Ahojte kosicki bikeri, dnes rano sa mi elegantne - nikto si nic nefsimol - podarilo stratit DIOPTRICKE OKULIARE niekde medzi Bankovom (cervena znacka) a Jahodnou alebo Bankov - asfaltka k odbocke na modru nad Alpinkou az k Cermelu ... presiel som to 2x, no bez uspechu :-(, preto chcem poprosit "kolegov" ktori budu slapat do pedalov na tejto trase, skuste, prosim sem tam hodit ockom ci ich nezbadate ... dakujeeeem, kto ich najde ma u mna sud piva :) ... abo jontaku, ci co ja viem coho :-)

diky moc!
08.05.2007 - 12:56:57
00
Ak tade zajtra pojdem tak sa poobzeram chodim tade velmi casto, dufam ze ti ich nezrazim :? niekde si ich nechal alebo ti vypadli?
08.05.2007 - 15:14:00
00
pre toto si treba kupit cyklisticke okuliare s dioprickym klipom,alebo si zvykat na kontaktne sosovky :wink:
08.05.2007 - 15:50:11
00
no zahmlievali sa mi tak som ich dal do vrecka - vypadli mi niekde ... a kedze som tieto odpiekol tak asi cyklisticke bryle tak skoro nekupim 'bo idem vrazit 3000 na nove asi ... ledva vidim a ine nemam, taze haluz sa robi na PC (w praci)
08.05.2007 - 16:18:21
00
no zahmlievali sa mi tak som ich dal do vrecka - vypadli mi niekde ... a kedze som tieto odpiekol tak asi cyklisticke bryle tak skoro nekupim 'bo idem vrazit 3000 na nove asi ... ledva vidim a ine nemam, taze haluz sa robi na PC (w praci)


nemilee..ale poznam aj ja..
ked mi na koncerte odpalkoval kamos okulare, som potom musel nosit stare ktore maju o dioptriu menej a bol to otras
08.05.2007 - 16:22:34
00
no ja a dioptricke to je tiez epizodka... dvakrat v jednu sezonu som drbol nako na kesenu a ram napodiv vydrzal ale vzdy som doskrkal skla... neprijemne potom hladat stare okuliare po dome s nizsimi dioptriami ako nahradu... kontakty som ani moc nezvazoval mam okuliare od tretej triedy na zs ludia aj ja sme si zvykli na to ze nosim brilky je to cast imidzu uz...
a tiez to dava prvy dojem inteligenta (co v mojom pripade neplati ale vzdy pomoze) :-)
08.05.2007 - 16:40:46
00
a tiez to dava prvy dojem inteligenta (co v mojom pripade neplati ale vzdy pomoze) :-)

hej hej, ja som kedysi chcel nosit len take "imidzofky" ale preistotu sa mi zhorsil zrak takze som zriesil naozajstne :-)
08.05.2007 - 16:58:56
00
Veru hej ziadna slava stratit "oki", ked som bol splavovattak my pri "eskimakovi" vypadli oki nastastie cyklo s adapterom a bol som nahraty...cca 3500.-sk odplavali...co uz...kupil som si nove :shock: nemal som na vyber.
09.05.2007 - 21:12:43
00
schrapnel, zo statistickeho hladiska uz nemas sancu najst svoje bryle /brile?/

zdovodnenie : minulu lyziarsku sezonu mi na Kavecianskom bezkarskom okruhu vypadlo jedno "sklicko" z ramu, zdoraznim, ze to bolo priehladne sklicko, v cajovni som poprosil ostatnych bezkarov a chatara, ze keby sa nahodou sklicko naslo - je moje a ze vopred dakujem.
neuveritelne sa stalo skutocnostou - dalsiu sobotu som si u chatara vydvihol sklicko, ktore nasla moja byvala spoluziacka

no uznaj je mozne aby sa nieco podobne udialo v Kosiciach znova ???
10.05.2007 - 09:44:22
00
gejza, ty teda vies cloveka povzbudit :lol:
ale mas pravdu, sanca, ze sa tie skulky najdu, nie je velka
10.05.2007 - 09:47:21
00
na trase kde to stratil je rusno, chodi tam plno bikerov a turistov, takze prvy co isiel za nim si to mohol vsimnut a zobrat si.
10.05.2007 - 12:51:14
00
na trase kde to stratil je rusno, chodi tam plno bikerov a turistov, takze prvy co isiel za nim si to mohol vsimnut a zobrat si.


hmm ja kebyze najdem okuliare tak ich vylozim na viditelne miesto aby si ich pripadny majitel vsimol, ale mas pravdu uz som sa zmieril ze sa s nimi rozlucim .. skoda neprislo to vhod :-( uz som mal naplanovane, kam pojdu peniazky ... :(
10.05.2007 - 13:31:16
00
Ja idem buduci tyzden na kontrolu k ocnemu a dufam, ze pre mna bude mat dobre spravy, aj ked osobne to citim inak :( ... len dufam, ze nebudem musiet nejake financie vrazat do novych skiel, alebo tak nieco ... ale asi skusim poriesit kontaktne cocky (ci ako presne sa to vola), lebo z okuliarov (mam ich sice iba rok) som cim dalej, tym viac nervozny :cry:
Inak mne sa raz podarilo stratit okuliare na zltej znacke (siel som z KVP na Kamenny hrb a v poslednom stupani som ich niekde stratil), tak som zisiel pomalicky az k studnicke, kde som sa predtym zastavil, ale nenasiel som ich ... tak som sa zmieril s osudom, ze su nenavratne fuc a siel dalej na Kamenny hrb a len tak nahodou dom hodil ockom do travy vedla chodnika a ajhla, moje okuliare ! :P Som bol brutalne stastny, aj ked to boli lacne okuliare ... asi o 4 tyzdne som ich zabudol vo vlaku, ale uz sa ku mne nevratili :cry: Tak drzim palce, hadam budes mat stastie a vratia sa k Tebe. 8)
10.05.2007 - 13:51:33
00
schrapnel: vsak to, ze naco by niekomu boli okuliare, je to taka vec, co sa neda nikde pouzit...
10.05.2007 - 15:32:15
00
schrapnel: vsak to, ze naco by niekomu boli okuliare, je to taka vec, co sa neda nikde pouzit...
co? sak kvalitne okuliare mozem hocikomu predat alebo nahodou budem mat take iste dioptrie a zidu sa.
10.05.2007 - 15:33:46
00
keyboard_arrow_up