mam aj rohy aj zadny blatnik ,kaslem na imic , dôlezite je pohodlie....
04.06.2006 - 21:33:33
00
vravim,ze ked ti to vyhovuje tak prosim..

04.06.2006 - 21:33:44
00
Rohy maju dve vyhody - opieram si o ne ruky (teda malicky) a nemusim sa starat o sklznutie pri prusom narazea pri dlhsich trasach umoznuju menit drzanie, co je vyhoda pri trpnuti prstov a tiez na uvolnenie toho neprirodzeneho vytocenia ruk pri normalnom drzani.
Blatniky som spominal. Vyhody nikto nepoprel. Len nie su dost v mode. Mam vyhodu nevyzeram ako manekyn ani ked si zhodim rohy a blatniky takze je mi to fuk.
Pokial viem tak este nikomu sa nepodarilo nabalit krajsiu kocku len preto ze nemal blatniky ci rohy. :P :P :P

Musi na vas dozerat aj niekto dospely. :-)
http://www.tronkosice.sk

04.06.2006 - 21:41:48
00
tiez mam dilemu, mam lastovicky a tie rohy mi tam fest chybaju, ale nehodia sa mi tam, tak jazdim bez nich. Blatnik je fasa vec, mam take skladacie sks-ko. Ked nebolo treba pripol som na kamel. Teraz ho mam doma a chodim s mokrou riťou. :(
04.06.2006 - 22:02:37
00
na blatniky som sa uz vyjadril v inej teme ale ludia rohy?? to este vozia nejaki solidne jazdiaci ludia? schvalne to skuste dat na par dni dou a garantujem ze 90% ludi uz ani nenapadne ich dat naspat. a ak hej tak v prvom zjazde pocitia "vyhody" rohov. zmena polohy ruk? ako keby sa aj vlastovky bez rohov nadali chytit z boku, aj ked to je len take prechodne stadium a po case prestane chybat tento uchop uplne aj na dlhych cestnych presunoch.
04.06.2006 - 22:02:51
00
aj gunn rita vozi rohy
http://www.canadiancyclist.com/races06/ ... SC0058.jpg

04.06.2006 - 22:06:23
00
trend no rohy som nejako nezachytil...
stara skola sa asi prida a dami zapravdu ze bez rohou sa to neda...
ja mam este stare duralky zakryvene dlhe neviem co maju svoje roky a pacnem si ich aj na moj treti bajk :D
lubim ich
a rohy tiez dokazu pomoct ako ochrana ruk od kadejakych krikov a ineho svinstva...
04.06.2006 - 22:31:37
00
njn....nazory sa roznia....ja som bol na rohy tiez zvyknuty, aj ked na take tie kratke (dlhe zahnute by som na bike nedal nikdy, ani na rovne riaditka :P ) ale ked som nahodil vlastofky, tak som ich tam nedal a zvykam si :)
.... je pravda, ze mi obcas chybaju a ze jediny neimidzovy dovod preco rohy na vlastofkach nevozit a ktory ma napada je, ze som sa s nimi parkrat zasekol bud o kamosove rohy alebo o konar a nasledoval neprijemny pad....bez nich mi len trcne do riaditiek a idem dalej....
.... no ale nedavam ich tam a ani nemienim, lebo kamos ma na 70cm vlastofkach este aj rohy a vobec nie kratke a vyzera to akokeby s tym isiel orat pole, uz len kona za to zapriahnut :roll:
....a blatniky neuznavam a basta, ked niekedy budu bubaky a ja zbadam v obchode nejaky naozaj decentny a slusne vyzerajuci blatnik do zadu, tak si ho na zimu urcite kupim, ale zatial po nom absolutne netuzim....vpredu mi male kridlo na kostre staci ako som uz pisal inde :P

a k tej gunn rite : ona tie rohy urcite nema na vlastofkach :wink:
05.06.2006 - 00:08:20
00
Ohladne tych blatnikov......uz som trochu stary na to aby som mal zadok stale mokry ako babo..... :lol:

Prílohy:

DSC00834.JPG
DSC00834.JPG 139.95 KiB thumb_up0thumb_down

05.06.2006 - 00:30:49
00
keyboard_arrow_up