prave sme boli vonku, tu v karpatoch , dostipany somako sirota
11.05.2006 - 20:08:05
00
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to je v r..i
teraz som bol 15 min na hradzi a steloval kufre na novych tretrach a to sa neda.. ked som zastavil na minutu a dosteoval kufor bolo okolo mna 20 komarov a 10 uz sedelo namne + 5 rozplacnutych co som stihol zabit.. toto bude krute obdobie...
11.05.2006 - 20:16:36
00
veru veru...asphalt vie co vravi :) akonahle klesne clovek pod 15kmh tak je jasna obet, clovek aby fakt zainvestoval do toho repelentu a ci co :?
11.05.2006 - 20:42:50
00
Ako tak citam tak sa mozem povazovat za staslivca!!! :lol: Tu v Irsku som este ziadneho komara nestretol.....
11.05.2006 - 21:59:36
00
HURRAAA!!! :) dnes dostala blava povolenie na celoplosny postrek proti komarom... neviem presne ako to bude prebiehat, len som pocul v radiu
15.05.2006 - 12:02:45
00
Luton podobne....bez komarov
prva pozitivna vec po skoro roku co som tu hehehe
15.05.2006 - 12:56:29
00
..a ake mate skusenosti s kliestami? :) ..mna skor tie mataju, ked chodim po lese a nedajboze idem nejakym uzsim chodnickom v hustine.. grrr! :) Normalne fobia.. ;)
15.05.2006 - 13:53:36
00
Nie som lekar, ale myslim, ze ak si po navrate das doslednu sprchu t.j. dobre sa namydlis tak pri tom by si mal zacitit ze mas nieco na tele. Kdesi som pocul, ze prvych x hodin si este v bezpeci. No a ked ho najdes a odstranis tak nezabudni sledovat to miesto. Netvrdim, ze to co pisem je 100%-ne.
PS V opacnom pripade sa vzpomen, ze ten kto sa narodil pre sibenicu sa neutopi. :roll: :cry: :roll:
15.05.2006 - 14:17:48
00
niet nad ludovu slovesnost....
vsade doma dobre najlepsie (takto som to zamyslal napisat)
15.05.2006 - 17:12:00
00
spomalil (nedajbože zastať) vrhli sa na mňa húfy tých krvilačných ku..ev...proste masaker. osvedčený recept ako tie špiny odradiť? :shock:


necital som co radili iny ale mne vzdy zabera vitamin B normalka v lekarni nabehnes povies tete za pultom ze teta mgr mam pruser zeru ma ty komare a chcem B vitamin a ona ti ho preda alebo teraz som objavil novinku som bol s "kamoskou" na kave (kavu nepijem) a normalka kamikaze sa na nas vrhali a ona cica Mcguyverka vytiahla rozprasovacy pripravok nazvany off pro deti a tym som si postriekal nahe neoblecene odokrite casti tela okrem ksichtu a ti poviem ze viac ako hodku a pol sa seci okolo nas tapkali a nadavali a mi v klude popijali ;-)) a este som to sledoval ze letel komar ku mne a tak 5-10cm predtym ako by bol na mna sadol spiatocka a futasil do prec; -))) takze daj vedet ci si to skusil....
22.05.2006 - 22:33:28
00
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to je v r..i
teraz som bol 15 min na hradzi a steloval kufre na novych tretrach a to sa neda.. ked som zastavil na minutu a dosteoval kufor bolo okolo mna 20 komarov a 10 uz sedelo namne + 5 rozplacnutych co som stihol zabit.. toto bude krute obdobie...


bracho a ostatny blavaci ... mam vyskusane na vlastnom tele ze peeetrzalska hradza to je raj komarov ale ked nabehnete na slovnaftacku stranu dunaja tam je taka ista hradza o 80% menej ludi a jedine co vas bude otravovat je prijemne hufi musiek ktore mozu sluzit ako proteinova bomba pre vas organizmus ... ja len tak ze aby ste vedeli ....
22.05.2006 - 22:36:02
00
..a ake mate skusenosti s kliestami? :) ..mna skor tie mataju, ked chodim po lese a nedajboze idem nejakym uzsim chodnickom v hustine.. grrr! :) Normalne fobia.. ;)


jo a este som na toto zabudol reagovat ak mas problem s kliestami (a ze ja mam a nielen snimi ale veskerym hmizom co ma viac ako 4 nohy a viac ako 2 oci ... ) nabehni k obvodnej lekarke a daj sa zaockovat proti vsetkym tym sra@#$am co prenasaju ... nezachrani ta to ale aspon ziskas cas a tym aj lahsie ucinkovanie antibiotik ktore nasledne dostanes od lekara pri napadnuti kliestom..... ak teda odskrabnes telicko....

toto mam ako vzdy overene na vlastnom tele;-))))))))))) som mesiac musel byt doma ked som mal cca 20rokov cize davno a vtedy boli ine lieky ;-)))
22.05.2006 - 22:39:30
00
Ano je to tu. Durkovsky a spol vyhlasili stav za kalamitny a zacnu v Blave s postrekom proti komarom. To je zase napad. Cele leto nadavam, a oni na to pridu az v septembri.
05.09.2006 - 08:31:21
00
Ano je to tu. Durkovsky a spol vyhlasili stav za kalamitny a zacnu v Blave s postrekom proti komarom. To je zase napad. Cele leto nadavam, a oni na to pridu az v septembri.


Vsetko zle je na nieco dobre. Komari asi posli na zapad. Tento rok som mal od nich pomerne klud. :P :P :P
05.09.2006 - 08:46:46
00
hmm, tento rok ich je fakt brutalne vela, min vikend som tak v lese po jednom prudkom a pomalom vyjazde, kedy ma uz otravovali zastavil, ze sa vyprazdnim :roll: to bol proste des tych par sekund tam stat, som odchadzal odtial komplet dostipany :evil:
05.09.2006 - 10:05:04
00
keyboard_arrow_up