Mno jo nic moc zatim na tej stranke. Sice sa vyhrali s animaciami niekde az moc ale zatial som nevidel ziadnu zasadnu zmenu.

Na tom Kelly's imagine co som si kupil minulorocny model v tomto roku zmenili len vidlu z Manitou Axel comp na Rock Shox Judy J2 inac poi starom :-). A ten moj stal o 10 klackov menej :-D.

Jedine co ma sralo ze vcera bola hmla jak hovado v Blave takze som este musel nehat bajk v predajni bo po tych ladovych cestach z podunajskych mi v hmle lepilo bajkovat.

Bajku zdar,
Capko
19.02.2006 - 18:04:58
00
Takze moje skusenosti so znackou kellys su asi take: Kupil som si kellys magic model 03. O rok mi praskol ram pri stredovom zlozeni. Dal som to na reklamaciu a bez problemov mi vymenili ram a povedali ze tam bola vnutorna vada. Potom som jazdil s tym novym ramom dalsi rok a tak isto ako ten prvy ram mi praskol aj ten novy ram po roku na tom istom mieste. Kedze to bolo este v zaruke tak som to dal znova na reklamaciu a opät mi to uznali a dokonca som sa s nimy v pohode dohodol ze chcem lepsi ram, ze doplatim cenovy rozdiel. Tak mi vymenily moj prasknuty ram DUALTEC alloy double butted za KINESIUM Premiun Aluminum konkretne model blade.
S tym som zatial spokojny, dufam ze ten mi uz nepreskne.
Takze po tejto skusenosti by som si uz kellys v zivote nekupil.
A to ani nehovorim ako som nadaval ked bol ram na reklamacii a ja som cely mesiac v lete nemal na com jazdit.

Nechcem ta od kellysu odhovarat ale to je moja skusenost s touto znackou
19.02.2006 - 22:52:54
00
Hehe tak to som rad ze si spokojny s Premium kinesium aluminium bo ten je aj na mojom biku ;-)

Co sa tyka ramov tak myslim ze ziadna znacka nie je bez puklin v historii (mozno okrem specializedu ktory robi ramy na 150kg zataz asi pre amikov). Tusim najviac Merida mala velke problemy s prasklinami na ramoch ale vraj to je uz ok.

Neviem ci sa Kelly's ramy vyrabaju na Slovansku alebo v Malaysii ale neprekvapilo by ma keby sa vyrabali tam kde ostatne znacky a len sa prelepovali nalepkami ;-)

Capko
20.02.2006 - 08:59:14
00
ja som si tiez kupoval bike ale cez jesenne zlavy kupil som giant yugiana
hayes kotuce mech. deore vidla RS pilot za 19 000 ,- slusne podla mna lebo bol v zlave z 26000. potom som tam videl este jeden giant a ten stal26000 z 30 000 a ten mal hydri MPH3 tusim vsetky tieto veci najdes na www.cykloshop.cz
20.02.2006 - 09:49:19
00
ja som si tiez kupoval bike ale cez jesenne zlavy kupil som giant yugiana
hayes kotuce mech. deore vidla RS pilot za 19 000 ,- slusne podla mna lebo bol v zlave z 26000. potom som tam videl este jeden giant a ten stal26000 z 30 000 a ten mal hydri MPH3 tusim vsetky tieto veci najdes na www.cykloshop.cz


fakt neviem co si tym chcel povedat :roll: . asi, ze si dobre nakupil...tema je kellys
20.02.2006 - 09:52:28
00
ja som si tiez kupoval bike ale cez jesenne zlavy kupil som giant yugiana
hayes kotuce mech. deore vidla RS pilot za 19 000 ,- slusne podla mna lebo bol v zlave z 26000. potom som tam videl este jeden giant a ten stal26000 z 30 000 a ten mal hydri MPH3 tusim vsetky tieto veci najdes na www.cykloshop.cz

OT vladne svetu :)
20.02.2006 - 14:09:00
00
chcel som tym povedat ze si asi spravil chybu ked si nezoral ten imagine
v marci uz nemusi byt a za tych 27 000 zozenies aj ten giant s hydrami
takze sa mozes popozerat aj po nom lebo si pisal ze das 30000,- a pisal si ze sa mozes rozlucit s hydrami . tak uz chapes cry: :cry: :roll:
20.02.2006 - 22:43:31
00
chcel som tym povedat ze si asi spravil chybu ked si nezoral ten imagine
v marci uz nemusi byt a za tych 27 000 zozenies aj ten giant s hydrami
takze sa mozes popozerat aj po nom lebo si pisal ze das 30000,- a pisal si ze sa mozes rozlucit s hydrami . tak uz chapes cry: :cry: :roll:


Ale ja som ten Kelly's zobral a vysiel ma este lacnejsie ako keby som ho zobral v prvy januarovy tyzden kedy mali akcie -20% v tom obchode:-). Giant som nekukal a neviem ktory model Gianta mas presne na mysli ale aj tak si myslim ze ten Giant musel zas "usetrit" na inom komponente.

Ja som s tym Kelly's zatim spokojny. Za tu cenu som si porovnal bajky ktore som videl v roznych obchodoch a zdali sa mi bud podobne alebo horsie kedze by som platil za znacku. Imagine 2005 je postaveny na Deore LX vybave okrem brzd a nabojov a brzdy som si dal XT V-ecka. Takze pliz ak chces porovnavat tak skus aj komponenty lebo vacsina znaciek je ja tak len o rame ktory sa bohvie kde vyraba.

Vsetko je lepsie ako bajk z Carrefouru ci Lidlu :lol:

Capko
22.02.2006 - 15:14:34
00
Nazdar,

tak uz bezi aj slovenska weba www.kellys.sk. Dufam ale ze tam este daco popridavaju lebo ta stranka dost zyva prazdnotou...

Capko
24.02.2006 - 17:40:00
00
keyboard_arrow_up